Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az elet 3 picivel?Kicsi pici pocaklako fórum

Milyen az elet 3 picivel?Kicsi pici pocaklako (beszélgetős fórum)


2012. nov. 6. 08:58

Az biztos, hogy a fontossági sorrend is átrendeződik,lehet, hogy nem lesz rend a házban tulajdonképpen maximum csak néhány óráig(míg alszanak). Meg kell próbálni nagyon sokat figyelni mindre, bevonni őket a maguk módján a feladatokba,sose érezzék magukat kirekesztve. Ha oviba fog járni a nagy, és te viszed őket reggel, na, az nem egyszerű az első időkben, mert csak két kezed van, de azért megoldható:)

Tényleg hamar összenőnek:)Biztos jól eljátszanak majd együtt, és a nagy felfelé húzza őket a fejlődésben,mivel mind őt fogja utánozni mindenben...

9. b-zs (válaszként erre: 1. - Mujoka)
2012. nov. 6. 07:51

Szia!

Gratulálok én is:) A lányom 5és fél, a középső nagyfiam 3 és fél, a legkisebb nagyfiú 2 éves.

Most már könnyebb, az első időszakban viszont nagyon nehéz volt a 3 gyerkőccel. A két nagy ovis, a legkisebbel vagyok itthon, lassan ő is kezdi az ovit és szeretnék visszamenni dolgozni, nemrég szaknyelvizsgáztam mellettük, most angolt tanulok, ráadásul mi a házat is folyamatosan újítottuk, stb, stb.. én mindig azt mondom, nem a három gyerekkel nehéz, hanem mindazzal a sok problémával, amivel még szembesülni kell, ez pedig független a gyerekek számától.

Amikor mind a három egyszerre beteg volt, no az nem volt könnyű, most már sokat erősödött a kis szervezetük.

A kis korkülönbségnek számtalan előnye van, nagyhamar összenőnek és együtt játszanak. Valamelyik nap pl. azon kaptam magam, hogy amikor bejöttünk az udvarról, a nagyok vetkőztetik a legkisebbet, nagyon aranyosak voltak:)

Ja, és rettentő elevenek, már többen megjegyezték, ritka mozgékony gyerekek:D

3 gyerek mellett már lazább a szülő is, könyebben veszi a nehézségeket, és az idegrendszere is sokat erősödik:D

2012. nov. 5. 16:30

Az egyszerűség kedvéért:


á (Alt GR)

é

ú

ó

ô Alt 147

ű Alt 251

í Alt 161

2012. nov. 5. 15:51
Gratulálok neked, nekem a harmadik januárban érkezik, és az első két poronty között nagy a korkülönbség, szóval érdemlegeset nem tudok mondani, de szerintem nagyon nehéz lesz, viszont egyszerre le tudod a pelenkázós,ovibeszoktatós időszakot :) Sok erőt és kitartást kívánok :)
6. Trinitas (válaszként erre: 2. - 25b103246c)
2012. nov. 5. 15:39
nem semmi, gratulálok :)
5. Trinitas (válaszként erre: 1. - Mujoka)
2012. nov. 5. 15:38

Szia, az én hármaskám, aki kisfiú, 2 hónapos, van egy 3 éves nővére és egy lassan 5 éves bátyus.. nekem főleg a betegséges hetek nehezek..

Gratula! :)

4. 25b103246c (válaszként erre: 3. - Mujoka)
2012. nov. 5. 15:31

Kell majd a segítség!

Vegyesen?első kettő lány, 3. fiú,4. lány,5. fiú.

A két fiú egy szobában van, két lány is,csak a legnagyobb(12)van külön.Mindegyik másként reagálta le a kistestvért.Voltak nehezebb időszakok, sőt még most is tart a 4.-nél,de mégis szeretik egymást. Nem volt császár. Minden szépen ki fog alakulni, persze kell egy kis idő, hogy mindenki megszokja az új helyzetet.

2012. nov. 5. 15:25
Igen lesz segitsegem anyukam es a nagymamam neked van segitseged ?Fiuk lanyok? Egyszobaban vannak meselj egy kicsi bovebben a 4 eves akkor par honapos volt mikor a 3 megfogant volt irigykedes nagyon nagyon varom de felek is termeszetes uton szultel vagy volt csaszar is bocs a sokkkkk kerdesert
2012. nov. 5. 15:22

Először is gratulálok!

Nem egyszerű az élet, de szép:)

Nekem 5 gyerekem van, a legkisebbek: 4 éves, majdnem 3 éves, és 10 hónapos.A nagy már tud segíteni, de ő iskolás.

Neked lesz segítséged?

2012. nov. 5. 15:16
Most varom a 3 babamat a kislanyom 2 eves a kisfiam 4 honapos es most vagyok 5 hetes terhes szeretnek olyan anyukakkal beszelgetni akik szinten 3 kicsi anyukai ill tapasztalatot cserelni......,stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook