Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1401. bbeus73 (válaszként erre: 1393. - 2f06d87e17)
2008. márc. 14. 16:38

Szia Bongyorka!


Én az inszemes hónap előtt 6 hónapig szedtem a Clostit és csak magamnak mértem a hőmet, annyira természetes volt, hogy akkor is elkezdtem. De az inszem utáni 2. napon lement az én hőm is, ezért akkor megkérdeztem, és javasolták, hagyjam abba, ne törődjek a hőmérőzéssel tovább! Így is lett, és immár ma vagyunk 7 hetesek az inszemtől számítva!!!!!

1400. Pici04 (válaszként erre: 1390. - Anikó77)
2008. márc. 14. 16:13

Szia Aniko77!

Ne görcsölj,nyugi.Es ne hömerözz.

En anno a beavatkozas utan total ideges voltam.Fajt a mellem,görcsölt a hasam,neha jobban ,neha kevesbe.Aztan telefonalnom kellett volna a vervetel eredmenyeert,de nem tettem.Vartunk.Elutaztunk par napra Ferjemmel.Kesobb vettem nehany tesztet es szorongva megcsinaltam.Pozitiv lett.Utana meg 3at csinaltam.Majd felhivtam az Orvosomat es persze berendelt.Akkor lattuk a kis petezsakot(majdnem 5hetesen),következö heten pedig mar a szivmüködest is.

Szoval ha nagyon stresszelsz az tenyleg nem jo.Tudom könnyü beszelni,de en is ateltem

ezt.

Minden jot.

1399. Pici04
2008. márc. 14. 16:01

Szia Mindenkinek!

Nalunk is inszeminacio volt es nagy szerencsenkre Babonk elsöre sikerült.Most lesz 23 hetes,juliusban fog megszületni.

Mindenkinek sok sikert es boldogsagot kivanok.

1398. ájrin
2008. márc. 14. 15:02

Sziasztok lányok!


:) :) :) :) :)


Növesztettem a jobb oldalamon egy szép kis 20mm-es krumplit.

Mégiscsak mehetek hétfőn inszemire:)


Képzeljétek, este beadtam magamnak azt a csúnya szurit, és már kifelé jött! Megteltem!


Drága Beus! ne aggódj, csak kiolvastam egy könyvet, azért nem voltam itt.:) Mindjárt írok:)


Dtrr! Szerintem Nektek így fog összejönni, hogy nem agyaltok ennyit a dolgon!


Monik, szebb édes kicsi angyalkát el sem tudok képzelni egyiküknek sem, én nagyon gyúrok erre a karacsonyi ajándékra!!! Én már most, márciusban ezt kérem a Jézuskától! :)


Anikó, kösd le magad valamivel, kár még bármilyen jelet figyelni, én is a terhesség összes jelét produkáltam, csodákra képes a psziché.


Bongyorka, ez most sikerülni fog, nem is kétséges.Tudod, a mágikus számok:))


Szia Vécső! Hát csak sikerült megnöveszteni...annyira örültem, hogy minden cuccomat szétszórtam a rendelőben, és a bugyimat meg majdnem elfelejtettem felvenni:)

Úgyhogy talpig vörösen távoztam a rendelőből:)


Springi! Ne hagyj itt minket!!!!


Én viszont elbúcsúzom, kellemes hétvégét mindenkinek, majd hétfőn inszem után jelentkezem!

Ha kell még babaragacs, a bal oldali szekrény 3. fiókjába tettem, szolgáljátok ki magatokat:D


Pá!

1397. dtrr
2008. márc. 14. 14:14

Én is drukkolok mindenkinek, akinek csak kell!!!

Kitartás, lányok, pár nap és kiderül!

1396. Vécső
2008. márc. 14. 13:54

Sziasztok!

Ájrin? Mi újság?


Anikó, Bongyorka! Drukk nektek!

1395. 2f06d87e17 (válaszként erre: 1394. - Anikó77)
2008. márc. 14. 12:06

Kedves Anikó!


Köszönöm kérdésed, hasomlóan vagyok mint Te, pocim fájdogál és a melleim is kicsit. Folyamatosan figyelem magam mikor eszembe jut, de messzemenő következtetéseket nem szeretnék még levonni belőle. Próbáld kicsit elterelni a gondolataid és ne stresszelj! azzal többet ártasz, főleg ha esteleg már megindult valami.. szerdán majd kiderül. Mindenesetre én a "miki" előtti jeleket nem érzem még magamon, pedig ilyenkor már 'halálra' zabáltam magam csokival és kiittam a csapot, még a ragyáim sem jöttek ki, de elszólni nem szeretném magam. lehet az Utrogestan miatt van, hogy nem észlelek semmit magamon. Majd szerdán kiderül. Vigyázz nagon magadra és pihenj sokat!!! Nagyon drukkolok neked!!! Kitartás!


Jó hétvégét és jó pihenést, növögetést, beágyazódást mindenkinek!

1394. Anikó77
2008. márc. 14. 10:57

Köszi Lányok a biztatást,nagyon aranyosak vagytok.

Bongyorka! Látod ahány meddőségi központ annyi szokás,Pécsen külön kórházi menzesznaptárt adnak amibe vezetned kell az ébredési hőmérsékleted,az otthon vezetett nem is jó.Minden alkalommal amikor mész,vinned kell ,mint valami szent és sérthetetlen dolgot.Hogy vagy bongyorka? Nekem poci még mindig fáj,de már nem görcsöl olyan veszettül,a melleim sem olyan nagyon bedurrantak már,érzékenyek és picit feszülnek,a mosdót 5 percenként látogatom szerintem az idegeskedéstől.

Hol van még a szerda!!!!!!!!!!!! Addig teljesen befordulok!!!!!!!

2008. márc. 14. 09:39

Kukucs!


Aniko, beus, miért kellene hőmérőzni inszemes hónapban?? Erről még nem is hallottam...


ájrin, hajrá a bogyócskáidnak! :))) drukkolok, de neked is jár a babaragacs!!!


monik, sok-sok sikert! össze kell, hogy jöjjön, hogy a fa alatt már baba legyen, ahogy ájrinnak is!:)))


Aniko, együtt fogunk tesztelni, kérlek addig ne keseredj el, mig nem biztos... próbálom én is magam tartani, tudom, hogy milyen nehéz... máson sem jár az eszem sokszor, hogy most akkor mi van, de feleslegesen ne stresszeld magad.


Szép napot mindenkinek! :)

1392. bbeus73
2008. márc. 14. 08:01

ájrin!


Várjuk a híreket! Remélem, szép nagyok lettek a bogyócskáid!!!!Nagyon nagyon szorítok neked!!!!!!

1391. bbeus73 (válaszként erre: 1390. - Anikó77)
2008. márc. 14. 08:00

Anikó! Én is méregettem a hőmet az inszemes hónapban is, de félidő körül abbahagytam. Nekem is ilyen értékeim voltak, még csak véletlenül sem értem el a 37 C-t. Ekkor azt mondták, ne mérjem.

Úgyhogy te se mérd, szerintem, hagyd abba, s ne add fel!!! Mindezek ellenére látod én terhes vagyok!!!!! Tehát semmi sincs veszve, ne légy elkeseredve!!!!!!

1390. Anikó77
2008. márc. 14. 07:36

Sziasztok Lányok! Szép napot mindenkinek!

Elvagyok nagyon keseredve, a hajnali sírásomból most kezdek jobban lenni.Érzésem szerint nem sikerült az inszem, keddig nagyon szépen alakult a reggeli ébredési hőmérsékletem,de szerdától elkezdett lefelé esni, szerda(36,65), csütörtök(36,63),ma reggel pedig (36,61).Szerintetek?

Reménykedem a végéig,szerdán kell tesztelnem,talán nem jelentkezik a "miki".

1389. dtrr (válaszként erre: 1388. - JázminBarnuska)
2008. márc. 14. 06:48

Gratulálok hozzájuk!!

Biztos gyönyörűek!

2008. márc. 13. 21:43

Sziasztok!

Minket egy lány-fiú ikerpárhoz "segítettek hozzá" Tapolcán.14 hónaposak egészségesek,okosak és gyönyörűek!!! :)

1387. dtrr
2008. márc. 13. 21:16

Jó éjt, lányok!

Mostanában mindenki délelőtt van a fórumon, amikor én nem érek rá!! Ez nem igazság ám!::))

1386. bbeus73
2008. márc. 13. 18:59

Ájrin! Mi újság van? Jobban vagy?


Monik! Pihenj! Ne törődj semmivel!

1385. Monik30
2008. márc. 13. 18:58
Ok, de holnap megismétlik. Mostmár 2 órája fáj a hasam:(
1384. dtrr
2008. márc. 13. 18:14
Monik! Akkor most már lazíts! ::))
1383. Anikó77 (válaszként erre: 1381. - Monik30)
2008. márc. 13. 16:39

Szia Monik! Örülök,hogy fájdalommentesen sikerült az inszem,akkor most jöhet a megérdemelt pihenés!!!Semmi idegeskedés,rendben?

Elrepül ez a két hét és gyönyürő zebracsíkos teszt lesz az eredmény!!!!!!

1382. Monik30
2008. márc. 13. 14:12
Árjin látod mire képes a gondolat én is szugeráltam kedden a nyálkahártyát és szerdára már 9,8 lett:). Higgyel benne, hogy nővekedni fognak szépen, 2-3mm-t naponta. Úgy lesz és kész! Hiszen dece,berben szülünk nem?
1381. Monik30
2008. márc. 13. 14:11

Megvolt az inszem, most is ugyanúgy állt a méhszáj és ki kellett fogni, de nem fájt annyira.

Aztán meg a busz amivel jöttem két megálló után tönkrement. Ebben a ciklusban annyi mindem ellenem akar tenni, hogy össze kell jöjjön.


Képzeljétek volt ott egy lány akit lombikra küldtek egyből, mert a férjének rossz volt az eredménye, 11 petesejtet leszívtak és 1-se termékenyült meg, aztán mondták, hogy 3 hónap szünet és a köv. hónapban otthon spontán teherbe esett. Most meg szegénynek kevés volt a magzatvíz és töltöttek hozzá.

1380. dtrr
2008. márc. 13. 13:53

Hello lányok!

Látom jó volt ez a ma délelőtt, csupa pozitív dolog!!

Tegnap elhatároztam, hogy mostantól én is pozitív leszek!

Végülis ha mindketten rendben vagyunk, miért ne sikerülne spontán??? Az egyetlen dolog, amit a köv. 3 hónapban hajlandó vagyok bevetni, az az ovu teszt. Ennyi kell.


Szép napot mindenkinek!!

+++++++++++++

1379. bbeus73
2008. márc. 13. 10:46

Mindenkinek szép napot! Nálunk ezerrel süt a nap!


ájrin! Fel a fejjel, írtam privit, légyszíves kelj fel és indulj egy nagy sétára, jót fog tenni!!!!! Vess véget a depinek, mert az nem tesz jót!!! Ahogy írtad és ezt te írtad, minden fejben dől el!


Kedves Judit40! Olyan jó érzés volt olvasni kedves szavaidat. Mi is nagyon sok mindenen keresztül mentünk, mire inszeminációval sikerült a teherbeesés, és én talán életemben először érzem magam igazán boldognak. Most már van értelme az életemnek, lesz egy gyerekem. Meg azért még hátha lesz majd még egy.


Örülök Springi neked, hogy összeszedted magad és talpra álltál. Egyébként én is ugyanígy voltam annak idején, mint te, úgy gondoltam, ha két inszem nem sikerült, akkor én is fogyóba kezdek, mert sajnos közel 15 kg rámrakódott az utóbbi időben, köszönhetően a hormonkezeléseknek is. Na de ez már jövőbeli terv, majd szoptatás után indulok neki! DE EGY JÓ HÍR NEKED: egy barátnőm személyi edzővel fogyózott, elég hamar lement neki 9 kg, akkor elhatározta, hogy még azt az évet rászánja a fogyókúrára, majd a köv. évben nekiindul újra a babaprojektnek, mivel nekik is évekig nem sikerült. És EKKOR TELJESEN VÁRATLANUL TEHERBEESETT, engem hívott fel először, hogy közölje a jó hírt, s azt kérdezte tőlem, hogy Beus, mi lesz most velünk? Annyira hirtelen jött nekik ez a baba. Már meg is született, januárban voltunk náluk látogatni, s akkor már az én pociban is ott volt az én drága gyermekem, olyan más volt már akkor babázni.

Szóval jó fogyózást, és tényleg ne tűnj el közülünk!!!!!


Monik! Szorítunk!!!!!!!!!!

1378. Spring76
2008. márc. 13. 09:52

Na, akkor én úgy döntöttem baba helyett fogyókúrába kezdek:DD

Jelentkezem Aqua fitness-re. Király lesz:)

na most jött el a pillanat amikor elkezdtem összeszedni magam. Nagyon kedves volt a hölgy akivel beszélte, igaz csak telefonon.:))

Kitartást, jó növögetést és megtapadást kívánok nektek. Nem tűnök el, mert kíváncsi vagyok mi is lesz veletek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1377. 5e35dd6804 (válaszként erre: 1375. - Ájrin)
2008. márc. 13. 08:48
Én is köszönöm, és ami a jól kinézésnél fontosabb: BOLDOG VAGYOK!!! szia
1376. ájrin (válaszként erre: 1369. - Vécső)
2008. márc. 13. 08:47

Drága Vécső!

Most már tudom, hogy mit érzehetsz, hogy ki kellett hagynod egy ciklust...egyre inkább fenyeget engem is ez a szomorú valóság.


Szuggerálom, már csak ennyi, amit tehetek.


És bízom benne, hogy minden jól alakul, állítólag a fejben dől el minden.


Szép napot!

1375. ájrin (válaszként erre: 1373. - 5e35dd6804)
2008. márc. 13. 08:45

Köszi Judit, aranyos vagy!

Nagyon jól nézel ki 3 gyerek után, megnéztelek!

2008. márc. 13. 08:32
Jó kérdés.
2008. márc. 13. 08:22

Szép jó reggelt mindenkinek!

Véletlen keveredtem erre a fórumra, és ha nem haragszotok szeretnék hozzászólni röviden a témához.

Nagyon nagyra becsülöm azokat a fiatal párokat, akik minden kudarc ellenére, újra és újra vállalják a beavatkozásokat, csak azért, hogy gyermekük szülessen. Csodálatos dolog, amiért érdemes harcolni. Nekem megadatott, hogy természetes úton szülessenek gyerekeim, mostmár 3 van. Lassan,(3-5 év)talán már nagymama is leszek. Azt gondolom én is mindent megmozgattam volna, ha ez nem igy alakul. Minden könny és fájdalom ellenére most is és máskor is azt vallom MEGÉRTE!!! Sajnos nekem már nem lehet több, de kívánom mindannyiotoknak, a jó egészséget, bátor és erős kitartást, és SOK SOK PICI MANÓCSKÁT. Kívánom tiszta szívemből, hogy teljesüljön álmotok vágyatok, és részetek lehessen ebben a csodában!!!

A beavatkozás elött állóknak szorítok, a várandosoknak küldöm a pozitív energiákat. Sziasztok és szép napot mindenkinek: Judit

1372. Mariann79
2008. márc. 13. 08:18

Szép reggelt mindenkinek!

Köszönöm,hogy válaszoltatok a kérdésemre!

Egyébként én is tanítok és többen is vagyunk a tantestületből ilyen problémával. A mi főnökünk is megértette a dolgokat és támogat bennünket. Egy gondunk van csak vele,hogy gyakran felajánlja magát, ha esetleg a saját férjeinkkel nem jönne össze. Azzal magyarázza,hogy Ő tud fiút is és lányt is csinálni. (Van egy fia és egy lánya!) Szerencsére ezt csak viccnek szánja!:))

Gyönyörű szép napot kívánok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook