Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot vennétek két volt tanárotoknak a 15 éves osztálytalálkozóra? fórum

Milyen ajándékot vennétek két volt tanárotoknak a 15 éves osztálytalálkozóra? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 26. 14:57
Idézetet magyar tanárnak? Egy kis fa ékszerdobozt kap a volt magyar tanárunk égetési technikával lesz díszítve, és bele idézet. De egy magyar tanárnak milyen idézet kerülhetne bele? Attól félek, hogy elkezdi elemezni, és már nem is azt jelenti, amit számomra jelentett.
2011. jan. 21. 16:31

Szerintem egy osztály képet bekereteve,mmeg egy űres keretet,abba majd tesz egy képet az osztály találkozóról.

Én,az én tanáromnak,igy utóbb diplomát vennék.

2011. jan. 21. 13:16
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. A helyzet az, hogy a többiek jól feladták a leckét nekem, mert virágot mindkettő fog kapni, szerintük ez a minimum, és még ahhoz kell valami. Könyvet nem szívesen választanék nekik, mert nem tudom, hogy a magánéletben milyen érdeklődési körrel rendelkeznek. És ha 5 éve valami csicsás üveg izét kaptak, a többiek szerint most sem lehet lejjebb adni a szintet. A kettőjük ajándékára 10-15 öt szánnánk, amit szét osztanánk egymás között mint költség. Volt aki kristály vázát vetett fel ötletnek, mert hogy az milyen szép, és hasznos. Volt aki az ajándék csomag mellett voksolt, abban van minden úgy is. De vannak, akik valaki csicsás díszt szeretnének emlékbe nekik.
2011. jan. 20. 22:44
könyvet
4. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2011. jan. 20. 20:51
Virágot.
2011. jan. 20. 16:11
könyvet
2011. jan. 20. 15:33
tollat, a nevüket belegravírozva
2011. jan. 20. 15:31
Most szervezem a 15 éves osztálytalálkozónkat, és az oszifőn kívül még egy tanárt hívtunk el. Milyen ajándékot vennétek nekik? Természetesen nem én egyedül, hanem az egész volt osztály közösen. 5 éve sajnos nem tudtam elmenni, akkor üveg bonboniert kaptak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook