Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az Eventus suli Egerben? fórum

Milyen az Eventus suli Egerben? (tudásbázis kérdés)

2017. jan. 15. 13:38
Tapasztalat? Van, mégpedig az,hogy télen nincs fűtés az iskola épületében, most,hogy kint van vagy -10 fok a teremben éppen van 1-2-3 fok...és ott kell elképzelni napi 5-6 órát. A kollégium egyszerűen lenyűgöző: ott is alig van fűtés, a koszt néha ehetetlen és szörnyen kevés, nem használhatnak a gyerekek hajszárítót sem és ilyen időben el lehet képzelni milyen lehet vizes hajjal lefeküdni! a szobákat illetve a szekrényeket nem lehet zárni, a gyerekek minden holmija benne van...nem egyszer tűnt el cipő, szanda, melegítő és elég drága művészeti kellékek. A kollégium panzióként is működik de én ilyet az éltben nem hallottam még hogy a diákok ÁGYNEMŰJÉBEN alszanak idegenek, és úgy fogadnak vendéget hogy a gyerekek cucca a szekrényben van BEZÁRATLANUL! Számomra ez tűrhetetlen...és egy szót nem szólnék ha ingyenes lenne az iskola de nem is gázsit kell kipengetni! Szóval lehetne még mesélni de azt hiszem minden fontosabb dolgot leirtam... :)
2013. szept. 4. 21:59
Van valakinek tapasztalata arról, hogy milyen az Eventus suli Egerben? Fontos lenne, mert oda akarok/akarnék menni. /grafikus szak nehéz?/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook