Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyünk? fórum

Milyen babakocsit vegyünk? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
258. Zsuzs76 (válaszként erre: 257. - Judicska)
2012. júl. 8. 18:40
Megkérdezhetem, hogy milyen típusú babakocsi volt, amit vettetek?
2012. júl. 6. 15:30

Mi multifunkciós babakocsit vettünk,aminek a sport ülőrésze megfordítható volt, nagyon szerettük. Azóta már egy könnyebb sportkocsit is vettünk. Érdemes megnézi őket, www.babaszafari.hu, mindkettő innen van.

Ja és nem gondolom, hogy ilyenkor már fontos, hogy szemben legyen velem. Nagy már-2éves múlt-szóval nézegetni jobban szeret. :-)

256. Zsuzs76 (válaszként erre: 255. - Koredo)
2012. júl. 6. 13:45
Köszi a választ. Nézegetek már mást is, de olyat még nem találtam, aminek az ülő része megfordítható :(
255. koredo (válaszként erre: 254. - Zsuzs76)
2012. júl. 5. 15:06

Szia!

Én ezt nem választanám a helyedben, hiszen nem az ülés fordítható meg, hanem a tolókar. Ez azt jelenti, hogy amikor a baba feléd néz, akkor nem a bolygó, hanem a fix kerekek vannak elől. Nekem volt ilyen típusú babakocsim és városi használatra, bevásárlásra, tömegközlekedésre teljesen alkalmatlan.

254. Zsuzs76
2012. jún. 29. 14:07

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Kingi Maxi Star babakocsival kapcsolatban? Nekem nagyon tetszik, főleg, hogy szempont a babakocsi súlyán kívül a tolóirány változtatása.

Igazság szerint olyan sport babakocsit szeretnénk venni az 5 hónapos kislányunknak, aminek a tolóiránya változtatható, a babakocsi saját súlya nem túl nagy (tehát: könnyű cipelni, közlekedni vele pl. BKV-n), ja és természetesen csomagtartóban elfér, mert mi az autóban tartjuk a babakocsit, mivel nincs lift a házunkban.

253. koredo
2012. jún. 25. 21:34
Nekem a Peg Perego Pliko Switch Easy Drive nagyon bevált, a tesónak beszerzünk hozzá majd egy mózest használtan.
2012. jún. 17. 21:56

Sziasztok! Nem tudom van-e meg itt valaki, en is tanacstalan vagyok babakocsi fronton.

Milyen szempontokat kell figyelembe venni? Ill.melyik az a tipus,amit egyaltalan nem ajanlotok?

Igyekszem visszaolvasni az egeszet, biztos okosabb leszek:)

251. larars
2012. máj. 16. 10:11

Sziasztok!

Nem olyan régen én is beszereztem egy egész babakocsi szettet. Csak azért osztom meg véleményemet Veletek, mert én teljesen meg voltam elégedve a babakocsicentrum.hu-val. Házhoz hozták nekem a babakocsi szettet, és kipróbálhattam, jól tudok-e vele közlekedni (úgy van a megállapodás, hogyha nem tetszik - nem előnyös, akkor nem számítanak fel semmit - ez volt az áprilisi akciójuk). Szóval én ezért rendeltem Tőlük, mert kipróbálhattam előtte :).

2012. máj. 2. 09:15

Hello. Én is tanácstalan vagyok. Aug elején szülök és nem tudom érdemes-e travel systemet vennem? Mózes meddig kell? Utazgatunk vidékre , de kaptam egy Pierre Cardin jo állapotu lábzsákos kb8 éves kocsit, ami alig fér be a liftbe( a tolokart fel kell emelni) és elég nehéz is, a csomagtartoba is nehezen fért bele, ezért gondoltam azt kivinném anyósomhoz és ha oda megyünk nem kell cipelgetni.

Érdemes használtan venni ? Peg Perego ?Concord fusion??

249. kszk
2012. febr. 20. 11:01
Megvettük: Bebetto Solaris -ra esett a választásunk.
2012. febr. 19. 16:42

EASY GO LOOP vélemény:

A babakocsi lábtartója 2 héten belül anyagfáradás miatt (nem külső behatásra, gyártói hiba) eltört.

Mivel a szervíz CSAK Szabolcsban van, kifizettették a dupla postaköltséget és a javíttatást, mondván "nem rendeltetésszerű használat" volt. Ennek ellenére a garanciális javítások között pecsételték le, DUPLA LEHÚZÁS ÉS BOSSZÚSÁG. Apróságokboltjában vettük. Leveleimre nem válaszoltak, telefonon mindig leráztak. Ennyit erről a remek cégről...

2011. szept. 27. 12:51

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a 3 kerekű babakocsik tetszenek, és 2 barátnőm azt használ, és nagyon ajánlja is, de sajnos nem találunk olyat ami árban és minőségben is megfelelne. Viszont olyan van, ami 3 kerekű kialakítású, de az első kerék, dupla kerék. Akinek van tapasztalata ilyen kocsival, vagy esetleg használt tényleges 3 kerekűt, s dupla kerekűt is, kérem írja meg a véleményét. Nagyon tanácstalan vagyok, szeretnék szépet, de főleg praktikusat venni.

köszönöm

246. geby81
2011. máj. 31. 20:18
Anmar Hilux.Nagyon praktikus és szép.Nekünk bevált.
2011. máj. 31. 07:42

Sziasztok. :)

Én tegnap rendeltem meg egy Raf Pol Fenix babakocsit. :)

Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Árban nagyon jó volt. :)

244. koredo (válaszként erre: 243. - Vicky33)
2011. máj. 3. 22:47

Szia!

Én csak annyit tudok hozzászólni, hogy Hauckot ne vegyél, mert ramaty minőségű.

243. vicky33
2011. ápr. 28. 12:41

Sziasztok!


1 éves kisfiammal Londonba utazunk repülőgéppel, ezért olyan sportbabakocsit keresek ami kényelmes, könnyen csukódik, könnyű, jól bírja a strapát. Eddig ami szóbajött: Hauck Capri, Bertoni Omega 3-4, Easy Go Loop, Coletto Nino.

Véleményekre, tapasztalatokra lenne szükségem.

Köszönöm

2011. ápr. 12. 22:17
RAF
2011. ápr. 12. 21:53

Sziasztok!


Elengedhetetlen szempontok:

Könnyű, 2-3 funkciós, keskeny, hogy beférj vele minden boltba, bolygósítható kerék, masszív, jó kis rugózással!

Én is szenvedek, így neten nehéz, mert nem tudom a kezembe fogni!

Két gyermekem kiszolgált cam babakocsim (10 éves babakocsi) eladtam tavaly, mert úgy gondoltam, hogy nem kell, legalábbis mostanában! Hát tévedtem :)

Nézegetem a RAG-POL-t de fogalmam sincs ha nem látom, érzem, tapintom!

240. Sznébmárti (válaszként erre: 234. - Szuszuek)
2011. ápr. 6. 11:36
Szia! Mi Top Ridert vettünk. Nekem nagyon bevált. Az ára azt hiszem újonnan 80.000,- Ft. Mi akciósan vettük 70-ért. Mi novemberiek vagyunk. Ez egy 3 funkciós babakocsi. Esernyőre csukható. Nekem ez fontos volt. Jobban lehet sztem vele boldogulni, mint a lapra csukhatóssal. Keskeny. Szval mindenhova beférünk vele. Mindhárom részét kihasználjuk, ezért meg is érte. Ha magas vagy akkor talán nem ajánlom, mert belerug6sz a kerekekbe és a karját nem tudod meghosszabbítani. Mi ezt használjuk lassan féléve és nem volt semmi baja. Az én szempontjaim: Az összecsukhatóság, a méret (4,5 kg-val születtünk és még beleférünk a mózesbe, 8,5kg-osan). Talán ennyi, most így hirtelen. Az bizti, hogy ha telefonálsz közben 1 kézzel nem tudod normálisan tolni :o). Remélem tudtam segíteni. Üdv.: Szép napot.
2011. ápr. 5. 22:52

Sziasztok!


Szerintem a babakocsi az egy olyan dolog,amire érdemes befektetni. Nekünk concord fusion-unk van és imádom! Lakótelepen lakunk, és nem rázza össze a picit az úton, könnyű irányítani, és nincs 10 kg. (én emeletre cipelem:)

Igaz, hogy az ára húzós, de sztem megéri használtan is megvenni.Sok kismama ismerősöm spórolt a kocsiján, és már a 3. kocsit vették meg fél éven belül, mi pedig még mindig ezt használjuk.Nem tudnék hátrányát írni. Mózessel,hordozóval(amit én is használtan vettem hozzá-és ugyanannyiért el is adtam már) tényleg nem bántam meg ezt a babakocsit.

ÉS ami a legfontosabb, tágas, kényelmes a babának!!!

238. Bdóri79 (válaszként erre: 224. - Bogyesz77)
2011. márc. 29. 00:42

Szia!

Nem tom,érdekel-e még vélemény,vagy már megvetted?

237. Bdóri79 (válaszként erre: 234. - Szuszuek)
2011. márc. 29. 00:38

Szia! Nekem Herry 1 tipusú volt,10hónapig használtam,szerettem nagyon.Mikorra vagy kiírva?

Én májusba szültem,így nem vettünk mózeskosarast,mert felesleges. Tudok neked ajánlani egyet,az eladók között keresd meg esetleg,ha van kérdésed,írj.

236. Lytta (válaszként erre: 235. - Orsika05)
2011. márc. 27. 21:39

hello,

hát ha fontos, hogy könnyű legyen, akkor flora. a leo nehezebb.

2011. márc. 27. 12:37

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni?? Chipolino leo vagy flora babakocsi lenne jobb?

Nekünk nem kell multifunkciós 100ezres dolog, mert van már hordozónk és a babánk is nyár végi lesz, szóval kétfunkciósban gondolkodtam és ezeket találtam jónak. Vélemény? nem tudok dönteni, de ez újszölött kortól is használható, viszont addigra nálunk beköszönt a tél és mire újra tavasz van a baba már ül és nem fog feküdni, ezért sem akarok ilyen mózeses verziókat. Fontos lenne, hogy könnyű, kocsiban elférő legye. Tapasztalat akinek van ilyen??? Köszönöm előre is :D

2011. márc. 27. 08:37

sziasztok!


érdeklődnék,kinek milyen babakocsi vált be!még van időm a szülésig,de már nézegetem őket...

nem szeretnék zsákbamacskát venni..

korrekt árban lévő babakocsit keresek...

érdekelne mi szól mellette és ellene...

2011. márc. 1. 22:43

Sziasztok!


Új vagyok erre felé...

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Most várjuk első babánkat, és kicsit elbizonytalanodtunk babakocsi témában...

Több boltban jártunk már, és mindenhol mást ajánlottak és a korábban reklámozott babakocsiról le akart beszélni. A legviccesebb az volt, mikor ez 1 óra leforgása alatt egy üzletben 3 eladóval történt meg, az egyik Brio-t ajánlott, a másik Chicco-t, a harmadik szerint a Cam a legjobb választás.


Nekem tetszik a Cam Cortina 3 kerekű babakocsi.

Valaki esetleg tud róla valamit? Használt esetleg ilyet valaki? Jó lenne tudni például, mik a gyenge pontjai? Mik az erősségei. Mennyire van megelégedve használat közben, mennyire vált be.


Előre is köszönöm a segítséget.

232. koredo
2011. febr. 14. 23:42
Ami nagyon nagyon jó, az a Peg Perego Pliko Switch Easy Drive. 2011-es újítás, a lényege, hogy egyben van a tolókar és mégis esernyőre csukható, mindemellett 9,7 kg a súlya, fordítható az ülőrésze. Nem olcsó, de nagyon megéri!
2011. febr. 14. 16:55
Nem tudom, ennyi pénzért jobbat is lehet venni szerintem. De ez az én véleményem.
2011. febr. 14. 14:04

A barátnőm ilyen Coletto Matteo multifunkciós babakocsit vett és nagyon dicséri, én is nagyon gondolkodom rajta, hogy ilyet veszek: [link]

Szerintetek is jó választás lenne?

229. minimanó4 (válaszként erre: 228. - 004 Ani)
2011. febr. 7. 12:39
Szia! Köszi a linket! hát igen, csak mi van akkor ha nagy városban lakunk és rosszak a járdák :))ma nagy és bolygósítható, rugós kerekű mellett döntöttem :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook