Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? fórum

Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. júl. 19. 10:46
Próbáld meg féltékennyé tenni, és akkor talán kibújik a szög a zsákból. Kamuzz neki, hogy találkoztál vkivel, és elindított benned vmit...figyeld a jeleket, hogyan reagál rá, és abból minden kiderül.
24. reload (válaszként erre: 18. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:45
Szerintem azért nem lép, mert 1,5 év alatt nem adtál egyértelmű jelzést neki. Mondjuk csodálom, hogy ennyi idő után még mindig próbálkozik.. Esetleg lehetnél te is kicsit nyitottabb, már ha valóban akarsz tőle valamit. Hívd el kávézni vagy ilyesmi, hagyd magad sodródni, mert így előbb-utóbb ő megunja és valóban békén hagy...
23. Csirivirir (válaszként erre: 19. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:45

Hidd el nekem, nem válaszolna, ismerem már.


Megkérdeztem tőle, amikor a srácot számonkérte, hogy mi volt ez? Telón kérdezte. Egyszerűen hárított, nem adott választ, végül feladtam. Nem kérdeztem többé.


Az a fajta, aki inkább menekül a gondok elől, mint azt megoldja. Nagy a szája, de én már ismerem, hogy félős. Egy vizsgára is 3-szor jelentkezik fel, míg végre elmegy. :)

22. Enéh1 (válaszként erre: 20. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:44
Itt a nyár, miért nem találkoztok valahol, sétáltok stb...és akkor talán, talán kiderül! romantika
21. Enéh1 (válaszként erre: 19. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:43
ez is lehet egy ötlet, ha már ennyire össze van zavarodva! bár azért 31 évesen érettebb általában egy pasi és mer lépni, nem?
2012. júl. 19. 10:42

Ezt kb 1,5 éve játsza velem.


Ezt úgy kell elképzelni, hogy egy téli vizsgán ismertem meg, megkapta a számomat, tavasszal felhívott. Na egyre gyakrabban, majd naponta. Szeptembertől januárig gyönyörű időszak volt, mert 2 hetente találkoztunk is az előadásokon, néha el is ugrott 1-2 könyvért. Hozzátenném, nem is használja, nem a tanulásáról híres. :)

Az jó időszak volt.

Majd januárban elváltak utjaink, megint csak a telók maradtak. Szeptembertől lesz megint közös tárgyunk, de max 1-2, nem annyi mint annó.

2012. júl. 19. 10:40

Én a helyedben rákérdeznék, ha tetszik neked a fiú..kérdezd meg tőle, hogy bejövök-e neked? :D

Szerintem abban nincs semmi, és akkor nem kell ilyeneken filózni, hanem lehet rögtön belevágni a lecsóba. ;)

2012. júl. 19. 10:39

Ezzel csak az a fura, hogy 2x is azt mondtam, ne keressen, mert össze vagyok zavarodva. Érzek valamit.


Nem keresett egy darabig, majd megint. Már nem csop.társam, de mégis megkérdezi 2 hetente, na mi újság, hogy vagy? Képes felhívni.


Nem értem, ha nem érdeklem, miért teszi. Ha érdeklem, miért nem lép?

17. Enéh1 (válaszként erre: 13. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:38
valamikor bátrabb az ember chaten!
16. Enéh1 (válaszként erre: 10. - An-Drea)
2012. júl. 19. 10:37
Én is tudom, hogy miről beszélek! :D mindenki máshogy csinálja sztem! ;)
2012. júl. 19. 10:37

Személyesen soha nem tesz nekem szexuális tartalmú megjegyzést, vagy kétértelműt, csak néz a szemembe, néha nevetve, de olyan komolyan is tette már, hogy teljesen zavarba jöttem.


Kétértelmű megjegyzése olyan volt max, hogy mondtam neki, te miért jössz el ide hozzám, kérd el másoktól a pl könyvet. Van csop.társunk a városában, akivel ráadásul jóban van. Erre össze-vissza beszélt, majd azt mondta, az enyém a tökéletes neki, ez kell.


Vagy volt olyan, hogy eljött, hogy adjak oda x dolgot, korán reggel munka előtt, majd odaadtam és megkérdezte, hogy én nem megyek vele lemásolni? :)


Tett olyan megjegyzést, hogy írjak rá, ha kaptam jegyet a dogánkr, ha nem, akkor is írhatok és mindezt széles vigyorral mondta.

2012. júl. 19. 10:37
Nyugodtan hidd el..igen, te tetszel neki..
2012. júl. 19. 10:36
De ha te veszed a jelzéseid, és összekapcsolódtok, akkor úgyis érezni fogod, hogy most komolyan gondolja-e vagy csak viccel, de ehhez is kell a személyes találkozás szerintem, mert mást mond el az ember cseten, és mást élőben.
12. an-Drea (válaszként erre: 9. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 10:36
Ezek nem jelek...ezek Tények :)))
11. Enéh1 (válaszként erre: 8. - A97b9a4e4e)
2012. júl. 19. 10:35
találkozunk is! ;)
2012. júl. 19. 10:34

Hát felénk egy 31éves az nem a számat nézi, hanem keresi a szemkontaktust, vagy a melleimet nézegeti.

Ők már tudják mit akarnak, egyértelműen ki szokták fejezni magukat. Pl. ha minden nap felhív, eleinte hülye indokokkal, később pedig csak azért mert miért ne...vagy akarva akaratlanul is a társaságod keresi.

Most élem át ezt a helyzetet a munkahelyemen az egyik sofőrrel...én 25vagyok, ő 34..így tudom miről beszélek.

2012. júl. 19. 10:33

Konkrétabb jelek vannak?


Írok inkább pár dolgot és lássuk, ezekben van-e olyan, ami egyértelmű, vagy árulkodó jel lehet.


PL:

- az esetek 90%-ban, amikor lát mosolyog rád

- olyan dolgok miatt utazik el hozzám, aminek sok értelme nincs, mert helyben is megkapná

- néha úgy érzem ürügyeket keres, minden sz-rt kölcsönkér, amiért el is jön, aztán meg rögtön hozná vissza. Mondom, hogy majd, ha találkozunk ráér, de ő hozni akarja, mondván elfelejti majd.

- ha bemegyek olyan heylre, ahol sokan vannak, kiszúr rögtön

- felhívott naponta, ma már nem igazán csak kb 2-3 hetente, hogy mi a helyzet velem

- csop.társam a fősulin. Órák között mindg oda jön beszélgetni, teljesen olyan érzésem van, hogy miattam, mert rám néz, rám nevet. Mellettem vagy velem szemben áll

- volt hogy hazavitt, majd éjjel még aznap felhívott egy olyan ülyeséggel, hogy azt mondtam ez nem igaz..

- szóvá teszi nekem, ha más férfival beszélgetek. Egyszer egy másik srácra mondta, hogy de idilli a viszonyom a sráccal, miért?

2012. júl. 19. 10:32

Privátban facebook-on beszélgetni az nem flörtölés, az már inkább hobbi...egyeseknek. :D

Szerintem flörtölni igazán csak élőben lehet, mert annyi minden belejátszik a dologba, mint ahogy itt előttem mások is leírták; mimika, kifejezések, rejtett utalások stb..stb..

2012. júl. 19. 10:29
valamint hol a szádat hol a szemedet nézi!
6. Csirivirir (válaszként erre: 3. - An-Drea)
2012. júl. 19. 10:28
Én 23. Ő 31. De egy örök gyerek. Állandóan vigyorog, mint egy tejbetök.
5. virus2008 (válaszként erre: 2. - SDitti)
2012. júl. 19. 10:26
Így van és + mosolyog mint a rohadt tök, néha bámul ha ránézel elfordul gyorsan
4. Enéh1 (válaszként erre: 2. - SDitti)
2012. júl. 19. 10:25
Ezt adom! :) ezért is vagyok ki most a volt osztálytársamtól, olyan dumákat nyom le nekem privátban a fb-on! :) ajjajj! :)De belemegyek én is és ugyanúgy kétes értelmű dolgokat mondok...csak úgy izzik a fb! :D
2012. júl. 19. 10:24

Jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, és kb. mennyi a pasi akiről szó van ?

Csak mert korosztálytól függően teljesen más jeleket adnak

2012. júl. 19. 10:21

:)


Az enyém is az, de:

szépeket mond, bókol és a pasik előszeretettel belemennek kétértelmű megjegyzésekbe vagy játékos-vicces-kihívó társalgásba.

2012. júl. 19. 10:14

Miből lehet egyértelműen kiszűrni, hogy a pasi flörtöl veled?


Itt különböző élethelyzetekre gondolok.


Például milyen:


- személyesen

- telefonban


Stb.


Vannak ennek jelei, ami 100%-ig biztos? Érettebb nők segítenétek ebben? Hogyan ismerjem fel? Katasztrófa az én jel vételem. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook