Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen anyagú lakástextileket lehet tisztítani gőztisztítóval? fórum

Milyen anyagú lakástextileket lehet tisztítani gőztisztítóval? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 14. 15:28

Sziasztok

Megint eszembe jutott valami és nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Néhány hónapja vettünk egy gőztisztítót(pingvin)van kárpit és szőnyegtisztító feje is.A szőnyegen van néhány olyan folt,ami sajnos többszöri szőnyegsikálás ellenére sem jött ki,most arra gondoltam,hogy talán ha a gőztisztítóval végig mennénk a szőnyegen,akkor talán kijönnének ezek a makacs foltok is(gyümölcslé,sár,agyag)A szőnyeg 100%műszál ból áll.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy műszálas anyagot lehet e egyáltalán a gőztisztítóval tisztítani vagy ártanánk vele,és léteznek e olyan dolgok amiket nem lehet vele tisztítani?Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok válaszoljatok nekem,és HA LEHET STB-T NE ÍRJATOK.Most nagyon fontos lenne,hogy tudjam,hogy milyen anyagokat lehet vele tisztítani.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook