Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen betegség ez, valaki járt már így? fórum

Milyen betegség ez, valaki járt már így? (tudásbázis kérdés)


6. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. dec. 20. 21:40

A fiam 1,5 éves volt, amikor nagyon belázasodott. Elvittem a körzeti orvoshoz. Azt mondta, hogy a torka egy picit piros. Katunk egy olyan gyógyszert, amitől a háta közepe is f.sos lett, úgy ment a hasa. Ez pénteken volt, hétvégének nem mertem úgy menni, hogy lázas és megy a hasa, ezért nem adtam tovább neki. Hétfőn megint elvittem a körzetbe és elmondtam, mi történt. A doktornő belenézett a torkába és csak annyit mondott, már nem olyan piros, meg fog gyógyulni. De magas lázra semmit sem mondott. Megfogtam a fiamat, elvittem a fülészetre a kórházba, de mivel oda csak beutalóval lehetett menni, elvittem a rendelőbe, ott megnézte a f.o.g. orvos és közölte, egyik füle szebb, mint a másik. (?!) Határozott kérésemre írt beutalót, visszavittem a kórházba. Ott ismét megnézték és mind a két fülét felszúrták, ugyanis kétoldali középfül gyulladása volt. Amikor hazafelé jöttünk a kocsiban már elaludt a megkönnyebbüléstől és a vatta csupa genny volt, amit a fülébe tett a doki. Szóval ezt azért írtam le neked, mert az, hogy egy fülész azt mondja nincs a gyerek fülével semmi gond, az még nem jelent semmit! Ha lázas, annak oka van! Ha a torka nem piros, attól még a füle be lehet gyulladva. A vérvétel majd kimutatja, hogy a vérsüllyedés magas és gyulladás van. Ha a vizelet rendben lesz, akkor nem vese eredetű. És akkor bezárul a kör? Vagy mi?!

Közben a gyerek vergődik lázasan. Én a helyedben egy másik fül-orr-gégésznek os megmutatnám.

2016. dec. 20. 20:29
Az első adagot nem szedte végig nem is paráztam mikor 4 nap után belázasodott de most ezt végig szedte!
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. dec. 20. 20:18

Ne parázz már, mert átragad a gyerekre!:))

Lehet, nem gyógyult meg rendesen, kár volt abbahagyni a gyógyszerszedést. / tudom, hogy a doki mondta, de akkor is./

És jegyezz meg minden gyógyszert, amit kap, írd is fel azokat.

2016. dec. 20. 20:13
És mennyi idő alatt múlt el? Mert ez december elejétől még csak 8 nap láztalan napunk volt....
2016. dec. 20. 20:10

A lányomnak volt ilyen. A vérből sem mutattak ki semmit, előfordul az ilyen. Ne gondolj egyből a legrosszabbra!


Mielőbbi teljes gyógyulást a kisfiadnak!

2016. dec. 20. 20:01
2,5 éves kisfiam 3.án lázasodott be először. Piros volt a torka kapott valami c betűs antibiotikumot első nap már láztalan volt,de 2nap után csúnya hasmenést kapott és két adagot kihagytam mert csak utánna értem el a doktornőt és nem mertem adni neki.Erre ő leállított mivel javuét a torka és leesett a gyógyszerszint. 4 nap után visszalátasodott kapott klacidot tegnap volt az utolsó 7. Napja erre ma délben lázzal kelt. Telljesen kivagyok idegileg hogy mi lehet ez. Nem fájlal semmit. Hétfőn éátta a doki szép volt a torka. Ma elvittem a füll orr gégészetre ott sincs gond. Holnap vérvétel és vizelet vizsgálat de addig meghalok itt idegeségemben. Én már minden féle leukémiárá gondolok és egyebekre...valaki tapasztalt esetleg ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook