Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen autót vegyek? fórum

Milyen autót vegyek? (tudásbázis kérdés)

20. édes73 (válaszként erre: 17. - Johannia)
2017. júl. 25. 02:56

Ma voltam egy kocsit megnézni,vittem is pasi ismerőst,rögtön lebeszélt.Felét sem láttam azoknak a hibáknak,amit ő simán kiszúrt.

Köszi a választ.

19. édes73 (válaszként erre: 15. - Zoé5)
2017. júl. 25. 02:52
Köszi, tudtál :)
18. édes73 (válaszként erre: 13. - Zoé5)
2017. júl. 25. 02:50
Néhány hónapja váltam.Én meg nem értek hozzá :)
2017. júl. 24. 22:48

Mindenképpen benzinest javasolnék. A dízel motorok kényesek. Illetve a turbosokkal is vigyszni kell.

Eleg sok autot vezettem. Pözsót semmi pénzért nem vennék. Volt baratomnak volt egy 206os.hat csak baj volt vele. Tobbet költöttra mint amennyiért vette.sokat bukott rajta mikor eladta. Apumnak 15 eves suzukija van.semmit nem kellett rajta cserélni. Egy izzot sem!!Akksit egyedul de azt is azert mert nem akart kockáztatni mar :D nekunk fiat van.imadom.jol megy.cserében fogyaszt is 9-10litert.olcso a szerviz es az alkatrész árak sem.durvák. Most vettünk egy nissant.hat felek milyen lesz. Amugy mazdat akartunk.cx70 talan a neve. A mazda rohados. Arra figyelni kell.plane idősebb kocsiknal.illetve mielott megvettük volna elvittük atnezetni es kb egy szijcsere 200.000ft lett volna. Ha meg a nemtom milyen kerekeket is kellett voolna cserelni akkor meg mar 5-600.000 lett volna.szoval nem vettük meg mert akkor szembesultunk a szervizelesi árakkal. Persze lehet kisebb kategoras mazda olcsobb szervizt is jelent egyben.


Apumnak opelja is volt.azt mondta soha tobbet.igaz dizeles volt. Párom apjának most az van de nagyon lomha es emiatt nem szereti.mert hat o meg szaguldozna :D baratnomnek opelja van.imádja.


Volkswagent is nézegettük de nagyon sok a behozott németből. Ott nagyon sozzak az utakat es rohad a kocsik alja.erdemes megtudni azt is hogy honnan való a kocsi.


Es mindenképp nezesd at.egyik kollega ugy vett kocsit h noha atnezette es azt mondtak hogy par tizezer a javítási koltseg, aztán 300.000 lett plusz munkadij.sajna a markara nem emlékszem. Érdemes atnezetni a kocsit de aztn mas szervizt is felhívni es megkérdezni h mi a legrosszabb eset pénzügyileg ha ez meg az van irva a lapra. A mazdanal igy derult ki nekunk hogy akar 500.000 is lehet az alkatrész ara.mert felhivtunk meg vagy 2-3szervizt.


Sok sikert! Es mindenképp hozzáértő emberrel Menj.mi majdnem vettünk egy fiatot amirol vegul hozzáértő lebeszélt. Mert para volt a motorterben. Nekem sajna az sem tűnik fel ha hangosabban kotyog vagy kerepel a kocsi.nem ertek hozza.

2017. júl. 24. 18:45
sportkocsit
15. Zoé5 (válaszként erre: 7. - Édes73)
2017. júl. 24. 00:22
Van azért kivétel: Peugeot:-) Rokonomnak volt, szerette... Nagyon sok a megbízhatatlan hazug ember.Ha tudsz akkor valaki hozzáértő emberrel menj el venni!Főleg 10 évest.Inkább legyen pld meghúzva kicsit mint műszakilag legyen rossz.Mert akkor kicsit később az olcsóbb lesz a drága:-( A Suzuki elég jó csak NE ütközz vele!Műszakilag jó.Nekem most Volkswagenem van én szeretem de párom nagyon utálja mert arányaiban drága és ahhoz képest szétesős:-))Visszaolvastam igényeidet.Opel a neked való:-)Remélem tudtam segíteni egy regénnyel:-))
14. Zoé5
2017. júl. 24. 00:12
Ár-érték arányban az opelek jók szerintem.Sok autót ismerek "közelebbről" vezettem is jó néhányat és azt tudom mondani, hogy az opelek elég jók.Olcsó, könnyű hozzá az alkatrészt szerezni nem drága a javíttatása... Ha viszont sokat utazol és nem szeretsz vánszorogni,kényelmes és megbízhatót keresel akkor viszont BMW:-)Én így látom:-)
13. Zoé5 (válaszként erre: 12. - Zoé5)
2017. júl. 24. 00:08
# párod ért-e hozzá:-))
12. Zoé5 (válaszként erre: 11. - Édes73)
2017. júl. 24. 00:07
Az opel az szerintem minimum 1,6 legyen... Azzal talán már el tudsz hagyni valakit a sorban ha nem megy elötted...Attól is függ, hogy mennyit használod, főleg hol- mik az "elvárásaid" értesz-e hozzá valamennyit vagy szerelteted ha esetleg rossz...Mennyi "pénzed" van a karbantartására esetleg nem várt kiadásokra... Francia autót ne vegyél- én nem vennék...
11. édes73 (válaszként erre: 10. - Zoé5)
2017. júl. 23. 22:54

Az álmom egy Mazda :)

De arra a célra, amire nekünk kell,jó egy olcsóbb kategóriájú.

Ha már írtad a lomhát, a motor minimum milyen legyen?

10. Zoé5
2017. júl. 23. 22:49
Ha olcsóbbat és "lomhábbat" szeretnél akkor Opelt; ha kicsit többet szánsz rá akkor BMW-t:-)
9. édes73 (válaszként erre: 8. - Dee)
2017. júl. 23. 22:32
Melyik típust?Az is tetszik.
8. dee
2017. júl. 23. 22:27
Hondát :)
7. édes73 (válaszként erre: 4. - NomNom)
2017. júl. 23. 22:20

Ma néztem épp egy Toyotát.Nagyon bejött.Bal eleje elég rendesen meg van húzva, de semmi más hibája nincs (női szemmel).De majd eljönnek velem megnézni.

A férfi ismerősök Suzukira, Opel Corsára, Skodára vagy Volkswagenre szavaznak.Persze mindenki másra :) Egyben egyetértés van, francia autót ne.

2017. júl. 23. 22:17
7-800ezer.
5. NomNom (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2017. júl. 23. 22:13
Na igen ez az elsődleges kérdés.
2017. júl. 23. 22:13

Toyota

Megbízható japán autó, beszerezhető alkatrészekkel és remek családi autói vannak.

10 évessel az a gond, hogy általában ez az az életkor ami után elkezdenek az első problémák megjelenni.

Pl. ha 10 éves francia kocsit veszel, tutira 1-2 éven belül sokba fog neked kerülni.

2017. júl. 23. 22:12
Mennyit szánnál, vagy tudsz rászánni, mert az sem mindegy, sőt....
2017. júl. 23. 22:10

Első autóm lenne, a kisfiammal ketten használnánk.Elsősorban városi használatra, illetve közeli helyekre kirándulnánk.

10 év körüliben gondolkodom.Kicsi vagy közepes.Olcsó legyen hozzá az alkatrész, a fenntartása se legyen túl drága.Gondoltam, a baráti körömben a férfiak kisegítenek, de inkább összezavartak :)

2017. júl. 23. 22:06
Milyen autót vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook