Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

58. carry (válaszként erre: 53. - Marci70)
2007. nov. 17. 16:14

Szia!

Szerintem ne legyetek elkeseredve,mert az én környezetembe van élő példa arra, hogy sikeres az inszemináció. Egy nagyon közeli ismerősömnek negyedszerre sikerül és most kéthónap múlva fog ikereket a világra hozni. Most mi is ezzel próbálkozunk, de még csak egyen vagyunk túl 3 napja, az eredményre még várunk kell.

Szóval fel a fejjel.....

2007. nov. 16. 11:32

Sziasztok!

Jó a tapasztalatokat olvasni!Mi januárban megyünk majd remélem össze fog jönni elsőre legalábbis nagyon reménykedem benne(lehet túlságosan is).Nekem csak az egyik petevezetékem"működik" de a dokim simán kiszámolta ,hogy akkor lesz jó és a párommal is minden okés. C E-vitamint és cinket kell addig szedjünk meg nekem külön Bromocrptint

56. komolyka (válaszként erre: 53. - Marci70)
2007. nov. 12. 07:41

Én kettő sikeres inszemről hallottam az utóbbi néhány hétben.

:-)

55. szombatne (válaszként erre: 38. - 984654efda)
2007. nov. 11. 21:13
a decapeptyl a tüszőrepesztő injekció az egyiknél én is ilyet kaptam csak nekem a kórházban a szülésznő adta be kétszerre 2 óra eltéréssel.
2007. nov. 11. 21:09

sziasztok

egyáltalán nem fáj olyan mint a nőgyógyászati vizsgálat!nekem volt már 3!mindegyiknél puregon injekciót kellett otthon adnom magamnak a hasamba aztán félidőbe tüszőrepesztő injekciót kaptam(ezt orvos adja be vállba) és aztán ultrhanggal nézik a tüszőrepedést!meg persze elötte is folyamatosan nézik uh-án a tüszők növekedését!

2007. nov. 11. 21:01

Sziasztok!

Nekem pénteken volt a 6. inszemem. MIndegyiknél Clostyt szedtem, 1-2 tüsző érett meg. Az utolsó kettőnél sajnos már az uh sem mutatott semmit. MOst a 6.-nál elég bíztató dolgokat mondott a doki, de igazából nem igen bízok benne, inkább már a decemberi lombikra koncentrálok. Sajnos kevés sikeres inszemről lehet olvasni. Ha valaki tud példákat, írja már meg, hogy merítsünk egy kis reményt.

52. supin
2007. nov. 6. 13:07
Persze,hogy lehet...
51. 984654efda (válaszként erre: 50. - komolyka)
2007. nov. 6. 13:03
Igazad van, én is így gondoltam. akkor holnap nem is nagyon zaklatom ilyen baromságokkal a dokit. Köszi a választ komolyka.
50. komolyka (válaszként erre: 49. - 984654efda)
2007. nov. 6. 10:37

Szia Csiborka!

Lehet, miért ne lehetne? Egyébként is lehet, amikor "simán" leszel terhes.

2007. nov. 6. 10:25
Sziasztok! Újra egy buta kérdésem lenne, ha valki erre látogat válaszoljon mi a véleménye arról, hogy az inszem utáni 2 hétben lehet e akciózni és ez befolyásolja e a megtapadást vagy a terhesség létrejöttét?
48. komolyka (válaszként erre: 47. - 984654efda)
2007. okt. 26. 07:48

Szia Csiborka!

Nem fájdalmasabb az inszemináció, mint a citológiai vizsgálat (méhszáj-kenet vétel).

2007. okt. 25. 15:26

Sziasztok! Akinek volt már inszeme, nyilatkozzon ha kérhetem, mert hallottam olyat, hogy fáj!?

Ez tényleg igaz?

2007. okt. 9. 10:07
Bocsi,az előző természetesen Csiborkának szólt!!!!
45. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 44. - Akvamarin)
2007. okt. 9. 10:06

Simán elég az is,ha a párod mostanában stresszesebb,akkor a katonák meghalnak.De ez átmeneti,és ahogy helyrebillen a lelke,a katonák is harcrakészek lesznek újból!!

Nincs veszve semmi,csak nem most leszel kismami,hanem csak jövő hónapban!! Fel a fejjel!

44. Akvamarin (válaszként erre: 43. - 984654efda)
2007. okt. 8. 22:43

Szia Csiborka!

Ne haragudj,hogy így ismeretlenül beleszólok a dolgodba,de olvsatam erről a témáról még régebben,és hátha tudok segíteni.Van néhány buktatója a dolognak:szoros alsónemű,egyes gyógyszerek,túl sok szex,alkohol,túl meleg ülőfürdő,mind ronthatnak a spermaképen.Az utóbbi állítólag 6 hétre elintézi az átmeneti meddőséget a férfiaknál.Gondold végig,nem történt-e hasonló a pároddal mostanában.Viszont a kávé állítólag jót tesz,a koffein élénkíti a spermák mozgását.

43. 984654efda (válaszként erre: 42. - komolyka)
2007. okt. 8. 14:25
De éppen ezért vagyunk kiakadva, hogy volt két vizsgálat is, az egyik 4 hónapja, a másik 1 hónapja és ott minden okés volt. Ez a megdöbbentő... választ nem tudnak rá adni.
42. komolyka (válaszként erre: 41. - 984654efda)
2007. okt. 8. 14:17

Szia Csiborka!

Korábban nem volt sprmavizsgálat?

Hol lett volna az inszem? Mert a Kaáliban csinálnak spermavizsgálatot is a nő kivizsgálása mellett, ott kiderülhetett volna, ha gond van.

Sajnálom, hogy elmaradt a beavatkozás! Pedig lelkileg már teljesen rá lehettél készülve, nagyon rossz lehetett, amikor közölték, hogy nem lesz mégsem.

2007. okt. 8. 14:03
Hát az én inszemem ma lett volna de elmaradt, mert belenézve a mikroszkópba azt mondták, hogy ezek a katonák nem jók! Érti ezt valaki? Eddig minden eredményünk okés volt és 1 hónap alatt lehetséges ekkora változás?
2007. okt. 7. 23:26

Sziasztok!

Én inszemes voltam 2 éve,(és még remélem leszek is)szeretnék csatlakozni hozzátok.Ugyanabban a cipőben jártam mint ti,inszem-re vártunk pco-san,Clostit szedve.Szerintem lehet pco-st stimulálni,nagy körültekintéssel,hogy ne vigyék túlzásba,de ehhez szoros kontroll kell(állandó UH) amit az én orvosom meg is tett.Így a 2.inszem sikeres volt,pedig a jobb o.petevezetékem el van záródva.Mindkét hónapban 5 petesejt volt érett,amiből a fele ugye nem játszhatott.Mégis itt van a 15 hós kislányunk,akinek nagyon örülünk.

Jövőre szeretnénk neki kistesót,így én biztos ami biztos kezeltetem a pco-mat,diétával és gyógyszerrel.Ezt mindenkinek ajánlanám,mert nálunk sajnos magasabb a vetélés és lepény-rendellenesség előfordulása.Nálam is így volt,végig veszélyeztetett voltam a terhesség alatt.A köv-nél hátha megkímélhetem magam ettől.

Sok sikert mindenkinek!

2007. okt. 3. 20:03

Ne félj a szuritól,észre sem veszed,olyan egyszerű beadni!Én évek óta szúrom magam,már csukott szemmel,"nekifutásból" is menne.

Mekkorák voltak a tüszőid?Érdekes,hogy ezt a szurit kaptad,ilyet még nem hallottam.

Hajrá inszem! Drukkolok nagyon-nagyon!!!!

2007. okt. 3. 16:10

sziasztok! Leírom mi volt a dokinál, mert holnap nem leszek. Talán érdekelhet titeket.

Szóval uh: ilyen még nem volt 4-5 érett és érni látszó petécske is van, mindkét oldalon, azt hiszem bal o 1, és jobb o. 3-4. szóval eddig ok.

Doki: Kiírt egy injekciót, ami nem is drága 1 db és a neve : decapeptyl. Ezt be kell adnom magamnak szombaton és hétfőn reggel 8-kor jelentkezünk inszemre. Már meg is csinálják. Aztán rá 2 hétre rá kell visszamenni, ha teres vagyok ha nem. Ennyi. A szombati szuritól félek kicsit, magamnak tuti nem fogom tudni beadni. Meglátjuk. Nagyon izgulok Csajok!!!!!

37. 984654efda (válaszként erre: 36. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 3. 10:37
Köszönöm szépen!
2007. okt. 3. 09:40
Várom,okvetlen mesélj majd! Addig is drukkolok,hogy jó híreket kapj!!
35. 984654efda (válaszként erre: 34. - 6ee0ffb012)
2007. okt. 3. 07:50
Szia! Hát elvileg Pécsen, de gyakorlatilag ma megyek a dokihoz uh-ra és beszélgetésre, úgyhogy majd délután vagy este tudok részleteket mondani.
2007. okt. 2. 17:28

Szia mazsola és tádé(ez olyan aranyos név!) és Csiborka!

Én is inszemes leszek,de én csak jan-ban.Csiborka,neked hol lesz?

2007. okt. 2. 15:43
Sziasztok ismerősök. Én is csatlakozom, lehet inszemes leszek ebben a hónapban, holnap kiderül.
2007. okt. 1. 18:52
Sziasztok! Csatlakozhatok hozzátok? Sziasztok ismerősök! Úgy néz ki én is inszemis leszek. Van itt valaki nyíregyről?
31. Nikice (válaszként erre: 30. - 6ee0ffb012)
2007. szept. 30. 12:25
Nem. Mot még 1 hónap closti van hátra, aztán várni kell, hogy kitisztuljon, már ha nem hat most sem. Ha kititsztult, akkor endokrinológia, és talán ő fogja majd javasolni. Kb egy éve nagyon magas volt a vérnyomásom, akkor teljes vérképet csináltam, és minden oks volt, a cukor volt kicsit magas. De a háziorvos nem foglalkozott vele, mert nemvolt kiugró érték. Most utólag ugrott be, hogy már akkor is csak az nem stimmelt, fél év múlva derült ki a pco. Nagyon összevág...Jó lenne, ha elébe mennénk a dolgoknak!/nagyi, és anya is cukrosak:(/
2007. szept. 30. 09:24
Szeded a Met-et?
29. Nikice (válaszként erre: 28. - 6ee0ffb012)
2007. szept. 30. 09:01
Szerintem egyénfüggő ez is. Van akinek árt, van akinek nem. Hát remélem, nekem nem fog. Viszont pár embert ismerek (itt a hoxán is), akinek a closti segített pcos mellett. Nem tudom, meglátjuk. Azt olvastam, hogy sokkal nagyobb körültekintést igényel, mert alapból túlstimulálásra vagyunk hajlamosak.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook