Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyünk? fórum

Milyen babakocsit vegyünk? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

138. katus3
2010. márc. 17. 10:58
Szia! Én 5 éve Bergon Babakocsit vettem,akkor volt 36 ezer forint. Barna és krémszínű kockás. Lányomnál használtuk több mint 2 évig,most a fiam nyúzza szintén 2 éve,és még mindig jó. Nem vennék más fajtát. Nagy,kényelmes,és nem ráz rossz úton sem,nagy kerekei vannak,és szép is.
2010. márc. 17. 10:56
Nektek milyen babakocsi jott be?
2010. márc. 17. 10:56
Milyen babakocsit vásároljak?
135. otis (válaszként erre: 133. - Fracs)
2009. szept. 21. 16:26

mutattam férjemnek, mire ő tök komoly arccal:

Ebben most mi a vicces? Ez tény! A nők jobban tudják az ilyeneket...


:)))

134. monstro
2009. júl. 10. 21:59
Ez nagyon tetszett:))
133. Fracs
2009. júl. 4. 21:36

Sziasztok,

most találtam egy remek kis videót, nagyon jól van összerakva:

[link]


klasz, nem?

132. otis (válaszként erre: 131. - Annaluca)
2009. jún. 18. 12:13
Értem. Akkor jó nézelődést, remélem találsz kedvedre valót. Majd írd meg, milyet találtál, kiváncsi vagyok ám :)
131. annaluca (válaszként erre: 130. - Otis)
2009. jún. 18. 10:45

Tényleg nagyon jól kigondolt, és szép kivitelű kocsi. Néztem használtan is, de számomra az is elérhetetlen. Meg ha elérhető lenne, sem hiszem, hogy megvennénk.

Nálatok így gazdaságos lesz, de mi a második és egyben utolsó babát várjuk. Maradunk valami egyszerűbbnél.

130. otis (válaszként erre: 129. - Annaluca)
2009. jún. 18. 08:33

Keressetek használtan! Bár nem tudom, mennyit engedhettek meg magatoknak, az ár nálunk is természetesen fontos szempont volt. 80-ért vettük, de 4 gyermeket tervezünk, remélem kiszolgál majd mindket. Csak 8 hónapig használták, szinte új. És nagyon könnyű, pocakosan sem okoz gondot bedobni a kocsiba, egy mozdulattal össze lehet csukni.

Na jó, ez itt nem a reklám helye, de OLYAN BOLDOG VAGYOK!!! :))))

2009. jún. 17. 22:28
Megnéztem a típust, tényleg szuper, de sajna nem a pénztárcánkohoz szabott. Én is gondolkodtam a 3 kerkű kocsiban, mert könnyen összecsukható, kis helyen elfér, és nagyok a kerekei is.
128. otis
2009. jún. 17. 13:38

Sziasztok!

Megvettük álmaink babakocsiját, és mivel használtat találtunk így féláron jutottunk hozzá. Falun élünk, ezért olyan kocsit kerestünk, aminek nagy kerekei vannak és könnyen irányítható, 3 kerekű. Cam Cortina 3tris márkájú kocsi, minden van hozzá: mózes, sportülés, autósülés és minden egyazon vázra kattintható mindkét oldalról. Kaptunk még hozzá esőköpenyt, szúnyoghálót, táskát... szóval full extra! Ajánlom mindenkinek! :)

127. Cepheus (válaszként erre: 126. - OlíviaAnna)
2009. máj. 29. 12:40
Köszi az ajánlást! :-)
126. OlíviaAnna (válaszként erre: 123. - Cepheus)
2009. máj. 27. 14:35

Én a Pierre Cardin PS-692-es kocsi mellett döntöttem kisebb piackutatás után. Gyakorlatilag az egész magyarországi babakocsi kínálatot feltérképeztem és ez a kocsi tűnt a legjobbnak ár-minőség arány tekintetében. Mi Brüsszelben élünk, mindenhol macskaköves, dimbes-dombos utak vannak, így jó hasznát veszem a nagy kerekeknek, a remek lengéscsillapítóknak. Gyerekjáték kinyitni és lapra csukni. Nagyon jó esővédő kapható hozzá, rossz időben is "megússzuk szárazon" a levegőzést.


Íme 3 kép, a 3 funkcióról:


Mózes változat:

[link]


A hordozós:

[link]


És a sport:

[link]

125. Cepheus (válaszként erre: 124. - Annaluca)
2009. máj. 20. 18:32
Köszi a választ!
124. annaluca (válaszként erre: 123. - Cepheus)
2009. máj. 18. 11:50
A téliesíthető azt jelenti, hogy van lábzsák hozzá, vagy egy olyan takaró, ami a kocsi oldalához rögzíthető.
123. Cepheus
2009. máj. 3. 11:44

Sziasztok! Ahogy olvasgattam ezt és más fórumokat is, mindenkinek más szempontok elsődlegesek a babakocsi kiválasztásánál, pl legyen könnyű, bolygókerekes, fordulékony, többfunkciós, stb.


Nálunk rosszak a járdák és az utak, ahol közlekedni kell, az egyik követelmény a nagy kerék lesz. Sokszor olvastam, hogy téliesíthető. Ez mit jelent? Nagy belső fekvőfelületet, vagy mást is? Tud valaki segíteni ebben, mert október végére várjuk a kicsit, és ha lényeges, erre is szeretnék odafigyelni a vásárlásnál.

122. 298dc77b34 (válaszként erre: 121. - Monstro)
2009. máj. 2. 17:44
Nekünk P.C 692 van, 8 hós a lányunk már a sportrészt használjuk és totál megvagyunk elégedve vele. Én csak ajánlani tudom.
121. monstro
2009. ápr. 27. 15:33
Sziasztok! van valakinek tapasztalata a piere carden 692 vagy 682 travel system babakocsiról? érdemes megvenni vagy inkább mást ajánlanátok? olyat keresek amelyik vázára rátehető a mózes a hordó és a sportrész is. Azért választottam ezt mert ez még megfizethető áron van. előre is köszi a segítséget
120. Manilu
2009. ápr. 27. 15:31

Sziasztok!

Nekünk Concord Fusion-ünk van,szuper babakocsi,mindenkinek ajánlom,nagyon tágas,és kényelmes.

119. Vercsy
2009. ápr. 1. 15:10

elado Herlag Verona 3kereku babakocsi 2009modell,vadiuj,eredeti csomagolasban.Olajzold-Rozsaszin.

Ar:48.000ft

2009. jan. 14. 11:41
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata, véleménye a HAUCK MIAMI babakocsiról? Mindkét oldalról tolható, ilyet szeretnék, de nem tudom, hogy az ár mennyire takarja a minőséget??
117. _kleo_
2008. nov. 4. 13:13

Nekünk is Peg Peregonk van, nagyon szeretjük. Peg Perego Venezia. Tényleg nem olcsó, de már a második gyereket szolgálja ki, és azon kívül, hogy a kerekeit néha meg kell olajozni, kutya baja.


A nagy kerék szerintem csak akkor fontos, ha olyan helyen sétáltok napi szinten, ahol a járdák rossz minőségűek, repedezettek, lyukasak, stb. A mi környékünkön jó járdák vannak, a kisebb kerék is megteszi. A nagykerekű babakocsik igazából terepre valók.


Én travel systemet nem vennék. A mózest max. fél éves korára kinövi. Utána pár hónapon belül megtanul ülni, onnantól kezdve úgyis egy könnyű, esernyőre csukható babakocsival fogtok közlekedni, mert az befér könnyen az autóba, felfér a villamosra, stb. Szóval szerintem az első mélykocsi nem kell hogy mindent tudjon, érdemesebb egy egyszerű mélykocsit és később egy külön sportkocsit venni.


Nekünk egy Pierre Cardin esernyőkocsink van, ami fektethető, téliesíthető így ha elalszik benne, akkor sincs gond.


Amit még érdemes tudni az egyszerű mélykocsikról, az az, hogy fontos, hogy teljes vízszintesig lehessen lefektetni, mert az újszülöttek gerincének ez fontos.

2008. nov. 3. 13:53

Valaki tudna nekem tippet adni, hogy milyen babakocsit vegyek a 6 hós kislányomnak? a mostani sportrésze overálban sajnos nagyon szűkös, ezért kéne sürgősen valamit találnom.


az elvárásaim: hosszú és széles fekvőfelület, kicsire összecsukható, téliestíthető és több fokozatban dönthető, bolygós kerekű és ami különösen fontos, hogy a tolókarja átfordítható legyen. ja és lehetőleg nem horror árkategória....

115. drnéni
2008. nov. 2. 17:52
Nekünk Chicco click-clack van, nagyon meg vagyunk vele elégedve. Igaz, újonnan összesen 130000 Ft volt, de ebben benne van a biztonsági autósülés-hordozó (sokkal megbízhatóbb, mintaz olcsóbb variációk, ami autóban nem mindegy), a mózeskosár (ami szerintem pár hónapos korig fontos, ebben nagyon kényelmesen tud aludni a baba, és könnyebb vinni, mint a hordozót) és az alap sport váz, amit nagyon könnyen össze lehet csukni. Kisebb csomagtartóban is elfér. Nagyon jó minőségű, a lányom most 20 hós és olyan, mintha új lenne (na jó most koszos). Ja, és könnyen le lehet venni a huzatot, gyorsan szárad. Elég sok extra volt hozzá. A barátnőm ugyanilyet vett használtan, 80000-ért, nagyon szép állapotban.
114. gabi0630 (válaszként erre: 103. - Anyóka4)
2008. nov. 2. 17:41
Az jó! A mienk csak egy irányból volt csatlakoztatható
113. anyóka4 (válaszként erre: 112. - Pircsi24)
2008. nov. 2. 15:15
Igen, köszi. Azzal mentünk, amivel én fogok járni. A nagy kocsinkba bármi befér (a négy gyerek mellé). Ezért gondolkodunk a két kocsi között pieere cardin és a cam között. Nem tudom melyikkel járnánk jobban. Mindegyiknek látok előnyét és hátrányát is.
112. Pircsi24 (válaszként erre: 108. - Anyóka4)
2008. nov. 2. 15:07
Akkor érdemes azzal az autóval menni vásárolni és egyből megpróbálni azt amelyik szimpatikus neked hogy belefér e azutódba.
111. anyóka4 (válaszként erre: 110. - 471d5eded8)
2008. nov. 2. 15:02
Néztem már, de sajnos nem fér bele a költségvetésbe, jóval 100 ezer felett van, használtat meg a férjem nem akar venni. Úgyhogy sajna ez kizárva. Köszi.
110. 471d5eded8 (válaszként erre: 108. - Anyóka4)
2008. nov. 2. 14:56
A peg peregot nézd meg! Az befér a kocsiba...szinte egy lap, igaz vastagabb, mert vagy 33-35 cm...de lehet, hogy vannak már korszerübb kivitelek, én 12 éve vettem...Fél kézzel összecsuktam vagy kinyítottam, a másikban a baba volt és be is tudtam tenni a kocsiba, mert könnyű! Egy gombot kellett megnyomni és rálépni, s összecsukódott. Kinyitni pedig semmiség, mert bekattant és kész volt. Én csak ajánlani tudom. A barátnőm is ilyet vett, ő is nagyon dicsérte!
2008. nov. 2. 14:53
És még annyi, hogy a tolókar is átfordítható, így te is láthatod a babát, de ha már nagyobb sportkocsiként használhatod és nézheti a világot! Ráadásul épp ráillett egy sima hordozó, ami eredetileg nem kompatibilis vele...tehát ez is nagy könnyebbség volt, amig kicsi volt a baba!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook