Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2008. febr. 7. 22:21
Jó éjt mindenkinek!Szép álmokat!
2008. febr. 7. 22:15

Rilla LILLA!

Megtaláltad a fórumot?

2008. febr. 7. 22:13

CSak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz.

GRATULÁLOK!az ikrekhez.A mi családunkban is vannak ikrek,ők lombik babák.Én a GYNEX cseppet szeretném kipróbálni, nagyon sok jót hallottam róla.De a gynevac injekciót is megpróbálnám.Bármit csak eredmény lenne már.

338. rilla lilla (válaszként erre: 334. - Krisztaikres)
2008. febr. 7. 22:10

Gratulálok.

De, mi az a Gynevac-kúra? Kérlek írd meg! Köszönöm.

337. bbeus73 (válaszként erre: 336. - Szilvia02)
2008. febr. 7. 22:10

Szia Szilvi! Valahogy ugyanúgy vagyok, mint te. Fáj a hasam, úgy, mint mikor megjön. Sajnos. Úgyhogy lehet kezdünk mindent előlről.

Szilvi! Úgyis lesz gyermeked!!!!Ne keseregj!!!!!!!!!!!Puszi!

336. Szilvia02 (válaszként erre: 333. - Bbeus73)
2008. febr. 7. 22:07

Szia Bea!

sajnos nem vagyok valami jól.Nagyon úgynéz ki a helyzetem,hogy mag jön.Már apróbb jelei vannak,ezért elég letört vagyok.És te?Hogy vagy?Remélem te nem számolsz be ilyen rossz hírekről!

335. bbeus73 (válaszként erre: 334. - Krisztaikres)
2008. febr. 7. 22:06

Nagyon örülünk az ilyen jó híreknek!!!!!! Sok-sok boldogságot a kicsikékhez!!!!

Én is megcsináltam a Gynevac kúrát, de nálunk csak én. Bár nálunk nincs gond a párommal, hál istennek, ettől függetlenül tudom, hogy ártani neki sem ártana!

Látjátok lányok, van remény!!!!!!!

2008. febr. 7. 21:44

Sziasztok Csajok!

Ne adjátok fel!

2 éve még én is ezekkel a problémákkal küszködtem.

A 3. inszemem sikeres volt, és az eredmények most ott szuszognak a másik szobában. Egy pici lány és egy kisfiú. Most voltak 9 hónaposak.

Hozzá kell tennem,hogy a 3. inszem előtt megcsináltunk a férjemmel egy Gynevac-kúrát, és lehet,hogy az is besegített...

Sok kitartást és türelmet kívánok Nektek!

Kriszta

333. bbeus73
2008. febr. 7. 21:39

Szia Szilvi!

Mi újság van? Jól vagy?

332. Szilvia02 (válaszként erre: 327. - Vécső)
2008. febr. 7. 21:33

Vécső!

Fekete doki mostmár csak kedden és pénteken rendel.A falra kirakott tábla már nem igazán érvényes,mindíg cserélgetik a rendelést.Nekem mindíg szerencsém volt,mindíg Fekete csinálta meg az inszemet.Vigyázz magadra,nagyon-nagyon drukolok.Pihenj sokat.

331. dtrr
2008. febr. 7. 20:35

Én holnap kezedem szedni a Clostilbegyt és szerintem jövő pénteken megyek UHra. Remélem ebben a hónapban mehetünk majd inszemre.

Jó éjt mindenkinek!

2008. febr. 7. 18:22
Sziasztok. Beszéltem ma az intézettel és holnap bemegyek a clostilbegit receptért és 15én meg megyek ultrahangra.
329. Vécső
2008. febr. 7. 18:16

Végülis ő szülésznő. Úgy tűnik ért hozzá, és valszeg nem is először csinálta.

Nem tudom, mi a szokás. Nekünk eddig is ő segített a legtöbbet.

328. bbeus73 (válaszként erre: 326. - Vécső)
2008. febr. 7. 17:34

Én olvastam, hogy igen, előfordulhat egy kis vérzés. Nekem nem volt.

Azért furcsa, hogy az asszisztensnő csinálja????????????????????????????????????????????????? Ez egy kicsit kiakasztó.

327. Vécső
2008. febr. 7. 17:13

Bbeus!

Feketéhez jártam eddig, de ma ő nem volt, és az asszisztensnő csinálta.

326. Vécső
2008. febr. 7. 17:12
Most voltamWCn és egy kis vérrel találkoztam. Normális?
325. bbeus73 (válaszként erre: 323. - Vécső)
2008. febr. 7. 16:47

Szia Vécső!Örülök, hogy túl vagy rajta, minden jót kívánok neked!!!!! Ki csinálta?!?

Az Utrogestant ma már mindenképp használni kell, én akkor, mikor hazaértünk, rögtön 2-t felraktam, meg aznap este is 2-t. Legalább az estit ne hagyd ki!

Neked sem mondták el a használatát? Mert nekem sem, csak felhívtam akkor egy ismerősömet, aki otthon van ebben a dologban.

Pihenj sokat!!!!!!!!!Egyél sok fehérjét, igyál rengeteg vizet!!!!!

324. Vécső
2008. febr. 7. 14:29

Egyébként tökre sokat kellett várni. Gyakorlatilag reggel 8-tól ott voltunk, és csak dél után indult a rendelés, de nem mertünk elmenni, mert nem tudtuk, hogy mikor kezdődik.

Természetesen megint nem volt jó a recept, amit kaptam, szóval megint mehettünk vissza kicseréltetni.

323. Vécső
2008. febr. 7. 14:23

Sziasztok! Túlvagyunk az elsőn!

Nem volt fájdalmas, inkább csak kellemetlen. Most egy picit fájdogál a pocim.

2 x 2 utrogestan golyó kell hüvelybe felrakni.

Nem tudjátok, hogy már ma el kell kezdeni?

322. bbeus73
2008. febr. 7. 08:41
Sziasztok! Majd este jövök! Megyek a 24 kis lurkómhoz!!!! MINDENKINEK SZÉP NAPOT!!!!!
321. dtrr
2008. febr. 7. 08:08

Így van. Most mennem kell. Szép napot mindenkinek! Délután még benézek!

KITARTÁS!

320. bbeus73 (válaszként erre: 319. - Dtrr)
2008. febr. 7. 08:04
Szerintem arra nem is szabad gondolni, hogy nekünk nem lesz gyerekünk! Igenis lesz! S hogy ismételjelek: Csak idő kérdése az egész...
319. dtrr
2008. febr. 7. 07:55

Nekem tudjátok mi volt rossz? Amikor először mentem UHra és rajtam kívül mindenkinek nagy hasa volt! Mindenki boldogan jött ki, velem pedig közölték, hogy nem lesz inszem, mert túl vékony a méhnyálkahátrya!

De csak addig tartott, amíg haza nem értem. Aztán hívtam a dokimat és kezdődött minden elölről. De nem vagyok elkeseredve! Nem gondolok arra, hogy talán sosem lesz gyerekem, csak arra, hogy idő kérdése az egész...

318. bbeus73 (válaszként erre: 305. - Rilla lilla)
2008. febr. 7. 07:51

Szia!

Én egyáltalán nem így éreztem, amikor megkaptam a meddőségi szakrendelésen az első papíromat, lepecsételve. Én úgy éreztem, hogy végre jó helyen vagyok, kijöttem egy sötét alagútból - mivel az előző helyen csak tapogatóztak, vizsgálgattak, rázta a fejét a doki, hogy hát nem érti, miért nem sikerül a baba spontán, közben meg már ott agyonnyomott Clostilbegyttel, holott, ha azt a vizsgálatot, amiért elküldött a meddőségibe, ha megcsinálja hamarabb, akkor megkímél a sok-sok hónapnyi kudarctól.

Persze, hogy nem kellemes ilyen helyre járni, de én szívesebben járok ide, mert itt elvileg hozzáértő orvosok vannak, s így az esély azért csak több lehet a teherbeesésre, mint ott, ahol csak annyit tudnak mondani, hogy hátha jövő hónapban összejön....

Másik: aki gyereket akar, az mindent, de mindent megtesz annak érdekében, hogy legyen. Ha meddőségi szakrendelés? Ám legyen! Ha Kaáli Intézet? Ám legyen! Csak legyen már az a gyerek!!!!!!!

Ezt kívánom neked is, meg mindenkinek, persze magamnak is.

Hátha egy év múlva azokkal, akikkel most itt együtt sírdogálunk, már egy új fórumon beszélgethetünk, aminek lehetne az a címe: megszületett a mi kis csodánk!!!!!Így legyen csajok!!!!!!

ui.: írtam neked privit is!!!!

317. bbeus73 (válaszként erre: 314. - Spring76)
2008. febr. 7. 07:43
Szia! Örülök, hogy a következő lépésen töröd a fejed, ez azt jelentheti, hogy egy kicsit már jobban vagy! Ne szomorkodj, fel a fejjel! Van még annyi esély!!!!!Nem szabad kihagyni.
316. dtrr (válaszként erre: 306. - Spring76)
2008. febr. 7. 07:43
Sajnálom Spring! Ne add fel!
315. dtrr (válaszként erre: 288. - Vécső)
2008. febr. 7. 07:41

Szia!Nálunk érdekes volt a helyzet, mert amikor először voltunk spermiumvizsgálaton nagyon rossz lett az eredmény, de a doki szerint azért, mert elvileg 1órán belül kell megcsinálni a tesztet, nekünk pedig majdnem 3óra múlva csinálták. Ekkor elkezte a férjem szedni a cinket, 2hét múlva újra mentünk és az eredmény sokkal jobb volt, a doki azt mondta, hogy kb. 80%os és hogy ez átlagosnak számít, ettől még spontán is összejöhet!!!

De azt ugye nem tudjuk, hogy a cink tette meg a hatását vagy az, hogy másodszor hajlandóak voltak időben megnézni a katonákat???!!!

2008. febr. 7. 05:59
Na, sikerült picit aludnom. Ma felhívom a drnőt, hogy mi a következő lépés.
2008. febr. 6. 22:04
Jó éjt mindenkinek, és sok-sok kitartást.
2008. febr. 6. 21:56
Köszönöm és keresem.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook