Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


711. ájrin
2008. febr. 19. 19:27

Megyek, elteszem magamat holnapra. Kicsit irigy vagyok, most derült ki az unokahugomról, hogy 12 hetes terhes. gyorsan esküvő, minden! De jó lenne már nekem is ilyesmit újságolni másoknak.


Szia Monik!


Jó éjt mindenkinek!

710. ájrin (válaszként erre: 709. - Monik30)
2008. febr. 19. 19:25

Remélem, hogy mindkettőnknek az uccsó inszem volt:)

Meg dtrr-nek is az lesz;)

709. Monik30 (válaszként erre: 707. - Ájrin)
2008. febr. 19. 19:19
Engem az viselt meg, vagyis bennünket, hogy adott időpontba kellett összebújni, és olyan monoton volt, aztán most is adott időpont volt, de sztem tudtuk, hogy a doki besegített és talán így már ennek nincs is jelentősége élvezhetjük, nincs rajtunk teher. Bár nekem fájt picit a pocim előtte, de sztem ilyenkor elfelejti az ember. Reméljük ezért nem is kell nekünk több inszem.
708. ájrin (válaszként erre: 693. - Bbeus73)
2008. febr. 19. 19:07

Írtam privit Beus!


Elfáradtam, megvárt a munka, nem maradhattam itthon büntetlenül:(


Az biztos, hogy ez nem mehet így sokáig.nekem is el kell döntenem, mi a fontosabb.

Lezárom az ügyeimet, aztán GOOOOO!!!


Phengessél, olvasgassál olyan nyálas regényeket, mint én (a jó elnyeri jutalmát, a rossz megbűnhődik) szóval csupa pozitív dologról:D Egyébként nem merném elővenni ezeket a könyveket máshol, mert cikinek tartanám:D De most megteszi, mert könnyű olvasmány, és eltereli a gondolataimat (izgulok, na):D

707. ájrin (válaszként erre: 702. - Monik30)
2008. febr. 19. 19:03

Ránk is jót tett pszichésen:) Kellett is, úgy gondolom a műmindenféle után, hogy azt gondolhassuk, MI csináljuk a babát:)


Előttem volt inszemen egy csaj, teljesen fel volt háborodva, hogy mondtam neki, hogy este aztán rá kell dolgozni. Azt mondta, hogy isten őrizz, ez nekik az ötödik, de egyszer sem bújtak ösze apuval addig, amíg ki nem derült, hogy nem terhes...:O

Kérdeztem, hogy görcsölt a hasa, vagy valami olyan jel volt, hogy nem szabad, vagy orvos mondta? De nem, ezt ők gondolták így.... :O

Aztán már nem is akart szóba állni velem,gondolhatta hogy mi közöm hozzá. Mondjuk ez igaz:D

706. ájrin (válaszként erre: 704. - Dtrr)
2008. febr. 19. 18:58
Szorítunk Dtrr!! Ezerrel!!!:)
705. Monik30 (válaszként erre: 704. - Dtrr)
2008. febr. 19. 18:53
Ok, szorítunk.Én kaptam ágyat, mind2 nap. :)
704. dtrr (válaszként erre: 703. - Monik30)
2008. febr. 19. 18:42

Akkor gondolom mi is várhatunk néhány órát. Nem baj, kibírjuk.

Most megyek, mert a férjem már jönne a géphez.


Holnap mindenki szorítson légyszi ezerrel!! :))

703. Monik30 (válaszként erre: 700. - Dtrr)
2008. febr. 19. 18:38

Mivel egyik nap elrontottuk és később mentünk kész volt 2 óra múlva, másik nap meg 4.

De akkor már ott vártak rám a termosztátban, gondolom a doki bácsira kellett várni, mert akkor ambulancián volt.

702. Monik30 (válaszként erre: 698. - Dtrr)
2008. febr. 19. 18:36

Nekünk a második után kellett meg megszeretni egymást.

Mivel több hónapja megy az időzített szex, már elég fárasztó volt. De mivel most már úgyis volt inszem, ez jól hatott ránk sztem pszichésen:))))))

701. dtrr (válaszként erre: 699. - Monik30)
2008. febr. 19. 18:36
Nálunk az iskolában a rendszergazda a diákok dolgaiba olvasgatott bele. kiderült. Másnap már nem jött dolgozni.
700. dtrr
2008. febr. 19. 18:35
Nektek meddig kellett várni az inszemre? Úgy értem, hogy meddig kezelgették a spermiumokat?
699. Monik30 (válaszként erre: 696. - Dtrr)
2008. febr. 19. 18:35

Már várom a fejleményeket. Pont egy hét különbség lesz köztünk.

Én sajnos dolgozom, így esténként vagyok. :(

Munkahelyen még azt is megnézik milyen oldalakat járok, sőt múltkor a rendszergazda a mail-embe olvasott bele. Ezek után inkább semmit nem nézek. Ez elég undorító volt.

698. dtrr (válaszként erre: 697. - Monik30)
2008. febr. 19. 18:34

Ja, igen. Te vagy akit duplán bebiztosítottak.

Nekünk csak egy inszem lesz, de már UHn mondta a doki, hogy utána aztán otthon is mehet az akció, nem árt rásegíteni.

697. Monik30 (válaszként erre: 695. - Vécső)
2008. febr. 19. 18:31
Pont ma volt 1 hete az 1.inszem. Bár nem tudom ilyenkor melyiket kell számolni az 1. vagy másodikat?
696. dtrr
2008. febr. 19. 18:26

Na, látom lassan mindenki benéz. Persze aki itthon van táppénzen, az könnyen beszél.::))

Holnap inszem. Biztos nem sokat alszok majd éjjel és hajnali 5kor kelhetünk. Ha hazaérünk mindenképpen beszámolok, persze az eredmény még néhány hetet várat magára.

695. Vécső
2008. febr. 19. 18:14

Szia Monik!


Hol tartasz?

694. Monik30 (válaszként erre: 693. - Bbeus73)
2008. febr. 19. 17:51

Kedves Beus! Ez a nap nem az enyém volt, sztem sok szotyit ettem és nagyon fájt du. a hasam. Mostmár jobb. Meg ma valahogy úgy éreztem nem jött össze.

Árjin: A mellem feszül, bár feszült már mensi előtt is, ki tudja?

Ami biztos, hogy olyan szétszórt vagyok. Ma egy irányítószámot kerestem egy utcához, godoltam megnézem a telefon könyvben, és csoda nem találtam az utca nevet az előfizetők neve közt. Kb. 2 perc volt mikor leesett, aztán a kolleganőm könnyesre nevette magát, meghát én is :).

693. bbeus73 (válaszként erre: 687. - Ájrin)
2008. febr. 19. 15:41

Ájrin!Igyekszem betartani a mértéket, gyakorlom az önzőséget. Nem könnyű, de az a lényeg, hogy a gyermekem vagy gyermekeim egészségben és nyugalomban legyen(ek) a pocakomban.Amúgy ma is sokat pihentem, aludtam is egy jót. Tehát jó úton haladok. Holnap már nem is megyek a suli felé, csak az ebédemért!


Hogy telt a napod? Milyen volt dolgozni? Nem fáradtál el?

692. Vécső
2008. febr. 19. 15:39

Sziasztok!


Egy kis számítógép előtti pihi?

691. bbeus73 (válaszként erre: 690. - Dtrr)
2008. febr. 19. 15:38
Nagyon jól tetted! Csak nem pedagógus vagy te is? Ha igen, mit tanítasz és hol, ha szabad kérdezni?
690. dtrr
2008. febr. 19. 15:06

Sziasztok!

Mindenki jól eltűnt!

Ma elmentem a háziorvoshoz és kiirattam magam a hét további részére. Pihengetek, az sosem árthat.

Mióta elkezdődött a tanév, egyetlen napot sem hiányoztam! A gyerekek úgysem bánják, ha nem vagyok és akárcsak Beának, ideje nekem is mások gyerekei helyett egy kicsit a saját életemmel törődnöm.

689. ájrin (válaszként erre: 675. - Dtrr)
2008. febr. 19. 09:37

Hu, akkor szerdán szurkolnunk kell!

Izgalmas észben tartani, hogy ki hol tart:)

688. ájrin (válaszként erre: 679. - Vécső)
2008. febr. 19. 09:36

Vécső!

Szerintem is csak korai volt a tesztelés:)


Ne izgulj:)

687. ájrin (válaszként erre: 678. - Bbeus73)
2008. febr. 19. 09:35

Beus Drága, csak mértékkel!

Neked most a Te gyermeked kell a legfontosabb legyen! Mondtam ezt már Neked, muszáj most önzőnek lenned. Persze, ha az jobban stresszel, hogy valamit nem csinálsz meg...nehéz, persze, elhiszem!

686. ájrin (válaszként erre: 658. - Monik30)
2008. febr. 19. 09:27
Monik! Nekem egyébként is feszült minden hónapban kb a középidő után, így én nem vonok le messzemenő következtetést ebből. Persze, ha eddig Neked nem, akkor....akár....:))))
685. 2f06d87e17 (válaszként erre: 666. - Bbeus73)
2008. febr. 19. 09:13

Sziasztok és jobb reggelt! Hasfájásmenteset!


beus, most várom, hogy jöjjön a "piros merci", ha megérkezett, megyek intézkedni. :)


Addig meg belevetem magam a munkába, van elééég...


Szép napot nektek és vigyázzatok magatokra!

684. Vécső (válaszként erre: 682. - Bbeus73)
2008. febr. 19. 07:46
Dehogy bántasz meg, hisz én is így gondolom.
683. bbeus73
2008. febr. 19. 07:43
Sziasztok lányok, majd délután benézek!!!!!Addig is puszi!
682. bbeus73 (válaszként erre: 680. - Vécső)
2008. febr. 19. 07:42

Te is legyél nyugodt!!!!!! S ne keseredj el!!!!!! Várjál még pár napot, hátha nem jön meg. Akkor tesztelj! Nekem hétfőn kellett volna megjönni (a múlt héten) és szerdán csináltam a pozitív tesztet.


De egyszer már én is jártam így, csak akkor sima Clostilbegites hónapom volt, mensi előtt 2-3 nappal csináltam egy tesztet és megjelent egy halvány csík. Teljesen beleéltem magam, utána két nap múlva meg totál negatív lett a tesztem. Nagyon kibuktam!

Te ettől kíméld meg magad! Én ezért nem csináltam hamarabb tesztet, mert akkor én is becsaptam saját magamat is és hiú reményeket tápláltam magamban. És nagyon rossz volt a csalódás!!!!

Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad ugyanez a helyzet, meg nem akarok én itt okoskodni, hisz én is ugyanezeken mentem keresztül, s szerdán azért csináltam a tesztet, mivel túl akartam már lenni a "sikertelenségen".....na mikor azonnal megjelent a második csík, akkor néztem nagyot.... a többit már tudod.


Nem akartalak megbántani, nehogy annak vedd!!! Én szorítok neked!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook