Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? fórum

Milyen az, amikor egy férfi flörtöl? Tapasztaltak felvilágosítanátok a tapasztalatlant? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
145. reload (válaszként erre: 143. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:59

De ha mindennel "csesztet" és úgy értékeled, hogy furin csinálja, akkor mit akarsz tőle???


Könnyebb lenne értelmezni, ha egy konkrét sms váltást olvashatnék tőletek, de nyilván ezt nem fogod ide kiírni, amivel nincs is semmi baj :)

144. Nyamitörp (válaszként erre: 131. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:58
Ez nem biztos, hogy gyerekesség, ehhez azért jobban kéne ismernünk az embert.
143. Csirivirir (válaszként erre: 139. - Reload)
2012. júl. 19. 12:58

Na erre kíváncsi leszek.


Volt, hogy nem olyan rég ráírtam, nem válaszolt az sms-re, vagy 1 héttel később. Ezt arra véljem, hogy érdeklem?


Elég furin csinálja akkor. A tettei néha ütik egymást. Ez összezavar. A rendőrséggel is csesztet.

142. reload (válaszként erre: 140. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:56

Miért ne tehetnél?? telefonon is lehet flörtölni..hajjajj :)

Volt egy munkakapcsolatom, kb 3 évig csak telefonon beszéltünk, de olyan volt a hangja...áááááá Meg számára is az enyém :) Alig vártam hogy legyen valami ami miatt beszélhetünk. Aztán egyszer csak úgy hozta a sors, hogy személyesen is találkoztunk(munka ügyben az irodámban), hát akkor felébredtem az álomból XDDDD A hang és a külső köszönőviszonyban sem volt egymással :S

2012. júl. 19. 12:55
Csirivirir nem akarlak megbántani, de neked nem pasi kell, hanem egy személyiségfejlesztő tréning, hogy leküzd a korlátaidat, azt az ellenállást amit magaddal szemben állítasz fel. Csak úgy spontánul szoktál csinálni vmit, anélkül hogy megterveznéd előre?
140. Csirivirir (válaszként erre: 133. - Reload)
2012. júl. 19. 12:53

Nekem már volt, aki azt mondta, ez nem több mint egyetemi kapcsolatápolás, gondolva, még jó lehetek valamire.


Na ezzel bizonytalanítanak el.


Tennék én már egy lépést, persze nem nyomulóst, de nem láttam fél éve. :(

Csak felhív, úgy meg sokat nem tehetek. Most itt a lehetőség. Meggyorsítsam akkor ezt a talit?


Csak az a baj, ő sem mondja soha azt, hogy sietsz? Gyere igyunk egy kávét, pedig ez tök alap, ha másokkal találkozok, de olyan hülye vagyok, hogy én sem mondom, mert ha róla van szó, túlagyalom. :)

139. reload (válaszként erre: 138. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:52
De ha meg sem kérdezed... Honnan tudod te azt előre, hogy dolga van, vagy esetleg nem mondja le mert látni akar???
138. Csirivirir (válaszként erre: 134. - Enéh1)
2012. júl. 19. 12:50

em, csak ismeremmagam. Ha elhívom, és a munkára hivatkozva elutasít, akkor azt egyértelmű nem-nek venném.


Bármi dolga lehet,ha csak így rárontok, hogy még ma.


Arra gondoltam, hogy írok neki egy sms-t, hogy nincs kedved egy kávéhoz? Hozd a jegyzetet is!

137. reload (válaszként erre: 131. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:48

Persze hogy gyerekes, de nyilván neked ez is tetszik benne :)

Az meg hogy 31 éves még nem jelenti azt, hogy mindenképpen a kapcsolatok szakértője.

136. a97b9a4e4e (válaszként erre: 127. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:48
Látod Csirivirir..ez a te nagy bajod. Az egy dolog, hogy az ember bizonytalan, és határozatlan bizonyos ismeretlen dolgokban, de te ezt az emberkét másfél éve ismered, már ott kéne tartanotok hogy megtudjátok beszélni ezeket a "problémákat". Bár, szerintem ezeket is inkább te kreálod magadnak, és a sorozatos bizonytalankodásoddal már jól elbizonytalanítottad a "férfit" is, és még lehet hogy érdeklődik felőled, mert izgatod a fantáziáját, de lépni már nem mer. Neked kéne vmi meglepő dolgot kitalálni, amivel új alapokra helyezhetnétek a kapcsolatotokat. Szóval, én azt mondom neked, most már ne kérdezz semmit, hanem beszéljenek helyetted is a tettek, és lépj egyet felé, ha ő is lép, akkor egyszer majd találkoztok is vhol középen. :D
135. Enéh1 (válaszként erre: 133. - Reload)
2012. júl. 19. 12:48
nekem is az jött le....:D
134. Enéh1 (válaszként erre: 125. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:48

KIFOGÁS!!!!!!

ki mondta, hogy a hétvégén találkozz vele!

Nem is akarod igazán, akkor inkább hagyd békén és felejtsd el a srácot, jobb lesz mind a kettőtöknek.

133. reload (válaszként erre: 130. - Nyamitörp)
2012. júl. 19. 12:47
Nyilván azért talál ki dolgokat nem? Az én olvasatomban csupa hülyeségek kér, amire igazán nincs is szüksége....:)
132. Enéh1
2012. júl. 19. 12:47
Nem tudom, hogy miért kell várni! Addigra be is csajozhat, vay bármi! nem a hétvégéről beszélünk, hanem a máról....
131. Csirivirir (válaszként erre: 128. - Nyamitörp)
2012. júl. 19. 12:47

Na ugye, hogy ő is gyerekes a kora ellenére.


Én még csak oké, mert 23 vagyok, eddig volt 1 kapcsolatom, nincs sok tapasztalatom, na de ő 31.

130. Nyamitörp (válaszként erre: 129. - Reload)
2012. júl. 19. 12:44

:D

Azért ez a megfogalmazás is, hogy folyamatosan zaklat hülyeségekkel... Hááát, na mindegy már nem írom le a véleményem.

129. reload (válaszként erre: 127. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:43

1 dolog: folyamatosan "zaklat" mindenféle hülyeséggel, csak hogy lásson/beszéljen veled, bár a végén sosem beszéltek igazán...



Ha nem akarod elbaltázni, akkor ne várj jövőhétig. Miért is várnál addig? Küldj neki most egy sms-t. Kérlek!!!

10 perc múlva dolgoznom kell menni.... :)

128. Nyamitörp (válaszként erre: 121. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:42
Nem ez a baj, hanem az, hogy egyikőtök sem mond konkrétat a másiknak. Pedig másképp nem fogtok tiszta vizet önteni a pohárba.
2012. júl. 19. 12:34
Én akkor is azt mondom, soha nem volt egyértelmű, hogy közeledni akar hozzám. Ha tévedek, mondjatok 1 dolgot, ami erre rácáfol.:)
2012. júl. 19. 12:33
Nem akarom megint elbaltázni, lehet az utolsó sanszom.
125. Csirivirir (válaszként erre: 124. - Enéh1)
2012. júl. 19. 12:33

Ráírtam tegnap e-mailben. De mobilon is megteszem a jövő héten, most én fogom azt a csereberét siettetni. Most nem érek rá a hétvégén, kirándulok a családdal.


Ok. Néhány jó tanács. Mit tegyek majd és mit ne?

124. Enéh1 (válaszként erre: 123. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:26

az ha visszaolvasod, hogy mit cisnáltok másfél éve, már nem hiszem!

túl kombinálod, nem kell.

Egyszerűek a férfiak, hidd el...

Ne várd meg míg ő keres, most Te jössz

123. Csirivirir (válaszként erre: 122. - Enéh1)
2012. júl. 19. 12:24
Értelek, viszont egy 31 éves férfitól az is elvárható, hogy kerekperec a tudtodra adja, hogy mit akar, nem de? :)
122. Enéh1
2012. júl. 19. 12:22
ÉN értem, de értsd meg, hogy egy 31 éves ember már sztem megunta ezt a játékot
121. Csirivirir (válaszként erre: 119. - Nyamitörp)
2012. júl. 19. 12:22

Én nem tartozom a pasizzunk kategóriába, nem az én műfajom. Nem megy ez nekem. Nem vagyok egy flörtölős fajta, egyszerűen nem megy. :)


Lehet most is ez a baj!

120. Csirivirir (válaszként erre: 117. - Enéh1)
2012. júl. 19. 12:21

Azért, mert ő kezdett el keresni. Később én viszonoztam, nagyon is. Majd azt mondtam elegem van, nem veszem fel többé. Hívott, nem ért el, ez ment egy jó darabig. Végül én írtam rá párszor, de nem írt vissza, vagy 1 héttel később hívott fel.


Gondolom direkt. Azért hagytam most, hogy ő keressen, mert ebből látom, hogy magától megkeres, nem csak az én megkeresésemre reagál.Érted?

119. Nyamitörp (válaszként erre: 116. - Csirivirir)
2012. júl. 19. 12:19
Én előnyben vagyok hozzád képest 8 évvel, ennyi idősen majd te is másképp látod a dolgokat, de 23 évesen sem tököltem volna ennyit. :)
118. Csirivirir (válaszként erre: 115. - Enéh1)
2012. júl. 19. 12:18

Én erre is gondoltam. Én pasiként nézek rá, ő meg lehet csak barátnak tart és ezt értettem félre.


Mostanában új heppje van, amitől megőrülök már! :)


Most jelentkeztem a fősuli miatt rendőribe, úgy néz ki sikerült is.

Nagyon utálja a rendőröket. Mostanában azzal szivat, hogy úgy utálom őket, mondom, akkor engem is, minek hívsz fel? Ezen csak nevet.

Majd azt mondja.. óóó, én is elmegyek rendőrnek. Mikor jót nevetek rajta, ő is mosolyog, azt mondja...óó dehogy, utálom mindet.


Na most erre ne gondoljam azt, hogy húzza az agyamat direkt?

117. Enéh1
2012. júl. 19. 12:17

ezzel a hagyjál békén, ne hívjál stb egész jó jeleket adtál, igazad van!


Nem csak neten vagyok bátor, álljon meg a menet! :)

De minek húzod, miért azt várod, hogy Ő írjon ISMÉT!

2012. júl. 19. 12:15

Nannaaa, lassan a testtel.


Ti sem lennétek ilyen bátrak, ha személyesen élitek meg. :)


Neten könnyű bátornak lenni. :)


Ígérem, nagyon lazára veszem a figurát, ha találkozunk, lássuk mi sül ki belőle. :)


Elismerem, nehéz eset vagyok, de nem gondoltam, hogy én nem adok egyértelmű jeleket. Azt gondoltam, kedvel, de nem akarja meglépni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook