Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az egri szülészet? fórum

Milyen az egri szülészet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
79. ezri
2015. jan. 28. 09:31

Egerben fogok szülni, de még nem tudom kinél.

Ajánlották dr.Kovács Sándort, őt ismeri valaki?

78. leravy (válaszként erre: 77. - 9869d1fe70)
2012. ápr. 19. 19:48
Szia, örülök, hogy ilyen pozitív tapasztalataid voltak a nagy napon! És magával a szülészettel is elégedett voltál? Egyágyasban voltál?
2012. ápr. 16. 21:31
Nekem is Judit volt a szülésznőm(mellette gyerekkorom óta ismerem),nagyon rendes,kedves,akkor van ott mikor kell,ha magányra vágysz tudja mikor menjen ki.Nekem császár lett a vége,de végig a műtőben ott volt,beszélt hozzám,nagyon megnyugtató volt.A dokim Fricz doktor volt,nagyon pozitív élményem van a szülésről,pedig nem volt sétagalopp,de nekik is köszönhető hogy mindenzt pozitívan éltem meg,és a kislányom egészéges!
76. leravy (válaszként erre: 75. - Fejeragi)
2012. ápr. 11. 15:41

De jó!!! :D Tényleg kicsi a világ! :)) Na, majd mesélek is Neki az ismertségről! :)) Szóval, ilyen sztár lett Jucus is! :)

Azt mondták, kb. 1 hónap múlva lesz, de ha leadják, utána a TV2 honlapján vissza lehet nézni! Én mindig figyelem, hogy a héten éppen melyik kórházat mutatják be a műsorba, és szólok, ha az egri lesz! :)

Tök jó, pont mostanában mondtam, hogy tuti lemaradtunk már az egri szülészet bemutatásáról, pedig megnéztem volna... erre pont akkor jönnek, amikor épp dokit meg szülésznőt választok! :)

Akkor Te is csak jókat tudsz Jucusról? Nekem jógán ajánlotta az oktató. Gondoltam, akkor legyen, de már ahogy megláttam, tudtam, hogy jó döntést hoztam! :)

75. fejeragi (válaszként erre: 74. - Leravy)
2012. ápr. 11. 15:13
Szio!!! De orulok neki!!!! :) Jucust en is ismerem,nagyon joban vagyunk,nyaron volt az eskuvoje es Akival meg el is mentunk megnezni...:) Az en szulesznomnek a legjobb baratnoje! Kicsi a vilag...Jaj,de jo,hogy mindent sikerult elintezned!Ugyesek vagytok!:)Majd szolj,hogy mikor lesz a musor,mert valahogy mindenkepp megneznem...:)
74. leravy (válaszként erre: 73. - Fejeragi)
2012. ápr. 11. 13:58

Szióka,


Csupa jó hír mára!!! :D

Megjöttünk az orvos-hajszáról, és SIKER!!! :D

Nehéz volt elcsípni a dokit, kergettük egymást a két épület és a két szint között, aztán nagy nehezen kiderült, hogy hol van. . . közben a szülésznőt is kerestük, azt mondták, hogy nincs ott, mikor visszaértünk, már ott volt! :))

Először a szülésznőt tudtam elcsípni (Nagy Judit), hihetetlen aranyos, kedves, nagyon örülök Neki! El is vállalt, de mondta, hogy még egyeztessünk, mert ha a doki mégse vállal, akkor kerít nekem dokit. . . Közben Kicsi Férjem kivárta a sort a Kelemen dokinál, és már hívott is, hogy siessek, mert én jövök. . . na akkor futás át a dokihoz, ő is iszonyat rendes, kedves, humoros, szimpi emberke! Elmeséltem, hogy jártam, már nem is volt kérdése, elvállalt. Annyit mondott, hogy ne május 29. - júni 1. között szüljünk, mert Füreden lesz konferencián. . . mondtam, hogy megbeszélem Alízzal! :) Mint kiderült, a kismamákat automatikusan a magánrendelőjébe hívja, szóval holnap 4re megyek hozzá, és akkor megbeszélünk mindent, megvizsgál, megírja a beutalókat. . . Örülök nagyon! :)

Ezek után tűz vissza a szülésznőmhöz, megbeszéltük, hogy minden ok, szeretnek is egymással dolgozni, jóban vannak, és pont a szülésfelkészítős konzultáció időpontját egyeztettük, amikor odajött a főnővér, és megkérdezte, mennyi ideig érek rá, esetleg megnézném-e a szülőszobát. . . persze!! :D Azt mondta, nagyon kis csinos kismama vagyok, és olyan meghitten üldögéltünk ott a friss szülésznőmmel, hogy illenénk a műsorba, vállaljam el... :) Aztán meglepődött, hogy ez az első találkozásunk... :D

Kiderült, hogy a TV2 pont itt forgatta a 9 hónap egyik részét, és az egri szülészetet mutatják be, és asszisztálhatnék a szülőszobán, amíg a szülésznő beszél. . . :D Úgyhogy sztár lett Kicsi Alízból! :D Mi meg tök jól összeszoktunk Jucussal! :))

Mit szólsz? Ha tegnap valaki azt mondja, hogy az előző doki ezért dobott vissza engem, akkor körberöhögöm! :D

2012. ápr. 11. 12:03

A baratnom elmeletileg a maganrendelesere jar,de sokszor hivja be a korhazba is... Szulesznot meg nem valasztott szerintem,de vegul is neki meg van ideje aug.30-ig...:)

Szerintem mindegyik dokinal elofordulhat,hogy nem tud ott lenni szulesnel,kulonben ki sem tehetnek a labukat a varosbol...:) Egyebkent igy utolag ugy latom,hogy a szuleszno jelenlete sokkal fontosabb,mint az orvose...:)

Majd irj,hogy mit inteztel...:) Vigyazz Magatokra!

72. leravy (válaszként erre: 71. - Fejeragi)
2012. ápr. 10. 18:15

Már találkoztam vele személyesen, amikor Tárczy-hoz mentem, szimpi volt... de lehet, hogy inkább a magán rendelésére kéne mennem? :-S Barátnőd oda jár hozzá vagy ambulánsan? És szülésznőt választott?

Igen, Fülöp Viktor is eszembe jutott, meg emlékeztem, hogy írtál róla, de aztán mesélted, hogy a szülésre nem tudott bemenni, nekem pedig pont az lenne fontos, hogy aznap számíthassak a dokira... :-S Holnap mindketten rendelnek a kórházban.

71. fejeragi (válaszként erre: 69. - Leravy)
2012. ápr. 10. 12:18
Egy baratnom is Kelemen Zsolthoz jar,augusztusba fog szulni,meg van vele elegedve...Esetleg en meg Fulop Viktort is ajanlanam Neked.
70. amacska (válaszként erre: 69. - Leravy)
2012. ápr. 10. 10:44
kelemen Zsolt nagyon aranyos
69. leravy (válaszként erre: 68. - Fejeragi)
2012. ápr. 10. 10:38

Jól hangzik! :)) Jaj, már nagyon várom, hogy mi is ilyen rendszerben legyünk Alízzal... jó lesz!! Ha addigra hazaköltöztök, sétálhatunk együtt is! :)


Képzeld, hogy jártam... felhívtam Tárczy-t, mert a héten lenne a 32 hetes uh, erre kiderült, hogy ő most 2 hétig táppénzen van, és a kórházban már nem is lesz... :(( Kereshetek megint új dokit... :( Immár negyedszer! Pedig most készültem a szülésznőhöz is, de ha nincs fogadott doki, akkor szülésznő se lehet... klassz! :((

Holnap megkeresem Kelemen Zsoltot, hátha... több öltetem nincs... :(

68. fejeragi (válaszként erre: 67. - Leravy)
2012. ápr. 7. 22:57

Hat szerintem mi majd setalunk,jatszoterezunk,attol fugg,hogy milyen lesz az ido.

Egy napunk??? Hat nekunk a delelott az eleg rovid,Akos fel 10 korul ebred,pelenkazas oltoztetes,reggeli egybe a tizoraival :),utanna egy kis jatek itthon vagy seta,12.30 korul ebed es utanna o alszik 2 ora hosszat,majd osszeszedjuk magunkat es megyunk ki a jatszoterre vagy csak setalni es onnan altalaba csak 6-7 ora korul jovunk haza! Fel 8 korul vacsora,fel 9 furdes,9-kor alvas! Ez a napirend mar egy ideje igy beallt,pedig nem gondoltam,hogy valaha is rendszer lesz benne...:)

67. leravy (válaszként erre: 66. - Fejeragi)
2012. ápr. 7. 15:48

Hát igen... :( Én is dolgoztam abban.

És Ti Ákossal mentek valamerre? Állatkert, park, játszótér? Tényleg, hogy szokott kinézni egy átlagos napotok, merre szoktatok menni?

66. fejeragi (válaszként erre: 65. - Leravy)
2012. ápr. 7. 12:53
Koszonjuk! Nektek is Kellemes Unnepeket!:) Hat nekunk ugyanolyan nap lesz,mint a tobbi,a parom dolgozik...:( A vendeglatas mar csak ilyen...
65. leravy (válaszként erre: 64. - Fejeragi)
2012. ápr. 7. 10:02

Szerintem, most hétvégén nem igazán fogok netezni... családi összejövetel lesz.

Nektek hogy telik a Húsvét?

Kellemes Húsvétot, Ákosnak pedig sok hímes tojást! :)

64. fejeragi (válaszként erre: 63. - Leravy)
2012. ápr. 6. 22:22
Elhiszem...:) Jo parszor en is ateltem ezt...De jo volt erezni,ahogy mocorog...:)
63. leravy (válaszként erre: 61. - Fejeragi)
2012. ápr. 6. 18:19
Olyan édesek, ahogy csuklanak... csak alvás közben eléggé zavaró, ahogyan rángatózik a pocak... :D De akkor is nagyon édes!! Kicsi Babám is elég sokat csuklik... múltkor családi összejövetel volt, és annyira belelkesedett, ahogy 3 gyerek visítozott mellettünk, hogy csuklási-rohama volt, de alig bírta abbahagyni... már nem győztem hogy fordulni, ülni, sétálgatni, simogatni, hogy jobb legyen Neki... :))
62. leravy (válaszként erre: 61. - Fejeragi)
2012. ápr. 6. 18:17
A héten akartam szülésfelkészítőre menni, ahol elvileg az a szülésznő lett volna, akit most ajánlottak (Nagy Judit), illetve a Farkas Alexandra, de kicsi Férjem nem ért rá, így kimaradt, jövőhét hétfőn pedig nem lesz ugye, így megint csúszik az egész egy héttel... így már a 33. hetünkben leszünk, mire talán sikerül beszélnem valamelyikükkel... nem tudom kit válasszak! :((
2012. ápr. 6. 15:10

Itt napos ido van,de egyaltalan nincs meleg...:(Kb.10 fok korul van napkozben,de ejszaka 0 fok is van.

Akos mindennap!!! csuklott,amig a pocakomba volt,kb.fel evig,es azota is eleg gyakran csuklik szegenyke.

Szulesznovel sikerult mar beszelned?

60. leravy
2012. ápr. 6. 14:08

Ja, bocsi, erről már beszéltünk, most olvastam vissza... :D

Tiszta zizi vagyok, egyre szeleburdibb vagyok... :D


Milyen idő van felétek? Nálunk tegnap éjjel nagy vihar volt, tök jól felfrissült a levegő! Persze, én meg hajnalban felriadtam, és nem is bírtam visszaaludni, mert akkor jött egy jó adag jégeső! :) Sőt, Kicsikémet is sikerült megzavarnom az alvó pihegésében, és olyan csuklási-rohama volt, hogy alig bírta abbahagyni, én meg nem tudtam így aludni, hogy rángatózott a pocakom... :)

59. leravy (válaszként erre: 58. - Fejeragi)
2012. ápr. 6. 14:05

Az igen!!! :D Jó nagy lehetett már a pocid... vagy nem?

Mennyivel is született Ákos?

58. fejeragi (válaszként erre: 57. - Leravy)
2012. ápr. 5. 23:25
Akossal okt.25.-re voltam kiirva,a dokim azt mondta,hogy legkesobb okt.kozepen meglesz...Erre meg nov.4.-en sem magatol indult be a szules...:) Jol erezte magat odabennt...:)
57. leravy (válaszként erre: 56. - Fejeragi)
2012. ápr. 5. 19:31

Gondolhatod, hogy én is mennyire... :D

Majd kedden kell felhívnom a dokit, és akkor elvileg jövőhétre mond nekem egy időpontot uh-ra, és akkor felkereshetem... :) Jó lesz már, ha valaki 100%-ra mondja, hogy kislány! :D Húúú, az már a 32. hetünk lesz...


Ákos időre született?

56. fejeragi (válaszként erre: 55. - Leravy)
2012. ápr. 4. 18:14
Igazad van,de tokeletes ugysem lesz,soha a dolog...:) Majd meglatjuk mi lesz...:) Mikor mesz UH-ra??? Mar kivancsi vagyok...:)
55. leravy (válaszként erre: 54. - Fejeragi)
2012. ápr. 4. 15:49

Utána meg lehet, hogy azért lesz féltékeny, mert neki oviban kell lennie, amíg a kistesó otthon van anyával... nem? Ez mindig egy kényes kérdés... én is tartok tőle, pedig még nagyon odébb van! :)


Akkor megjelöllek! :)

54. fejeragi (válaszként erre: 53. - Leravy)
2012. ápr. 4. 12:36
Nem talaltalak meg...:( Esetleg majd ha bejelolsz ismerosnek...Igen,az ovit azt otthon szeretnenk,kistesot meg csak azert csak akkor,mert addig Akossal szeretnek csak foglalkozni,felek,ha lenne egy kisteso nem jutna ra annyi ido amennyit szeretnek!:)
53. leravy (válaszként erre: 52. - Fejeragi)
2012. ápr. 3. 20:46

Írtam privit! :))

Igen, írtad, hogy a kistesót már itthon szeretnétek... hát akkor gyertek haza! :) De miért csak itthon szeretnétek? És miért vártok Ákos ovis koráig? Ovi már itthon lesz, ugye? Itt kötelező... :(

2012. ápr. 2. 21:02
Majd szeretnenk kistesot,de csak ha Akos mar ovodas lesz...:) Na meg persze otthon leszunk...:) En is megneznem a kepeidet a Facebook-on,ha lehet! Hogy talallak meg?
51. leravy (válaszként erre: 50. - Fejeragi)
2012. ápr. 1. 17:16

Szerintem, sejted most mit fogok erre írni... jöhet a kistesó, és akkor újra átéled ezt a csodás időszakot! :))

Szeretem én is nagyon ezt az állapotot, esetemben tényleg áldott állapot, eleinte se volt hányás, max. kis émelygés, gyomorégés, de amióta elmúlt, csodásan érzem magunkat a bőrömben! :)) De azért már valahol várom, hogy a kezemben tarthassam a Kis Drágát! :)

2012. márc. 31. 15:57
:) Irigyellek most egy picit...En nagyon szerettem kismama lenni,meg nagyon jo volt amikor meg kis picurka volt...:) Most is nagyon jo,de mar maskepp...Gyorsan telik az ido...:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook