Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az infraszauna? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az infraszauna? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Mókica)
2006. máj. 25. 09:35

Mókica!

A neve angolul (surprise, surprise): Infrared sauna :)))))


én voltam már egy párszor, nekem tetszik, bár én a finn szaunát is nagyon szeretem (mert ott tényleg jó meleg van). sajnos nincs lehetőségem rendszeresen járni, pedig az lenne az igazi.

a méregtelenítésen, izzasztáson kívül az idegekre is jótékonyan hat, egy stresszes nap után teljesen lelazít, főleg ha valami jó kis relaxációs zenét is betesznek.

2006. máj. 25. 01:43

(Ide is beteszem a kérdésem, hátha dupla sikerrel járok:))


Sziasztok!


Én Amerikában élek. Szivesen kipróbálnám az infraszaunát,de nem is tudom hogy hivják itt...esetleg van valaki innen aki tudja mi a neve angolul, és ráadásként ki is próbálta már :)

Előre is köszike a segitséget!

2006. máj. 24. 20:02
Tapasztalat:rohadt meleg:),nehezen túlélhető(én 45 percre járok),de hatásos,na nem a fogyás,inkább a bőr állapotának javítása szempontjából.És én még a méregtelenítő hatásában hiszek,nem tudom megmagyarázni,de amióta járok,jobban,könnyebbnek érzem magam.(De nem azért mert fogytam,ugyanis képtelen vagyok jelenleg diétázni mellette,pedig tudom,úgy lenne az igazi.)
1. Hoxa
2006. máj. 24. 19:59
Milyen az infraszauna? Mik a tapasztalatok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook