Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen alapozót használsz - ha használsz? fórum

Milyen alapozót használsz - ha használsz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
34. 6b94deaef4 (válaszként erre: 33. - 6e423ffabc)
2007. márc. 31. 10:44

aranyos vagy és elöre is köszönöm..

a mostani tapasztalataim...

amit ez idáig használtam már nem igazán kényelmesek, huzodik,feszül a bőrőm töllük... az arc krémből is mást kell használnom, gondolom ez évről-évtizedről változni fog ahogy az arc bőr öregszik :((

a vásárlás előtt probálok jó infokat összeszedni..

33. 6e423ffabc (válaszként erre: 32. - 6b94deaef4)
2007. márc. 30. 22:55
AzEstée Laudernek jelent meg új alapozója, ami rugalmas, érzékenybőrre való és nem csinál maszkot az arcodból...megkeresem, utána beírom a nevét neked.
32. 6b94deaef4 (válaszként erre: 29. - 6e423ffabc)
2007. márc. 30. 19:25
alapozónak is tudsz esetleg valami jót.. ami hidratálja a száraz érzékeny arcom.
31. 6e423ffabc (válaszként erre: 30. - 6b94deaef4)
2007. márc. 30. 19:25
Bizony, bizony...nem húzódik majd a bőröd, életteli lesz...
30. 6b94deaef4 (válaszként erre: 29. - 6e423ffabc)
2007. márc. 30. 19:23
12 órát tőltők légkondis munkahelyen, gondolom jót tessz az arc bőrnek...
29. 6e423ffabc (válaszként erre: 28. - 6b94deaef4)
2007. márc. 30. 19:15
Szeretni fogod, nagyon kellemes dolog...Valahol már láttam magyar termékeket is, gondolom, hasonló jók azok is...Repülésnél, síelésnél is mindig nálam van, de tavasztól őszig a kezem ügyében / táska, iroda / is mindig van vésztartalék...Utazásnál nálam ez már olyan, mint a kézitáskába pakolt fogkefe, váltásbugyi,arclemosó, és babafenéktörlő kendő:)))))
28. 6b94deaef4 (válaszként erre: 25. - 6e423ffabc)
2007. márc. 30. 19:11
köszi... ez a Vichy forrásvízpermet érdekel,.. utána nézek a patikában..
27. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - 6b94deaef4)
2007. márc. 29. 21:20
A Hauschka rozsakreme szerintem nagyon jo ilyen borre.
26. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 24. - 6e423ffabc)
2007. márc. 29. 21:17
Meggyozonek tunnek, minosegre is es a ceg arculata maga is. En is elkezdek itt szaglaszni utanuk, hatha... :)
25. 6e423ffabc (válaszként erre: 22. - 6b94deaef4)
2007. márc. 29. 21:15
A gyógyszertárban kapható Roc termékeit, illetve a La Roche-Posay HydraphaseXL-t használom mostanában, az utóbbi nagyon bevált.Remek a minősége, viselhető az ára.Babor párti vagyok egyébként, amit kozmetukusnál szoktam beszerezni, csak most egy kis szünetet tartva váltottam.Még egy tipp, szeretem oermetként használni a fáradt, gyötört, vagy olykor leégett arcpmra a Vichy forrásvízpermetét, krémezés után, vagy napközben...nagyon üdít, frissít.A Vichy patikában kapható krémeitegyébként nem szeretem, nem hsználnak semmit:((
24. 6e423ffabc (válaszként erre: 23. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 29. 21:10
Igen, ezekre gondoltam, rengeteg helyen a csajos mahazinjaimban / Elle, Cosmo,Elite, Joy, ésatöbbi.../ látom, s egyre többet hallani a nagyon jó összetételéről, bőrbarát minőségéről, most adtak ki egy kollekciót, aminek alapszínei a szilva ,a barna,a barack és ezek a színvilága, tónusai...gyönyörű sminkeket láttam tőlük...Talán hamarosan részánom magam egy kis sétára Budapesten, és megnézem az üzletüket, aztán majd referálok:)))
2007. márc. 29. 20:23

Mac kozmetikumok

V. Budapest, Váci u. 8.

T: (06 1) 328-0396

2007. márc. 29. 20:18
Van tippetek száraz érzékeny arc bőrre? kor:38 év
2007. márc. 29. 20:18
20. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 18. - 6e423ffabc)
2007. márc. 29. 20:17

Erre gondolsz?

[link]

2007. márc. 29. 19:38

Amit próbáltam eddig:Clinique,Loreal,Maybelline,Avon,Yves Rocher,YSL

Most egy Yves R. alapozót használok,ami elég "zsíros-olajos",ez most a téli időjárás alatt-ami elégé igénybevette a bőrömet-bevált,de mostanában néha-néha a Maybelline hab állagúját is felkenem.Ezek most nagyon beváltak és a bőröm és szép lett tőlük és egyáltalán nem száradt ki(pedig általában hámlok).

18. 6e423ffabc (válaszként erre: 16. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 29. 19:01
Professzionális sminktermék, magas minőségben, valahol Budapesten, a belvárosban van mintaboltja.Egyre több a megjelenő reklámja, egyszerű, eéegáns, visszafogott csomagolása van, valahol a Lancome árfekvése körül.Kíváncsi lennék rá, de még nem volt semmim tőlük.
17. emagdi
2007. márc. 29. 15:30

én maybelline termékeket szoktam használni. szerintem jók, és nem drágák.

(biztos van jobb is, de ár/érték arányban ez sem rossz)

16. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 15. - 6e423ffabc)
2007. márc. 29. 15:07
Nem hallottam meg rola es nem is lattam. Magyarorszagon van ez a marka?
2007. márc. 29. 14:58
Kérdés, a MAC termékeit ismeritek-e??Azt mondják nagyon jó minőségűek.
2007. márc. 29. 14:57
Lancome hívő vagyok, a szempillaspirálok közül a Hypnose és az elődjei az évek óta bevált megoldások, a ritkán használt alapozóm szinten Lancome, a neve nem ugrik be, de rugalmas, könnyed textúrájú, jól felvihető, nem ragad, egyáltalán könnyű, kellemes "viselet"
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Zsuzso100)
2007. márc. 29. 13:44
Ha elolvastad, amit irtam, magam is azt javasoltam, hogy felejtsd el az internetes vasarlast. Amugy nem tudom, hol lehet Magyarorszagon kapni es nem is erdekel.
2007. márc. 29. 09:25

A Hauschka-val csak az a gond, hogy gondolom, mint elég sokmindenhez, csak BP-n tudsz hozzájútni!

És asszem nem egy alapozóval fogom elkezdeni az internetes vásárlást! :-)

2007. márc. 29. 09:24

Végülis vettem egy Yves Rocher-t, elég jó!

De ahogy kipróbáltam a kezemen az új Maybelline-t az is tetszett!

A púdert érdemes száraz bőrre felvinni?

2007. márc. 29. 03:43

Estee Lauder Duble Wear-je az egyik legjobb minosegu alapozo, nem veletlenul 20.000 forint kb atszamolva (lattam mar olcsobban is, de utoljara ennyiert). A Clinique Repairwear nevu uveges alapozoja pedig taccsra vagja az arcbort (a zsirosat is), szaraz bor ellen egy merenylet, meg a kezeimrol is alig tudtam lemosni es marta a boromet, valahanyszor hasznaltam, amint hazaertem szivaccsal dorgoltem le, mert a sminklemosok nem birkoztak meg vele, viszont ugy fed, mintha harlequinnek kellene sminkelni.

A Vichy Dermablendje pedig legnagyobb reszt propylen glycolt tartalmaz, ami a bort hosszu tavon tonkre teszi. Nemreg neztem utana uzletben, mert olvastam itt rola ajanlast.

Ha az arukat is figyelembe vesszuk, a Hauschka dekor kozmetikumai eleg olcsoak es nem tartalmaznak karos anyagokat.

A Dior-ok minden formaban ocskak, nem jobbak minosegre, mint a L'Oreal vagy Maybelline, csak arban ter el toluk, dragabb. Igaz az utobbiakat inkabb csak neha a kezemen szoktam kiprobalni kivancsisagbol.

Szerintem nem mindegy, mi van fel vagy egesz napra a borbe maszirozva. Vagy legyen jo minosegu, vagy tobbet lehet vele artani hosszu tavon, mint hasznalni roviden.

2007. márc. 29. 02:34
spiráloknál azért nem irtam konkrét fantázianevet, mert szinte mindegyik jó volt a márkákon belül, amit kipróbáltam. Na de elnézést kérek h elkanyarodtam a topic témájától. Egyébként mindenkinek ajánlom a figyelmébe a diva centerekben minden tavasszal megrendezett ingyenes sminkeléseket.Be kell elöre jelentkezni, és egy óra alatt csak kideritetek és kipróbáltok mindent ;-) én igy jöttem rá hogy a szemöldökceruza meg a pirosito nem is áll olyan rosszul, pedig magamtól sosem próbáltam volna ki öket...
2007. márc. 29. 02:26
pirositük közül a loreal meg a lancome, szemtusok közül az avon, szempillaspirál téren a dior chanel , oriflame giordani (az arany dobozos, remélem h jól emlékszem a fantázianévre)meg a givenchy, szájfények terén meg a juicy tubes-ok nyertek nálam. Szempúderböl meg tökmindegy, nem találtam jelentös különbséget a márkák közt, praktikussági szempontból kicsavarhatót szoktam választani vagy habosat - és már meg is van a teljes sminkanyag :-D
2007. márc. 29. 02:17
Helóka, én matt bör párti vagyok de egyébként normál/száraz böröm van és a következö alapozók tetszettek a legjobban:maybelline-töl az a habos és Cliniquetöl a zsiros börre való üveges (ezt akinek ajánlottam eddig,mindenki elégedett lett vele).Volt még estéé lauder, avon, oriflame, loreal folyékony alapozom amik nem igazán jöttek be.Az emlitett márkák közül szinte az összeset kipróbáltam.Még a lorealok, az estée lauderek, és az oriflamesek közül a giordani vagy melyik volt olyan elfogadható kategória,a többi nehezen kenhetö volt és a száraz börön csunyán mutatott ha volt valami kicsi börhibám. Mostanában inkább korrektort használok púderrel, az természetesebbnek hat (vichy dermablend vagy loreal vagy avon korrektor meg shiseido zsiros börre való púder).Púderek közül még a manhattan antiblemish, az oriflame egyik mattitó átlátszó púdere volt jó, meg a babapúderek.Ja meg az estée lauder mini ékszerkompaktja, de abból amikor megvettem az állitólag tök ugyanolyan normál méretüt, bizony nagy volt a csalódás a kis testvér minöségéhez képest...Próbáltam már 4 féle estéé laudert, lorealt,avont,oriflamet, chanelt,miss sportyt, givenchyt meg pupat is, szóval van némi összehasonlitási alapom)
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - Zsuzso100)
2007. márc. 28. 00:17
Elkueldtem privatba egy cimet, nezd meg, hatha erdekelhet.
2007. márc. 28. 00:12
Ja, és ne legyen túl drága, normál körülmények között. Nem is a legolcsóbbat szeretném, mert gondolom az annyira nem jó! Ár/értékben és a bőrömnek megfelelőt-ami szerintem azért van az összes márkában.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook