Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az egészséges mell tapintása? fórum

Milyen az egészséges mell tapintása? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 29. 19:30
barsonyos,finom es kelloen lagy lasd: a kalacsteszta keszitese...prsze normal korulmenyek kozott
2013. dec. 29. 18:57
Azt elfelejtettem írni, hogy masszírozás hatására elmúlik a fájdalom. Ez miért van?
10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Ubi pretium)
2013. dec. 29. 18:27
:(
2013. dec. 29. 18:27
Menj mammográfiára. Nekem is szúró fájdalmam volt, elmentem, és találtak benne csomót. Szerencsére jóindulatú. Jobb az ilyet tudni. Menj el föltétlen.
2013. dec. 29. 18:26
A nőgyógyászati vizsgálat egyáltalán nem fáj,nem nyomkodják.És a mammográfia sem fáj,urban legend az egész.Én 3 havonta járok,még egyszer nem szóltam,hogy fáj.Bár,már csak egy van,amit vizsgálhatnak.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. dec. 29. 18:24

+ egy vmire valo nodokker azert a melleket is megszokta vizsgalni,mikor felirja a tabikat.

Ha ezt a Te dokid leszarja, erdemes valtani...

6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. dec. 29. 18:23
Hja, es a nogyogyik azert nem esz nelkul nyomkodjak :)
2013. dec. 29. 18:23
Nekem anno a fogamzásgátlótól fájt,de veszettül és attól is volt rücskös,egyenetlen tapintású.Váltanom kellett másik gyógyszerre.Úgyhogy mindenképp keress fel egy orvost.Egyáltalán nem fáj ha megnyomkodja.Nem állatok dolgoznak ott. :S
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. dec. 29. 18:23
Beirod, hgy a mell onvizsgalata. Ezt altalaban mensi utan erdemes, mert addigra csillapszik a feszules. De vkinek brutal bekemenyedik elotte, en majd megpusztultam. Miota kisbabam van, megszunt :)
2013. dec. 29. 18:20

Ha elmennél nőgyógyászhoz, akkor rájönnél, hogy az elképzeléseid valótlanok. Nem nyomkodja meg annyira, hogy fájjon.

De inkább fájjon a vizsgálat, mint bármi legyen.

2013. dec. 29. 18:16

Középen a mirigyek vannak benne.

Amúgy meg inkább doki, mint itt a távgyógyítás.

Amúgy meg nem markolásznak, nem is fáj a vizsgálat.

2013. dec. 29. 18:15

Ciklustól függetlenül néha fáj az egyik mellem, 1-2 havonta egyszer, mindig ugyanott. Szoktam magamnak vizsgálni, bár inkább a férjemet kérem meg, mert valahogy nekem nem olyan. Nem találtunk benne semmi csomót, vagy elváltozást, de olyan furcsa az egész, a mellkasomhoz közel nem sima, olyan dudoros, vagy nem is tudom hogy mondjam. Rücskös. Meg mindkettő közepe olyan keményebb, máshol puhább.

Tudom hogy nőgyógyászhoz kellene mennem, de nagyon félek, hogy iszonyat megnyomkodják.

Leírnátok nekem, hogy egy önvizsgálat során milyen a tapintása egy egészséges mellnek?

És mitől lehet néha ez a fájdalom? 3 éve szedek fogamzásgátlót, előtte nem éreztem ilyesmit, csak a szokásos menzesz előtti feszülést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook