Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

308. Szilvia02 (válaszként erre: 306. - Spring76)
2008. febr. 6. 21:41

Sajnálom!!!!!!!!!!!

De még nincs minden veszve.A következő reméljük sikeres lessz.

Nem szabad feladni.

Jó éjszakát!

307. Szilvia02 (válaszként erre: 295. - Vécső)
2008. febr. 6. 21:37

Holnap ügyesek legyetek.Reméljük a katonák is fel*zzák magukat, a nagy napra.Megy a drukk 1000-rel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pihenj sokat,fogyasz sok folyadékot és fehérje dús kaját.SZorítok!!!!!!Jó éjt,szép állmokat!

2008. febr. 6. 21:29
megjött
2008. febr. 6. 21:18
Én még el sem kezdtem ezt a vonzó kis inszemit, de igazán be sem akartam vállalni. Számomra borzalmas élmény volt a petesejt-stimulációnak álcázott hormonális háború is. Már akkor sem ismertem saját magamta. Valahogy csonkának érzi magát az ember, ha rányomják a papírjára a "meddőségi szakrendelés" pecsétjét.(Főleg, ha a családi pótlék-orientáltak születési rátáihoz hasonlítom az enyémet.)Amikor pedig megnéztem a beszámolóitokat, láttam, hogy mindannyian egy cipőben járunk (ami persze ugyanúgy szorít). Nem írna valaki legalább egy sikertörténetet? De nem olyan "hallottam" félét. Ha van ilyen kérem szépen ossza meg velem. Nekem segítene. Köszönöm szépen.
304. bbeus73
2008. febr. 6. 20:23
Jó éjt mindenkinek!
303. bbeus73 (válaszként erre: 300. - Szilvia02)
2008. febr. 6. 19:51

Szia Szilvi! Épp most akartam én is írni neked!!! Én is úgy vagyok, mint te. Görcsölök, mensis szerűen. A mellem hol feszül, hol nem. Úgyhogy már nem élem bele magam, így lehet, jövő héten kezdődik minden előlről.

Azt mondják, az nem jó, ha abbahagyod az utrogestant!!!!!Nekem is elfogyna, de én váltottam ki egyet, recept nélkül. Ha tudod, pótold holnap mindenképp! Nehogy már ezen múljon!!!!

Én nagyon sokat gondoltam rád, nagyon szorítok neked. Mikor is nem kellene megjönni? Csinálsz tesztet?

Mindegy már, hogy mi segít rajtad, csak összejöjjön a várva várt baba! Én is csak azt tudom neked tanácsolni, FEL A FEJJEL!!!!!

2008. febr. 6. 19:49
Szia Marci70!Mi van veled???????Hogy vagy?ÉS hogy sikerült a beültetés?Olyan rég jártál már köztünk.Remélem jól vagy?Vigyázz magadra,várom a válaszod.
301. bbeus73 (válaszként erre: 299. - Ájrin)
2008. febr. 6. 19:39
Nem kell félni, egyáltalán nem fájdalmas!!!!!!!! Csak nyugodtan! Mondjuk az első előtt én is nagyon féltem, de mikor túllettem rajta, rájöttem, nem is fájt.
2008. febr. 6. 19:38

SZia Bea

Mi van veled?Vannak mensire utaló jelek?Sajnos neken igen!Esténként görcsölök,de akkor nagyon.

Ne sirj,tudom,hogy milyen rosz,de neked is még rengeteg esélyed van,velem szembe.Lehet,hogy rajtam már csak a lombik segíthet.FEL A FEJJEL!CSAK ÖRÖM KÖNNYEKET EJTHETSZ!!!!!!!!!!!!

Ja ma elfogyott az utrogestanom.

Puszi!

299. ájrin
2008. febr. 6. 19:34
Holnap kell előszőr szurizni. Nagyon félek tőle:(
298. ájrin (válaszként erre: 295. - Vécső)
2008. febr. 6. 19:33

Holnap lesz a nagy napotok! :) Biztosan izgultok már!

Szurkolok nektek!

297. ájrin (válaszként erre: 293. - Bbeus73)
2008. febr. 6. 19:32

Szia beus! Olvastam a privit, akartam is válaszolni, de ugyanúgy jártam, mint Te a múltkor a leveleddel. Majd holnap válaszolok, most nagyon fáradt vagyok.

Örülök neki, hogy bizakodsz! Ez így helyes! :)

Főnökasszonnyal elég jól sikerült a megbeszélés, majd elmesélem!

Jó éjt!

2008. febr. 6. 19:26

Szia Spring!

Én is csatlakoznék,az előttem szólókhoz!NE ADD FEL!!!Sajnos én már ötször csalódtam,pedig a 2.inszemnél ikerterheséget vártak,és nemhogy ikrek,de sajnos egy sem lett.Lelkileg már megpróbáltam felkészülni,mi lesz pár nap múlva,de azért reménykedem,hogy pozitiv lesz.Ez volt az első inszemed?Tudom,mindenki azt szeretné,hogy az első sikerüljön.Márcsak azért sem szabad feladni,hátha a következő sikerül.Nagyon-nagyon szurkolok neked!Puszi.

295. Vécső
2008. febr. 6. 18:11

Meg tudom érteni a hangulatotok. Remélem mindig hamar talpraállunk! Én már azt sikernek érzem, hogy teszünk valamit a baba érdekében. Így legalább van esély egy - egy inszemnél. De legalábbis mindenképp több, mint spontán.

Holnap lehet, hogy én is letört leszek, ha esetleg rosszabbodott a férjem eredménye.

294. bbeus73 (válaszként erre: 280. - Spring76)
2008. febr. 6. 18:02
Szia Spring! Jobban vagy már?!?!? Fel a fejjel!!!!!Ugye az abbahagyom című mondatod már elfelejtetted?!?
293. bbeus73 (válaszként erre: 291. - Ájrin)
2008. febr. 6. 18:01

Szia ájrin, nagyon aranyos vagy, hogy vigasztalsz! Valóban sokat számít, hogy vagyunk egymásnak, így legalább lökdösni tudjuk egymást a borúsabb napokon!

Ma már jobban vagyok, beletörődök, ha megjön, akkor megjön, akkor kezdünk mindent előlről. Csak legyen már GONAL-F, mert már ezen is idegeskedhetünk, hogy hogy szerezzük meg. De max. elmegyünk mi is Nyíregyházára, ha Debrecenben nem lesz.

Tegnap írtam privit, megkaptad????

292. Vécső
2008. febr. 6. 17:20

Sziasztok!

Ti szoktatok szedni E-vitamint? És ha igen, akkor mennyit?

291. ájrin (válaszként erre: 281. - Bbeus73)
2008. febr. 6. 15:03

jajj, ne sírj Beus! mert akkor én is sírok!

annyira ismerem az érzést, a reménykedést, majd újra és újra átélni a kudarcot, elkeseredést.

szerintem mindannyian ismerjük már mindezt akik itt vagyunk.

de azért is vagyunk itt, hogy egy kis erőt adjunk egymásnak. nekem most éppen van, így küldök nektek, figyeljetek!

................................<- ez a Tied volt Beus!!!!

................................<- ez meg a Tied SpringTavasz!!!!

:)

290. Vécső
2008. febr. 6. 14:19
Az én párom most jutott el oda, hogy nem hajlandó semmit sem beszedni, csak E vitamint.
289. Vécső
2008. febr. 6. 13:30
Nálatok volt javulás a cinktől?
288. Vécső
2008. febr. 6. 13:30

Szia Dtrr!

Én már annyi mindenről hallottam, hogy jó! Szedett is a párom 100 féle cuccot, de eddig nem volt eredmény.

287. dtrr
2008. febr. 6. 11:49
Egyébként mindenkinek, akinél apagond van. Nekünk azt mondta a doki, hogy apa szedjen magas cinktartalmú szert, mert az jó hatással van a katonákra. Azóta szedi, ártani biztos nem árt.
286. dtrr
2008. febr. 6. 11:47

Sziasztok! Én korábban már jártam itt, de úgy látom sokan vagytok újak. Mi is hasonló cipőben járunk. nálunk is apagond van. A múlt hónapban szedtem Clostilt, a 10.napon mentem Uhra, de sajnos csak 7mm-es volt méhnyálkahártyám, úgyhogy a doki nem javasolt inszemet. Azt mondta, hogy próbálkozzunk azért otthon, de nem valószínű, hogy be fog ágyazódni.

Most várom, hogy megjöjjön, aztán kezdem újra a Clostilt, talán most összejön az inszem.

285. bbeus73 (válaszként erre: 284. - Vécső)
2008. febr. 6. 08:55

Szia Vécső!

Én aznap éreztem erős hasfájást, mikor csinálták az inszemet. Akkor azt mondta az asszisztensnő, hogy ez azért van, mert vannak jó érett tüszők! Meg én már azt mondom, ezekre az érzésekre hagyatkozás annyiszor becsap bennünket.Jó légy!

284. Vécső
2008. febr. 6. 08:38
Egyébként nem volt vészes a szuri tegnap, csak kicsit jobban magamba kellett döfnia tűt, mint a pennél, de fájni nem fájt. Viszont még nem érzek semmit.
283. Vécső
2008. febr. 6. 08:37

Spring!

Sajnálom a tesztet. Nem lehet, hogy korai volt?

Ne add fel!

2008. febr. 6. 07:39
Sziasztok! Jó reggelt. A kérdésekre válaszolva: Nem tudom pontosan mivel tuningolják fel a katonákat. annyit mondtak hogy megmossák őket , hozzáadanak valami anyagot és úgy teszik fel. Spring76! Korábban volt itt egy lány aki a mensi napján elmenet a dokihoz, csináltak egy terhességi tesztet és negatív lett. a doki nem tudta megállapítani hogy baba vagy sem. Most 12 hetes terhes. Ne hagyd abba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
281. bbeus73 (válaszként erre: 280. - Spring76)
2008. febr. 6. 07:20
Nem szabad ilyen hamar, egyből feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én is kínlódok, napok óta görcsölök, tegnap én is kisírtam már a lelkemet, de menni kell tovább!!!!!!!!!!!! Van, akinek 2. vagy 3. vagy csak a 4. inszemináció segít. Bár ez sovány vigasz, de tessék igenis felállni a padlóról és továbbmenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 6. 05:35

Sziasztok!

Nekem ma kellett volna megjönnie, ha nem vagyok terhes, de nem jött meg és csináltam is egy egyértelműen negatív tesztet. Ja és a hasam is görcsöl, tehát pár nap és elönt a vér.

Elegem volt, nekem ennyi elég és kész. Abbahagyom

279. bbeus73 (válaszként erre: 278. - Vécső)
2008. febr. 5. 19:21
Ügyes légy!!!!Majd gondolok rád!!!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook