Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen betegsége volt eddig kutyátoknak? Tapasztalatok? fórum

Milyen betegsége volt eddig kutyátoknak? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 15. 20:01
Az én kutyám emésztési problémákkal küzd, meg nem ehet ebből kifolyólag szárnyas húst.Sajna, ez az ő fajtájának a betegsége. /Westie/ Mi is speckós tápot adtunk neki,néha kúraszerűen alkalmazzuk.Amúgy tény,hogy sajnos vannak felelőtlen emberek,akik mindent kidobálnak az ablakon,a kutyák, meg egyéb állatok meg megeszik. Utána találd ki mi baja lehet. Főleg, ha esetleg észre em veszed,hogy evett valamit...
2008. aug. 19. 10:14
Az én kutyámnak már kétszer volt tüdőgyulladása,amit nagyon érdekesnek tartok,mert egy nagytestű,állandóan kint élő,szívós ősökkel rendelkező pásztorkutyáról van szó.És mégis...
2008. jún. 28. 06:28

Az én kutyám most nyelt be vmi vírust. Nagyon megijedtem, mert előtte szedtem ki belőle egy kullancsot. Azt hittem attól van. Szegénynek folyton hasmenése volt naponta 5-6-szor. Először még azt is hittük, hogy a kajától van. Nem adtunk neki, de még mindig tartott. Elvittem tegnap orvoshoz. Aztán mondta a doki, hogy nincs olyan betegség amit a kullancs terjeszt, ami a kutyánál hasmenést váltana ki tünetként. Aztán kapott három szurit, meg ilyen különleges diétás kutyatápot, meg ampullába valami löttyöt, amit a kajára kell rányomni és úgy kell megetetni vele, ha úgy nem eszi meg, akkor a szájába kell nyomni.

Azt mondja a doki, hogy valamit összeehetett az utcán. Ez bármikor előfordulhat sajnos.

Ja és azt is mondták, hogy ezek a Chappi, Pedigre, Darling, meg ilyen kutyakaják nagy szarok. Annyiból persze, hogy jó, hogy olcsóbb, de sokszor van olyan, hogy valamiből többet raknak bele, aztán sorba viszik a rendelőbe a kutyákat. Jó mi. Pedig hogy reklámozzák őket.

Tény, amit most vettünk neki a dokinál, a 800g-os került 1.550 Ft-ba. Meg néztük, hogy a 3kg-os kerül 3.700 Ft-ba. Tény, hogy drágább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook