Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az egri szülészet? fórum

Milyen az egri szülészet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
49. leravy (válaszként erre: 48. - Fejeragi)
2012. márc. 30. 16:14
Elhiszem! Jaj, már most se haragszom a durva rúgásokért, sőt, hálás vagyok értük!! :D Azt hiszem, így rontom el a gyereket! :)))
48. fejeragi (válaszként erre: 47. - Leravy)
2012. márc. 30. 14:14
Imadjuk!!! :) Egyszeruen nem lehet ra haragudni! Majd meglatod Te is hamarosan...:)
47. leravy
2012. márc. 30. 11:47

Hát igen... :D Sokszor hallom, hogy totál elmérik, elszámolják... egyik ismerősöm tesója is most szült, és azt mondták, hogy lesz vagy 4kg a baba, erre 3500g-mal született, 55cm-esen... de jó, hogy 2 héttel hamarabb... :D


Megnéztem tegnap a fotókat, nagyon kis helyes fiad van!! Cukor mosolya van! :)) Biztos sok kellemes pillanatot szerez anyájának, látszik is rajtad! :)

46. fejeragi (válaszként erre: 45. - Leravy)
2012. márc. 29. 19:11
Nekem a korhazba levo UH-on,mindig azt mondtak,hogy tul kicsi!!! Meg jo,hogy nem lett nagyobb,kulonben nemtudom ,hogy szultem volna meg...:)
45. leravy (válaszként erre: 44. - Fejeragi)
2012. márc. 29. 19:03

Az igen!! :D

Én kiegyeznék ilyen méretekkel ami a Kicsit illeti... :) Remélem, nem lesz sokkal nagyobb, mert hetesen már kilós volt... :-S Na majd 2 hét múlva kiderül, hol tartunk... Ti normál méretűek voltatok a második és harmadik uh-on? :)


De jó neked, örültem volna én is csak 9kg-nak... de nem jött össze... :) Mindegy, majd lesz valahogy!


Iwiw-en nem vagyok fent, de Face-en igen. Meg is nézem ma a fotókat! :) Pedig megnézném mekkora is milyen pocakod volt Ákossal!

2012. márc. 29. 15:44
Az iwiw-en van pocakos kep,hatalmas volt!!!:) +a Facebook-on rengeteg kep van Akosrol(Fejer Agnes)!!! Hat,59 kg-val kezdtem a terhesseget,20.hetre 55 kg voltam,nagyon hanyingerem volt sokaig es nem birtam enni,68kg voltam amikor bementem szulni,es azota 61kg vagyok,most probalok egy kicsit dietazni meg tornazni...:) Muszaj lenne nyarra...:)Akos 3.75kg volt es 52 cm! Kis hurkas volt...Most is az 13kg!!!!:)
43. leravy (válaszként erre: 42. - Fejeragi)
2012. márc. 28. 15:15

Ok, megírom 2 hét múlva! ;)


Hát azt nem ígérem meg, hogy júniusban összefutunk... :D Ha csak még bent nem lesz a Kincsem... :))


Húú, jó sokáig fent voltál tegnap... :-S Én akkor fordultam a másik oldalamra kb, amikor írtál... :)


Indiszkrét kérdés: hány kilót híztál a terhesség alatt? Én lassan 12kg-nál járok... :-S És már hatalmas a pocakom! 3 hete csináltam képeket, azok fent vannak az adatlapomon... de most még durvább!! Majd fotózok! :) Neked mekkora volt a pocid? Tényleg, Ákos mennyivel született?

42. fejeragi (válaszként erre: 41. - Leravy)
2012. márc. 28. 00:11
Majd mindenkepp szolj,hogy mi lett az UH eredmenye!! :) Nyaron egyebkent otthon leszunk 5 hetet,valoszinuleg juniusban...:)
41. leravy (válaszként erre: 40. - Fejeragi)
2012. márc. 27. 21:25

Pest után már én is jobban értékelem! :)


Szólj, ha hazaköltöztök, összefuthatunk! Addigra már meglesz a kislány is! Vagy kisfiú... :D Majd kiderül... :D Remélem, minden rendben lesz, és jól választottam, Tárczy doki eddig nagyon szimpatikus, 2 hét múlva megyünk hozzá a 32. heti uh-ra... :D

2012. márc. 26. 22:36
Remelem,hogy egyszer osszefutunk Egerben...:) En nagyon szeretek ott elni!
39. leravy (válaszként erre: 38. - Fejeragi)
2012. márc. 26. 21:54

Hát ez az... hülye egy helyzet ez! :(

Pláne Egerben nem túl jók a munka lehetőségek, és a kereset... Pesten jobb volt, de az élet itt jobb! :)

2012. márc. 24. 20:25
Jol erezzuk magunkat itt kinnt is,de azert itt sem fonjak kolbaszbol a keritest...:) Foleg igy ,hogy csak a parom dolgozik,de o nelkulunk nem jott volna ki,meg en sem maradtam volna otthon nelkule...:) Megelhetes szempontjabol mindenesetre jobb,mint otthon...Sajnos..:(
37. leravy (válaszként erre: 36. - Fejeragi)
2012. márc. 24. 14:12

Biztos nagyon hiányoznak a családtagok, barátok... Akkor a nagyszülők se sűrűn látják Ákost... :(


És milyen odakint? Az ember mindig úgy gondolja, hogy ott kolbászból van a kerítés is... :D

36. fejeragi (válaszként erre: 35. - Leravy)
2012. márc. 23. 11:15
Novemberbe jottunk ki...Nyaron megyunk haza kicsit tobb idore! Jol megvagyunk,csak az a baj,hogy mindenki otthon van...:)
35. leravy (válaszként erre: 34. - Fejeragi)
2012. márc. 22. 18:54

Megértelek... nálunk tavaly merült fel, hogy megyünk... aztán jött a baba, és úgy döntöttünk, inkább hazaköltözünk Pestről, nem megyünk külföldre. A párom családja itt él, így közelebb vagyunk hozzájuk, és nyugodtabb a környezet is!

De most is van olyan ismerős pár, akik ősszel költöznek... kint többet keres még egy takarító is, mint itt egy két diplomás, két nyelvvizsgás szakember! És az élet is jobb...


De én ilyen kis hülye vagyok, nem tudok elszakadni... Ti mikor mentetek ki?

34. fejeragi (válaszként erre: 33. - Leravy)
2012. márc. 22. 16:56
Hat,mi nagyon szeretunk otthon elni,lakni...:) Meg ugye otthon van mindenki...,de majd kiderul!:)
33. leravy (válaszként erre: 32. - Fejeragi)
2012. márc. 22. 11:22

Ahhaaa... :)

Biztos hazajöttök? Manapság sokan inkább mennének ki...

32. fejeragi (válaszként erre: 31. - Leravy)
2012. márc. 21. 19:39
Most Angliaban elunk,de mire Akos ovodaba megy,azt mar otthon szeretnenk...:)
31. leravy (válaszként erre: 30. - Fejeragi)
2012. márc. 21. 16:13

Férjem pont ilyen szülést álmodott meg: mire észbe kaptunk, már mondták is, hogy nyomjak... :) Így Apa bent maradt... bár, így lenne!! :))


Hogy hogy ha hazamentek?

2012. márc. 21. 14:41
Kistesot!!!??? Lassan...:) Majd ha hazamentunk,Meg ha Aki mar megy oviba! :) Az en parom se nagyon birja a korhazas dolgokat,de akkor olyan gyorsan tortentek az esemenyek,hogy bejott es ott is maradt.:)
29. leravy (válaszként erre: 28. - Fejeragi)
2012. márc. 21. 13:32

Persze!!! Egyáltalán nem vagytok semmiről se lemaradva! Szépen fejlődik! Kis Drágaság!!

És kistesót nem szeretnétek lassan Neki? :)


Lehet, hogy nálunk is apás szülés lesz a vége, férjem egyre jobban hangolódik rá... pedig azelőtt hallani se akart róla, nem bírja az ilyen dolgokat... most meg már álmodik is róla... aranyos! :D

28. fejeragi (válaszként erre: 27. - Leravy)
2012. márc. 20. 21:43
Igen,apas szules volt!!! :) Nagyon sokat jelentett,hogy ott volt velem,velunk...:) Hat Akos meg nem nagyon beszel,de ami kesik nem mulik! :) Szobatisztasagra szoktatast majd nyaron szeretnem megprobalni,akkor talan egyszerubb,de majd meglatjuk! :) Meg totyogni is csak most kezd,kicsit kenyelmesebb az atlagnal,de meg nem vagyunk lemaradva...:)
27. leravy (válaszként erre: 26. - Fejeragi)
2012. márc. 18. 19:41

De jóóó... örülök, amikor ilyet olvashatok! De gondolom, Te is örültél, hogy ilyen "könnyű" szülés volt... remélem, nekem se kell majd császározni, és ügyesen "együttműködünk" a Kicsivel... Apa azt álmodta tegnap éjjel, hogy gyors szülés volt, és végül Ő is bent maradt... Nálatok apás szülés volt?


Gratulálok a kis Ákoshoz! Akkor már beszél, gondolom... szobatisztasággal hogy álltok?

2012. márc. 16. 18:02
Nemtudom,hogy hogy mukodik a szulesfelkeszito,mert ugye en nem olyanon voltam..Koszonom,kisfiu,Akos...Van fennt rola kep is.:) Igen,termeszetes uton szuletett es megmondom oszinten,hogy rosszabbra szamitottam.Mindennel egyutt 5 ora alatt megszuletett.Nagyon szep nap volt..:)
25. leravy (válaszként erre: 24. - Fejeragi)
2012. márc. 14. 17:52

Hűha... hát az nem a szomszédban van... :)

Ma voltam a dokinál, azt mondta, hogy a 32. héten hívjam fel, és egyik nap menjek be hozzá uh-ra... nagyon lazán veszi, de én jobban szeretem, ha nem spilázzuk túl a dolgokat... :))


A szülésfelkészítőre be kell előre jelentkezni? Hol szokták tartani, nem tudod?


Gratulálok! :) És kisfiú vagy kislány? Hagyományos szülés volt?

2012. márc. 13. 19:53
En ugy beszeltem vele,hogy o Fulop Viktor mellett asszisztens a maganrendelobe! De szerintem,ha elmesz egy felkeszitore ott meg tudsz vele beszelni mindent!Csak jot tudok rola mondani,vegig ott volt a szulesnel,sot utanna is feljott az osztalyra meglatogatni minket! 2010.november 4.-en szultem!:) UH-ot a korhazba nem sajat doki vegzi es be sem kell jelentkezni csak a kiskonyvvel kell menni! Ugy emlekszem,bar en nem sokat voltam,mert Fulop dokinal van UH a rendelojebe! Mi a belvarosba lakunk,de most jelenleg Angliaba!
23. leravy (válaszként erre: 22. - Fejeragi)
2012. márc. 13. 17:01

Olvastam, hogy ő is tart szülésfelkészítőt... na majd akkor felkeresem... hogy lehet Őt elérni a kórházban? És mikor fogadtad fel?

Akkor jók voltak a tapasztalatok Vele? Mikor szültél?

Mi ma töltöttük be a 27. hetünket... van fent képem is a pocakomról... :D A völgy mellett lakunk. Ti?

Elméletileg kislány, de a pesti uh-okon nagyon takargatta magát, nem mondták még 100%-ra, remélem, az itteni vizsgálaton már jobban fog látszani... :) 5 hét múlva megyek. Tényleg, itt a saját doki végzi az uh-ot, vagy be kell rá jelentkezni?

22. fejeragi (válaszként erre: 21. - Leravy)
2012. márc. 13. 15:44
Szia! Nincs mit...Szandi fiatal,sotet szinu haja van,szeparcu..:)A szulesfelkeszito tanfolyamrol akkor olvastam a korhazban,amikor szultem...:) Akkor mar mindegy volt...De mivel Szandi volt a szulesznom igy amikor 32-33 hetes voltam,megbeszeltunk egy idopontot es bementem hozza a szuloszobara ott elmondott meg megmutogatott mindent ,kb masfel ora volt.A lenyeg benne volt,a tobbi meg ugyis jon magatol.:) Mikorra vagy kiirva? Kisfiu vagy kislany? Irj,ha meg kivancsi vagy valamire,amiben tudok szivesen segitek!:) Merrefele laktok Egerben?
21. leravy (válaszként erre: 20. - Fejeragi)
2012. márc. 12. 18:27

Szia Ági,

Köszönöm, akkor megnézem magamnak a hölgyet... :) Hogy néz ki? :)

Igen, közben sokan dícsérték Fülöp dokit, de addigra már választottam, Dr. Tárczy Csabát... a védőnőm szerint jól döntöttem, remélem, bízom benne, nagyon szimpatikus volt az első találkozáskor! :)


Tudsz valamit ezekről a szülés felkészítő alkalmakról, amik a kórházban vannak? Elvileg minden nap van... be kell jelentkezni előre vagy hogy működik? Meg is nézem, hogy az általad említett szülésznő tart-e előadást...

20. fejeragi (válaszként erre: 19. - Leravy)
2012. márc. 9. 15:41
Szia!! Nekem Fulop Viktor volt az orvosom,a szulesznom pedig Farkas Alexandra! En Fulop Viktorhoz jartam vegig a terhessegem alatt,sot elotte is meg utanna is! :) Nagyon megvagyok elegedve vele!!Sajnos,amikor en szultem,akkor o konferencian volt,de rabizott egy kollegajara(Bagdan dr.-ra)! O is rendes volt,de rajottem,hogy szulesnel legfontosabb,hogy szulesznod legyen! O vegig ott volt mellettem,mig az orvost csak az elejen meg a vegen,meg kozbe neha-neha ram nezett! Egyenlore ennyi,ha valamit szeretnel kerdezni-csak nyugodtan!!!:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook