Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


831. dtrr (válaszként erre: 817. - Vécső)
2008. febr. 21. 15:23

Nem lehet, hogy ez éppen a beágyazódás??? nekem azt mondta a dokim, hogy az inszem után egy hétten várjak ilyen barnás nyákot, mert az a beágyazódás miatt van és 2-3napig tart.

Te kb 1hete voltál inszemen, nem??? Korai még a piri!!

830. 60e8720bcf (válaszként erre: 828. - Dtrr)
2008. febr. 21. 15:22
Én se vagyok a vékony kategóriába való, sőt. Izgi is mi lesz ha a kismama időszakom alatt még hízom?!
2008. febr. 21. 15:22

Szia Timi!


A folsav fontos nagyon! Ha bogyóellenes vagy akkor ne szedd minden nap a magzatvédőt. Mondjuk másnaponta. én sem szedtem minden nap addig míg nem kerültek a pocakomba a picik. Állítólag kell, hogy feltöltődjön a szervezet, de ezt megfelelő táplálkozással is el lehet érni. Csak nem télen.

Inszem után meg sok-sok fehérje és sok folyadék, napi 2 liter minimum. Fontos a sejtosztódáshoz a sok víz és a fejlődéshez a sok fehérje. Sajtok, túró, csirke, pulykahús, ilyenek. Meg persze sok pihenés!

Sok sikert!

828. dtrr
2008. febr. 21. 15:18

Mondjuk ha meglátnátok, nem fordulna meg a fejetekben, hogy vitaminutánpótlásra lenne szükségem!! Elég "húsos" vagyok!! ::)))


Különben az egyik kolléganőm most esett teherbe, neki vmi fehérjeport kell szedni, mert vega!

2008. febr. 21. 15:13
Akkor tulajdonképpen semmi extrát nem szedünk. Ez jó, mert amúgy is bogyó ellenes vagyok, csak a baba miatt szedek be valamit.
826. dtrr (válaszként erre: 824. - 60e8720bcf)
2008. febr. 21. 15:06
Én folsavat szedek. Ennyi. De ezt sem a dokim javasolta, csak a barátnőm.
825. Vécső
2008. febr. 21. 14:52

Szia Timi!


Én sima multivitamint szedek, meg hozzá E-vitamint.

És ennyi. A lányok itt még mondták a sok folyadékot, meg a fehérjét. Ittam sokat, és ettem sok tejterméket, pl. túrót, túrórudit.


Elvileg pihenni kell sokat, meg nem stresszelni. :)

2008. febr. 21. 14:21

sziasztok!

Használtok ti kiegészítésképpen valamit, hogy nagyobb legyen az esély a sikeres inszemre? Vitamint olvastam hogy igen, de én azt azért nem szeretném, mert ha elkezdtem volna már 4 éve szedném, és ugye most is ki tudja mikor fog sikerülni...Hogy néznék ki 4 év vitamin után?!

823. Macifül (válaszként erre: 822. - Ájrin)
2008. febr. 21. 10:23
köszönöm :)
822. ájrin
2008. febr. 21. 09:54
Szia Macifül! Gartulálok! :)))))
821. ájrin
2008. febr. 21. 09:34

Beus! Látom, írtál:) hamarosan válaszolok!

Pussz

820. ájrin
2008. febr. 21. 09:29

Szia Beus!


Hogysmint? Lemaradtál tegnap a vitáról. Jobb is!

Ma tartod a szülői értekezletet?

Pussz

819. ájrin
2008. febr. 21. 09:27

Sziasztok!


Ne is keseredj el Vécső! Új hónap új remények!:)

818. bbeus73 (válaszként erre: 817. - Vécső)
2008. febr. 21. 09:14
Nem is szabad elkeseredni!!!!! Előre, tovább!!!!! Akármi is lesz!!!!!
817. Vécső
2008. febr. 21. 08:25

Sziasztok!


Nekem nincs jó hírem: tejeskávé színű a nyákom. Gondolom jön a piri.


De nem keseredtem el, hanem bízom, hogy a következő sikerül!

816. bbeus73 (válaszként erre: 813. - Macifül)
2008. febr. 21. 08:13
Most már elolvastam a fórum kimaradt részét, szóval hasonlók az érzéseink, bár nekem inszeminációval sikerült, de már én is olyan régen vártam erre a drága kis babára (babákra). Nekem is olyan fura még hallani, hogy kismama, vagy terhesség, de nagyon jó érzés. Én is októberben fogok szülni, jövő héten pénteken megyek vissza, akkor már látszódni fog a magzat is.
2008. febr. 21. 08:02
dtrr nagyon drukkolok Neked is!
814. Macifül (válaszként erre: 807. - Szilesz78)
2008. febr. 21. 08:01
Oké, igazad van! :)
813. Macifül (válaszként erre: 810. - Bbeus73)
2008. febr. 21. 07:59

Köszönöm!

én is GRATULÁLOK Nektek! :)

Vigyázz magatokra és pihenj sokat!

812. bbeus73 (válaszként erre: 809. - Dtrr)
2008. febr. 21. 07:57

Szia dtrr! Már rám is rám férne egy kis fodrászkodás, kozmetikázás, de majd jövő héten én is rászánom magam a szépítkezésre!

Legyen szép napod!!!!!!! És ha hazaértél, pihenj!!!!!

811. bbeus73 (válaszként erre: 806. - Szilvia02)
2008. febr. 21. 07:56

Szia Drága Szilvi! Így van, gyere és olvass bennünket továbbra is!

Jól vagyok, s minden nap hálát adok a jó istennek a pocimban növekvő babáért, vagy babákért. Jövő hét péntek még messze van, de már alig várom, hogy itt legyen az a nap, hogy már teljes mértékben meggyőződjünk a terhességemről.

Hányhi szerencsére nem hányok, inkább émelygek, meg undorodok a kajáktól. Tegnap este nem is tudtam enni, csak egy joghurtot gyömöszöltem magamba. Inni viszont sokat iszok.

Sokszor puszillak Szilvi! Örülök neked!!!!

810. bbeus73 (válaszként erre: 804. - Macifül)
2008. febr. 21. 07:54

Kedves Macifül!


Én is elég sokat beleolvastam a lombikos fórumba, ahová te szoktál írni, és nagyon-nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok neked a sikeres lombikodhoz!!!!!!!! Komolyan mondom, még elérzékenyültem, mikor olvastam, hogy babát vársz. Pár napja persze mindenről lemaradtam ott, de majd beleolvasok újra! NAGY-NAGY GRATULA NEKTEK!!!!!

809. dtrr
2008. febr. 21. 07:25

Jó reggelt!

Este pihentem, most meg senki??

Még ma is táppénzen leszek, nem csinálok semmit megerőltetőt. Megyek fodrászhoz, aztán vissza a háziorvoshoz. Holnap pedig megyek suliba (BP)

808. Szilesz78 (válaszként erre: 773. - Annika21)
2008. febr. 20. 22:25

Az emberi butaság határtalan.

Nem emberre vagy állatra mondják aranyom!Magát az eljárást hívák így.Innentől fogva értelmetlen volt a hsz-ed.

807. Szilesz78 (válaszként erre: 803. - Macifül)
2008. febr. 20. 22:19
No,no kismama!:)Teljesmértékben osztom a véleményed,de neked most nyugalomra van szükséged,ne feledd!Nem ér annyit az egész,hogy felbosszantsd magad.:)
2008. febr. 20. 22:16

Sziasztok lányok!

Most csak olvasgatlak benneteket,örülök,hogy ilyen jól megválaszoltatok.Úgy gondolom,aki nem esik át ilyen kezelésen,jobb ha semmit nem szólna,vagy legalább nem bántana meg más embereket.Akik foggal körömmel ragaszkodna egy babát,de sajnos nem akar összejönni.Remélem az ilyen emberek soha nem tudják meg hogy mi mennyit szenvedünk a sok csalódás miatt,senki nem tudhatja kinek mikor lesz szüksége INSZEMINÁCIÓS beavatkozásra.

Dtrr,remélem hamarosan hasonló jó hireket hozol,mint Bebus.Megy adrukk ezerrel!!!!!!

Pihenj sokat.

Spring,neked pénteken lessz az inszem?

Neked is szoritok!

Drága Bea!

Hogy érzed magad? Tudom hülye kérdés,és már egy párszor leírtad(hányás,émelygés)van.Bárcsak már mi is ezt éreznénk.Tudod írtam neked a gynex cseppről,hát ma reggel nekem is beköszönt a kis vuk.Gondold el 15 féle gyógynövényből áll,és még jóddal is fűszerezve.Iszonyatosan rossz,de muszáj mindent kipróbálni.A gynevac injekciót pedig pénteken kapom a 2.szurit.

Jó hoszúra sikeredtem,vigyázz magadra igyál rengeteg folyadékot,és pihenj jó sokat.

Mindenkinek jó éjszakát!!!

Majd még jelentkezem valamikor,de addig is minden map benézek hozzátok,és olvaslak titeket.

PUSZILOK MINDENKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép állmokat!

2008. febr. 20. 21:59

Annika! Ha visszaolvasod a 26-27. oldalt akkor azt hiszem ismét lezártnak tekinthetjük ezt a témát.

Akkoris és most sem volt tiszta, hogy miért kell ide ilyet írni?!?!

2008. febr. 20. 21:46

Mindenkinek nagyon drukkolok Lányok!!!

(követlek Titeket, csak nem nagyon írok, az alábbira bocsi, de nem tudtam nem reagálni)

Viszont egy jóhírt azért megosztok Veletek. Sikerült az első lombik :)))

2008. febr. 20. 21:42

Annika! Ne haragudj, de nem értem miért írtál ide?!?! Nem véleménymegosztó a topik, ha nem tűnt volna fel. Tapasztalatcsere, bíztatás stb. folyik itt.

Teljesen mindegy, hogy állatokkal foglalkozol és hogy egy 21 éves mérnök vagy vagy akármi, gondold át miket írtál, kicsit vedd elő a beleérzőképességed és próbáld meg átérezni azoknak a nőknek a gondjait akik igénybe veszik az INSZEMINÁCIÓT! Ha nem megy, az teljesen normális. Hisz ezt nem érezheti át az aki nincs benne és azt kívánom ne is ismerd meg azt az érzést amin ilyen esetben átesnek a nők és párjaik!

Sajnos a köztudat is egyre jobban ismeri ezt a szót... Ha például beírod a google-ba az inszemináció szót nem hoz állatokkal kapcsolatos oldalakat!

Ja, és szerintem is hasonlítottad az embert az állatokhoz ezzel a hozzászólásoddal és köszi a felvilágosítást, hogy egy mérnök nem, de egy egyszerű állatgondozó lehet primitív!

802. bbeus73
2008. febr. 20. 20:29

Hú, csajok, jó kis vitáról maradtam le! Nehogy már ilyen kis hülyeségen izgassátok magatokat!!!!!!!


Jó és nyugalmas éjszakát kívánok mindenkinek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook