Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az új Avent elektromos mellszívó? fórum

Milyen az új Avent elektromos mellszívó? (tudásbázis kérdés)


7. Daphnee (válaszként erre: 6. - Zebra25)
2013. okt. 20. 15:55
Nincs, eladtam, mivel akkor még nem gondoltunk második babóra!
6. Zebra25 (válaszként erre: 5. - Daphnee)
2013. okt. 20. 14:36
Meg van még a régi mellszívód? mert szerintem akkor nem muszáj venni másikat. Annyival biztosan nem jobb.
5. Daphnee (válaszként erre: 4. - Zebra25)
2013. okt. 20. 13:14
Megnéztem tegnap, de igazábol nem lettem okosabb. A használatban derül ki hogy milyen. :/
2013. okt. 20. 11:11
Jaj, azt nem tudom sajnos, olyanom nem volt. Nem lehet megnézni valamil? brendon?
2013. okt. 20. 08:22
Ebben az évben jött ki. Nekem is az a fajta volt amit mondasz, azt ismertem, de az új változaton nincs az a kallantyú! Van 3 fokozat és ennyi... Nem tudom hogy a régihez képest ez jobb vagy rosszabb lett...
2013. okt. 19. 23:54
Mennyire új? mert nekem 2 éve volt egy avent isis IQ unom, ami több fokozatba volt állítható. Úgy volt, hogy a gépen lévő kallantyút kellett lenyomnom 2x és azt a sebességet tárolta el a gép és olyan sebességgel szívott. Nem volt rossz, jól szívott meg minden, de én megtanultam kézzel feljni és pár perc alatt kiszívtam azt a mennyiséget, amit a gép mondjuk 20 perc alatt.
2013. okt. 19. 22:23

Sziasztok! Azok véleményére lennék kíváncsi akik használják az Avent új elektromos mellszívóját.

A régit ismerem, használtam, és láttam a különbséget az új változatot nem lehet kéziként használni :( Úgy olvastam van 3 fokozat és ennyi. A régi változatot amit használtam, nem használtam kéziként, csak most úgy elbizonytalanodtam...

Van aki használta mindkettőt, mi a véleménye?

Nem tudom eldönteni melyiket vegyem :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook