Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az infraszauna? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az infraszauna? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. okt. 13. 17:19
sziasztok! Valaki tud miskolcon olyan helyet, ahol van infaszauna? Ha igen, akkor meg tudnád azt is mondani hogy mennyibe kerül? előre is köszönöm...
2007. okt. 8. 19:44
Én nagyon utálom, kibírhatatlan kínzásnak éreztem, a hatása is nagyon rossz volt. Én egyébként nagyon bírom a meleget, a nyarat, a napsütést, de ez valami szörnyű volt nekem.
32. Csiga78 (válaszként erre: 31. - 99e53d47ef)
2007. okt. 8. 16:42

Köpölyőzéssel együtt csodákra képes,gyönyörűen eltűnik a narancsbőr.

Izzadni valószínűleg azért nem izzadtál,mert elég sokat kell előtte inni.Ajánlatos napi 2 litert.Én szoktam minimum 1 litert inni,mielőtt megyek.

2007. okt. 8. 13:50
Sziasztok!!!Na ma voltam infraszaunán!!!engem nem izzasztott meg annyira pedig magas hőfokon volt!!!hasonis meg háton is feküdtem!akárhogy jó?bár inkább a fenekemen meg a hátsó combomon van egy kis narancsbőr és inkább hason feküdtem!!!
2007. okt. 7. 20:30
Sziasztok!!Én holnap szeretnék elmenni és kipróbálni az infraszaunát és szeretném megkérdezni, hogy mennyi alkalom után tünteti el a narancsbőrt a testről és egyuttal fogyaszt is???nagyon szeretném ha végre használna már valami mert a krémek semmit se értek!!!Ja és az a paprika dolog tényleg hatásos?Ha házilag készíteném el akkor is???Előre is köszi a választ bárkitől!!!!Sziasztok!!!
29. Csiga78 (válaszként erre: 28. - E.joo)
2007. okt. 4. 17:34

Elméletileg bármilyen herbáriában hozzá tudsz jutni.Kb. fél liter 1800,- körül van,de nagyon sokáig elég.Igen erősen zsírégető,ezért óvatosan kell magad vele bekenni,mert ha mondjuk bemész szaunázni és túl sokat kensz magadra,úgy fogod érezni,mintha elevenen égetnének:)))

Elméletileg szerintem házilag is elkészíthető.Gondolom olajba be kell áztatni jó erős paprikát összemorzsolva és hagyod állni pár napig,de igazából én még így nem próbáltam,hanem vettem.Dr.Kelen félét,de azzal vigyázni kell,mert hihetetlen brutál,így én felhígítottam.


Ha kitartó vagy szép lesz tőle a bőröd és javítja az anyagcserét azokon a területeken,ahol használod.


Remélem tudtam segíteni.Szia.

28. e.joo (válaszként erre: 23. - Csiga78)
2007. okt. 4. 14:21

Szióka!

Én a paprika krém után érdeklődöm! Milyen a hatása, hol lehet kapni, v hogyan lehet elkészíteni?

Előre is köszi a választ!

27. e.joo (válaszként erre: 17. - Ancsi105)
2007. okt. 4. 14:15

Szia!

Éva vagyok Miskolcról.Egy debreceni cég működtetett itt Miskolcon torna gépeket meg infraszauna gépet.De az a gép más volt, mint a többi fekvő infraszauna! Nekem nagyon tetszett és hatásosabb is volt.Sajnos a tavasszal elvitték innen a gépet és azóta nem tudom h hol működik itt a városban ugyan olyan gép!

ha segíteni tudnál, megköszönném.

Amiről Te írtál, milyen gép, mi a pontos neve?

Valamint már több helyen olvastam a paprika krémet említették.Az milyen,hol kapható, mik a hatásai? Most éppen a léböjt kúrát csinálom, jó lenne valamivel együtt, úgy hatásosabb lehetne!

Segíts légyszi!

Ha annak a debreceni cégnek az elérhetőségét, nevét tudnád, az is valami.

Köszönöm előre is!

Szia:Éva

26. Icus
2007. aug. 21. 10:52

Sziasztok!

Énnagyon szeretem az infra szaunát. Most, hogy nyaraltunk szinte minden nap voltam legalább 40 percet. Viszont nagyon begyulladt az aranyerem. lehet ettől. Mintha olvastam volna valahol, hogy viszeres panaszokkal nem lehet használni. Ti hallotatok erről?

25. d6fde518d3 (válaszként erre: 24. - D'or)
2007. aug. 21. 10:38
Sziasztok én is fogyózom és szaunázok plusz vákuumos kezelésre is járok ami borzasztóan tud fájni....Csak nálam az a baj,hogy felborult a hormonháztartásom(fogamzásgátlótól!)és nehezebb ez után leadni a kilókat mint amúgy.De a szauna nagyon jó én rendeltem a netről szauna krémet úgy mentem szaunázni és patakokba folyt a víz rólam kiszállítással 3500 ft körül volt de hihetetlen jó.
24. d'or
2007. júl. 30. 07:45
szio,nekem is van egy hordozhato,nem rossz,de azert a kabin jobb,erosebb ! En azert vettem itthonra, mert igy barmikor beulhetek egy fel 3/4orara gyerek mellett.Narancsborre ,immunredszer erositésre, meregtelenitesre nagoyn jo, feszesito a bort szépen.En imadom, es ha csak idom engedi beulok egy fel orara is Mindenkinek ajanlani tudom!!!
23. Csiga78 (válaszként erre: 22. - Mukli)
2007. júl. 25. 21:33

Szerintem nem gond,mert nekem is van és heti 2*3* járok.



Egyébként a paprika krémre visszatérve azt meg tudja az ember is csinálni magának csak bírja ki.Ugyanis a paprikakrém alapjáraton éget elég erősen és ha még be is megy az ember infrázni,na annak csak gratulálni tudok,ha kibírja.(én egyszer voltam úgy bent)


Én kb.1-1,5 hónapja járok.Köpölyőzéssel egybekötve csodákat tud művelmi narancsügyben.Nekem a szülés után olyan domborzati térkép maradt a lábamon,hogy a Kárpát-hegység hozzá képes csak egy bucka.Olyan látványos lett a változás,hogy a masszőröm is folyamatosan örömködik,hogy milyen szép lett a lábam,hát még én:)))))


Szóvel szerintem tutti az infraszauna,én nagyon örülök,hogy kipróbáltam.Olyan hőfokra állítják,amit kérsz,annyit érzel,hogy meleg van,de nem fulladsz,mint a hagyományosnál a gőz miatt és szakad rólad a víz.Én ha kijövök a törcsim(70*140)mindig úszik az izzadságban:)))))


Aki csak teheti próbálja ki!!!!

22. mukli
2007. jún. 13. 10:30

Sziasztok!

Én most szeretném kipróbálni az infraszaunát, csak nem tudom, hogy visszére hajlamos lábbal lehet-e? Mert a sima szauna arra nem jó...:( Még nincsenek visszereim, csak családi hajlamom, meg nem árt vigyázni... Ti hallottatok vmit erről?

2007. máj. 14. 23:11
Nagyon jó az infraszauna :) Legjobb akkor amikor kint sincs nagy meleg...egyébként nehéz elviselni.
2007. máj. 14. 15:41
Én most készülök menni testtekercseléssel egybekötött infrára, és már nagyon várom, mert csak jót hallottam / olvastam róla.
19. Icus
2007. máj. 4. 10:35
Szia, én nagyon szeretem, szerintem sokkal jobb mint a finn szauna. Legalábbis én jobban érzem benne magam.
18. Triszo (válaszként erre: 14. - Kicsinuszi)
2007. máj. 4. 10:24

Szia!

Nagyon jó az infra, szeretem. A narancsbőrre tuti hatásos. Persze rendszeresen, legalább hetente egyszer.Sajna a terhessgi csíkokon csak a szike segít. Én már csak tudom a tigris csak jelenthet nekem, nagyon sok csikom van. De ha tud vki vmi szuper dolgot szóljon. Köszi

2007. márc. 21. 17:42
Nagyon jó az infraszuna. Paprikakrémet masszíroznak a bőrbe és utánna infraszaunát alkalmaznak és garantált a fogyás és a méregtelenítés. Debrecenben 15000ft egy bérlet 10 aklalmat jelent.
16. sello5
2007. márc. 21. 17:26
hát sajnos énnem szoktam szaunázni félek kiprobálni
15. lamoni
2007. jan. 29. 19:55
Szerintem is nagyon jó az infraszauna. Sokkal jobb, mint a hagyományos. A hagyományos sokkal melegebb, és a gőzöktől, forró páráslevegőtől én alig kapok levegőt, pár perc után szinte fáj az orrom odabent.
2006. nov. 11. 10:19
Én most akarnám kipróbálni, főleg narancsbőr ellen. De azt is hallottam, hogy a terhességi csíkok eltüntetésében is hatásos. Erről tud valaki valamit? Egyáltalán milyen gyakorisággal kellene járni?
2006. okt. 26. 18:39
Hallottam aldasos hatasairol.Pl.migren,zsiregetö hatas,kolesterin csökkentö,azonkivül az idegrendszerre is jo hatassal van.Meg nem probaltam de a telen ki fogom probalni.
12. virág krisztina (válaszként erre: 11. - Brigo75)
2006. okt. 26. 18:32

Fógyókurás hatásáról mit tudsz???? Az is JÓ?

Mennyi ideig voltál benne???

2006. okt. 26. 18:20

Szia!

Nekem nincs saját,viszont a cégnél ahol dolgozok üzemeltetünk egyet amit én is kiszoktam bérelni. Heti 1-2 alkalom 60 C felmelegített kabinban 30 percet szoktam eltölteni.A bőrömnek jót tett.2 hét múlva a narancsbőröm is "elkopott".

Saját tapasztalatomat írtam le ,nekem nagyon pozítiv:)nem mellesleg nagyon jót lehet lazítani addig ott!!!

2006. okt. 26. 18:06
vETTEM 1 OTTHON HASZNÁLATOS INRFA SZAUNÁT.VAN ESETLEG MÁSNAK IS ? HASZNÁLATÁHOZ ÉRVEK-ELLENÉRVEK???
2006. okt. 26. 18:05
Mit gondoltok az INFRASZAUNÁRÓL?????
8. mikormarta (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2006. jún. 15. 00:20
Én is a finn szaunát részesítem előnybe. Izomlázra és végtagfájdalomra a lehető legkiválóbb. Általában másfél órát szaunázom, 15 percenként kijövök és lehűtöm a testem zuhanyzással, majd folytatom. Mikor végzek, olyan érzésem van, mintha egy-egy kiló súlyt vettek volna le a vállamról ás a lábaimról. Ha tehetném, hetente mennék, sajnos nem mindig jön össze, pedig megéri.
7. zoja (válaszként erre: 6. - Mókica)
2006. máj. 27. 22:03
Narancsbőrre rendszeres használattal kíválló,de nekem afogyásban is sokat segített.A leírások szerint kb félóra használat alatt,400-600 kalóriát éget el a szervezet.Egy jó kiadós futásnak felel meg.Én azt a hibát szoktam véteni,hogy egy nehéz nap után jó fáradtan infrázok,és ettől teljesen kiüöm magam,hulla fáradt vok.Lehetőleg ne fáradtan szaunázz!!!Persze ezek csak az én tapasztalataim,lehet hogy nálad máshogy fog működni.Azért nézd+ hogy legalább öt infrasugárzó legyen benne,voltam már olyan infrában is,ami szinte szar volt.Sok sikert!!!
2006. máj. 27. 12:49

Csajok, nagyon nagyon kösyönöm, a segitséget!:))

Megyek is és rákeresek, hogy itt a mi városunkban hol van ilyen!:)

Húú de jó kezdődik a napom ;)


Puszi nektek:))


ui:milen tapasztalatotok van?Változott valami amióta jártok? Folyást, vagy inkább a méregtelenitést segiti? Látható a változás? Mondjuk a narancsbőrt is csökkenti, mert egy nagyon pici még nekem is van, az valahogy makacsul rakaszkodik! Nem vészes csak zavar...:(


Kellemes napot!:DDD

5. zoja (válaszként erre: 3. - Mókica)
2006. máj. 25. 11:42
Én nagyon szeretem.Rendszeresen használom.40perc legmegasabb fokon.Igaz én nagyon bírom a meleget nyáron a kánikulába sem izzadok meg .Nekem bevált.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook