Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen ajándékot vehetnék a páromnak (férfinek)? fórum

Milyen ajándékot vehetnék a páromnak (férfinek)? (tudásbázis kérdés)


10. Regizor (válaszként erre: 9. - G1977g)
2014. okt. 21. 19:37
Egy névre szóló rendezői széket...
2014. okt. 15. 21:46
Tesóm több élményt is ajándékozott már: repülőgép vezetést, dzsip túrát, siklórepülést, és szélcsatornás repülést. Minden ajándéknak sikere volt!
8. Regin_a (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2014. okt. 15. 21:34
7. anya4005 (válaszként erre: 5. - Zoella96)
2014. okt. 15. 16:43
Szerintem "az adott hely" karácsonykor amúgy is zárva lesz! Egy versenykocsikázást (pl.) meg bármikor megejthet a párod...a lényeg,hogy a beugró már a kezében lesz!
6. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - Zoella96)
2014. okt. 15. 14:34
Mehettek később is szerintem ebbe semmi rossz nincs az ajándékutalványt is ráér bárki később elvásárolni és annál azért ez ötletesebb.
2014. okt. 15. 14:32

Köszönöm a válaszokat.

Az az igazság,hogy az élményajándékokra már én is gondoltam,de annyira sok helyre kell mennie karácsonykor... Még nem lakunk együtt,mindketten tanulunk még,így ugye a 24-e a szülőkkel van töltve. 25-én menni kell a nagymamájához,ott összegyűlik ilyenkor az egész család (ami hatalmas!). 26-án pedig elmennek a másik nagymamához,aki távol lakik és ritkán van meglátogatva(sajnos :/) ezért a 26-27(néha 28. is) a nagyinál van. 29-én meg elég furcsa lenne odaadni a karácsonyi ajándékot. :(

Vagy szerintetek az nem túl...nem is tudom milyen...(nem túl izé :D),ha odaadom 24-én és majd pl 29-én megyünk el az adott helyre? :/

4. Érdekes73 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2014. okt. 15. 14:30
Ezek jók főleg ha választhat is kedvére :)
3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2014. okt. 15. 14:27
Ha végképp nincs ötlet akkor van vmilyen élmény utalvány is de gőzöm nincs hogy szuperál élesbe( csak reklámját láttam)
2014. okt. 15. 14:20

Egyszer bátyámék kecskét vettek nászajándékba :) Ha már mezőgazdaság...

Egyébként ha mindene megvan, akkor lehet nem tárgyban gondolkodnék, hanem élményben. Kezdve a sablontól, hogy menjeetek el egy wellness hétvégére, odáig, hogy nézelődj az ilyen élményajándékozós oldalakon. Ha szeret vezetni (legtöbb férfi ezet), akkor lehet pl élményautózásra befizetni (jeges, vizes pályán), vagy mehet egy kört kamionnal/busszal. De el lehet küldeni ejtőernyőzni, sétarepülőzni stb. Szerintem sok jó ötlet van ezeken az oldalakon, csak a pénztárca szab határt nekik :)

2014. okt. 15. 14:11

Sziasztok!

Megpróbálom röviden leírni. :)

Nem tudom ki hogyan van vele,de engem már most esz a fene,hogy mit vegyek páromnak karácsonyra. Ő mindig olyan jó ajándékokkal lep meg engem.Szeretnék én is valami ötleteset,személyeset vagy legalább hasznosat adni neki. Ilyenkor jön az,hogy "te ismered,vegyél neki azt,amit szeret,vagy ami a hobbija". Ez eddig rendben van,de amit én a hobbijának mondanék (amit szeret csinálni és csinálja is) az a mezőgazdaság. Na most csak nem állíthatok egy új tárcsát vagy vetőgépet a fa alá... Ezen kívül nem nagyon érdekli más. Most kitalálta h asztalosnak akar tanulni,de még nem kezdte el és nem is biztos h lesz belőle valami,így ez is kilőve. Hasznos dolog meg nem jut eszembe,mert mindene megvan.

Segítsetek légyszi,mert kezdek kiborulni :D Pasiknak olyan nehéz ajándékot venni... T.T


Szívesen fogadom nők és férfiak ötleteit egyaránt. Jöhet bármi,ami személyes,ötletes,hasznos,vagy egyéb hasonló jóságok. :) Csak ékszert ne írjatok,mert azt már sokat vettem neki (óra,nyaklánc,stb ^^"). :)


Előre köszönöm a válaszokat,és bocsánat,ha kicsit hosszúra sikeredett. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook