Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen beltérit? fórum

Milyen beltérit? (beszélgetős fórum)

11. hamyka (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 17. 11:17

Kérdésedre a válasz:


Amit kérdezel hogy:


Nem a szolgáltató biztositsa a dekordert?


én erre:


Kábel tv szolgáltató adja a dekordert, az az set top boxot,


Amit a tv-be dugsz kábel az a koax kábel vagy micsoda, gondolom az a analóg, gondolom az lesz hogy:


1. vagy veszel dekordert és nézed a csatornákat, ám ha bedöglik a dekorder nem igazán tudsz kihez fordulni, illetve tudsz ahhoz akitől vetted vagy is a mindig tv-sekhez


2.


előfizetsz a legolcsóbb csomagra ami emlékeim szerint olyan 2000 ft ( és talán a set top box is benne van az árban de lehet tévedek)//igaz havidíjas de tudsz kihez fordulni


na ez lesz ezt kell elfogadni

10. hamyka (válaszként erre: 9. - Hamyka)
2013. jan. 17. 11:13
Mindig tv-s dekórder kell a szolgáltatáshoz, amit ajánlottam az pont az, és ha jól emlékszem azt írták nekem a mindig tv-sek hogy a Wayteq 95 CX dekordert szokták ajánlani, szal ajánlott :)
2013. jan. 17. 11:05

Na kicsit már okosabb lettem a másik fórumon


szóval :


Ingyenes tv-hez kell dekoder, olyan kell amiben van DVB-T Tuner, illetve kell hozzá antenna is,


ingyenesben ezeket tudod fogni:


M1/M2/DUNA/DUNA WORLD (Mindig tv szerint Duna World a Duna 2 miért kell variállni nem értem na mind1)/tv2/RTL Klub/Bartok-Kossuth rádió/Euronews ez nem magyar/ kihagytam valamit?


Megveszed a dekódert mondjuk ezt: Wayteq 95 CX vagy micsoda, ára : 9900-9990 ft + antenna mert nincs benne az árban, meg scart kábel ha nincs a csomagban, amit irtam dekodert az régi tv-hez is jó mert scartos


DVB-S tuner kódolt csatornákhoz jó,


DVB-C tuner meglévő kábel tv előfizetéshez,de szerintem hülyeség venni meglévő kábel tv előfizetéshez dekodert venni jobb bérelni,jelenleg én is bérlem :D

8. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. jan. 10. 10:56
Majd itt a lányok megmondják.
2013. jan. 10. 07:23

Sziasztok!


Nekünk mindig tv-k van. A tacskóban vette a párom 1 éve 20000 Ft-ért. Ebben benne van a dekoder és 17 csatorna + 3 rádió csatorna 1 évre. Panelban lakunk a földszinten. Szoba antennával vesszük a jelet. Nekünk többféle szobaantennánk volt. Nem mindegyikkel lehet fogni.

Az üzletekben fel van az antennán tüntetve,hogy melyik jó erre a célra. Szerencsére nekünk volt olyanunk ami jó erre.

2013. jan. 10. 05:32

Na igen. Én is elkezdtem megnézni, annyira nem ingyen van ;).

Én valami 20 ropi körül láttam.

Vezetékes helyett valami net és tv szolgáltató kötyü, kell majd. De az ha jól tudom borult időnél necces.

2013. jan. 10. 00:25

[link]


Nincs ingyen leves, szocializmus bezárt

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. jan. 9. 23:48
Szia hamyka :)
3. hamyka (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 9. 23:09

ez csak érdeklődés, és ne keverd-kavard a kábeltévével!!


arról van szó hogy a mindig tv ingyenesen nézhető csatornáit nézni, tudod:


M1/M2/TV2/RTL KLUB/DUNA/EURONEWS/KOSSUT-PETŐFI RÁDIÓ/


Amit írtam a scart csatlakozás az tuti mert a jelenlegi set topbox arról megy, csak úgye az kábeltv szolgáltatóhoz van kötve,


ne keverd még 1x mondom!!

2013. jan. 9. 23:04
Még mindig? A dekódert nem a szolgáltató biztosítja?
2013. jan. 9. 23:01

Sziasztok :)


engem érdekelne hogy milyen dekodert érdemes venni, mert annyi van belőlük mint égen a csillag :D


Nem akarok reklámozni, így ha linkelni nem lehet akkor a termék nevét hagyátok meg, előre is köszönöm


szóval:


Engem az érdekelne hogy melyik dekódert javasoljátok a mindig tv ingyenesen fogható csatornáihoz?


Mondjuk ha a tv scartos ( tehát százlábús, én csak ennek hívom :D) akkor ha jól gondolom a dekoder hátulján is lennie kell scartos csatlakozásnak vagy rosszul gondolom ?


Scart kábelel összekötöm a tv-t a dekoderrel és már jó is ? illetve az antennár hova kell dugni? a dekoder hátuljába?


én pl-ul ezt néztem:


[link]


vagy ezt:


[link] ( ez olyan kis cuki :D )


antenna pl-ul:


[link]


vagy hülyeség ? ( ha nem szereltem fel sehova akkor is működik vagy nem ? )


és hogy tudom összerakni amiket említettem?


tető antennát semiképpen sem akarok,


érdekel mit javasoltok!!


Kis megjegyzés:


Kicsit ( na jó nagyon) az piszkálja a csőröm hogy mire megveszem ( ha megveszem) a cuccot annyiba kerül mint az Amiko vagy micsoda, tudjátok az a Astrás cucc,


kérdeznék is ez ügyben ha lehet:


Astrás cuccal fogható magyar adó is? vagy csak külföldi jönbe?


oylan pl-ul: hogy: discovery, stb-stb fogható vele vagy nem ?


ötleteket,tanácsokat várok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook