Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen arckrémet/arcápolót tudnál ajánlani 30 év körüli, vegyes bőrű, de vízhiányos hölgynek? fórum

Milyen arckrémet/arcápolót tudnál ajánlani 30 év körüli, vegyes bőrű, de vízhiányos hölgynek? (tudásbázis kérdés)


11. Orina1
2011. febr. 16. 20:59
Az amway/Artistry én is használtam , tényleg jó...
2011. febr. 16. 18:37
Nekem az amway arcápolói váltak be, a time defiance termékek. Megvenni nagyon drága, de nagyon gazdaságos hosszú távon, mert sok van benne, és kevés kell belőle. A szemránckréme is isteni. Nekem a t vonalam mitesszeres, egyébként pedig nagyon vízhiányos, de két hét után látványos az eredmény.
9. Orina1 (válaszként erre: 8. - Veronika27)
2011. febr. 16. 18:00

Nem mondtam hogy mindjárt jobb is lesz a bőröd, de idővel meghálálja :)))

Ha krém, akkor a Scheller krémet találom a legjobbnak...

8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Orina1)
2011. febr. 15. 17:02
Az kevés hozzá.
2011. febr. 15. 16:00

Sok tiszta vizet kell inni !!!

ez a titka...

a bőr meghálálja...

2008. nov. 2. 09:46

Az anyukám Helia D-t használ már nagyon régóta. És gyönyörű a bőre. Ám neki is olyan típusú, mint neked :)

Én maradok a jól bevált nagytégelyes Níveánál :D

2008. nov. 2. 08:48

Szia!

Nekem is vízhiányos a bőröm, és elég nehéz megtalálni a krémet erre! Azért is mert a zsíros sem jó a száraz sem.. Vannak kimondottan vízhiányos bőrre alkalmas krémek. Sajnos egyértelműen nem tudnék tanácsot adni, ki kell tapasztalni neked melyik válik be. Azért leírom nekem a sok közül melyik volt megfelelő. Nivea vizas és a soft. Ez nem ragad és hamar felszívódik, nem érzem utána a viszkető húzó érzést, megnyugtatja a bőrt és nagyon kellemes érzést biztosít.

2008. nov. 2. 08:44

Az Ilcsi krémek tényleg jók.

Én most Yves Rocher-t vettem vízhiányos bőrre, ennyire sima még nem volt a bőröm.

2008. nov. 2. 08:41
2008. nov. 2. 08:39
Nekem nagyon száraz a bőröm, és ehhez még hozzájön a mindenféle pollenallergiám, ami szintén megviseli a bőrt. Sok krémet kipróbáltam, nekem az Eucerin érzékeny bőrre vált be.
2008. nov. 2. 08:38
Milyen arckrémet/arcáploót tudnál ajánlani 30 év körüli, vegyes bőrű, de vízhiányos hölgynek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook