Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ajándékot vegyek az óvónőknek évzáró-ballagásra? fórum

Milyen ajándékot vegyek az óvónőknek évzáró-ballagásra? (beszélgetős fórum)


1 2
40. andi6020 (válaszként erre: 39. - Csermi)
2015. máj. 12. 07:20
Azóta valószínűleg megoldódott a probléma
39. csermi
2015. máj. 12. 07:16
Árkád utalvány!Arra költik amire akarják és nem egy hatvanhatodik csetresz kerül a polcára!Képzeld,amikor 30 éve óvónő valaki és sorban porosodnak a szobájában a neves vackok,amit sose szed elő igaziból.Jó ötlet még a színház jegy is.És kuponos oldalakon lehet kapni már egynapos wellnesst is.Pl Visegrádra.7500.-/fő.
38. youlcsi (válaszként erre: 36. - Bea0513)
2014. máj. 22. 08:32

amúgy a gyerekek rajzait miért kell még nyomtatni?

simán be lehet fűzni, ha mindenki ugyanakkora lapra rajzol. esetleg lamináltatni, de az sem kell feltétlen. elég spiráloztatni is, hiszen azért a könyvkötés drága... bár 60 lapnál nyilván az az igazán szép az elején (első lapnál) egy csoportképpel

2014. máj. 22. 08:29

sokat gondolkodom mostanában ezen. 20-án lesz a bölcsis ballagás...

kapni fognak közös ajándékot a gondozónők 8virág), de szeretnék vmi személyeset...

gondoltam, hogy veszek kész vászonszatyrot, és a gyerkőc kezét akrilfestékkel rányomdázzuk.

ovis gyerek akár festhet is rá valamit.

2014. máj. 18. 18:13

Én valami emlékezetesre gondoltam. Ami olcsó és nem kerül Sokba. Tavaly faliórát kaptak amibe a csoport neve lett beleírva meg 2012-2013.

Most a gyerekek rajzaiból akartam egy kis füzetet CSinálni, de a nyomtatás nagyon sokba kerül és azért kell vagy 60 lap.

Valakinek valmi ötlete ami a gyerekekre emlékezteti őket. Vázát, kerámiát mi sem akarunk venni.

2014. ápr. 30. 18:25
Nálunk nem szedtek pénzt, én vettem egy beszédfejlesztős mondókás könyvet, amit tud használni, ha akar, meg pár szál virágot.
2014. ápr. 30. 12:15
Sziasztok!Kérlek segítsetek a csoportból négyen ballagnak és nem szedünk pénzt!Mit illik venni az ovonőnek?
33. norinaeszter (válaszként erre: 32. - Norinaeszter)
2013. máj. 2. 08:36
Fejenként 700 ft-ot kellett befizetni, szóval nem volt drága. Kb. 100 fotót tettünk bele.
2013. máj. 2. 08:34
Mi fotókönyvet csináltattunk nekik az elmúlt 3 év képeiből (csoport képek, kirándulások, farsangok, ünnepek) és minden gyerkőctől megkérdeztük, hogy miért szeretett ebbe az oviba járni és ezt az egy mondatot beleírtuk a könyvbe.
2013. márc. 17. 21:38
Sziasztok. Mi fehér vázára a csoport képet rakatuk rá, és alkoholos filcel lett rá írva a gyerekek neve.
30. Mosoly30 (válaszként erre: 29. - Andbogati)
2011. febr. 23. 14:47
Azt nem tudom, már 4 éve volt.Akkor sem én intéztem, csak a pénzt adtam be. Holnap reggel megkérdezek egy két anyukát hátha ők emlékeznek.
2011. febr. 23. 14:43
Mosoly30!Hol lehet ilyen vázát csináltatni,és mennyiért?Most be hülyítettem a csoportot.:)
2011. febr. 23. 14:05

Most mi is ballagás előtt állunk.

Mi csoportosan szeretnénk a 4 óvó néninek ajándékot adni.Igaz csak a csoport fele,a többiek maradnak.Így mivel e teljes csoprt 3 évig együtt volt,így a szokásos évvégi ajándéknak a kép megoldás lesz,de a ballagók is valami plusz ajándékot szeretnénk adni.A váza megoldás tetszik.

Én mivel a 3 gyerekes anyuka vagyok,és gyeten,nem tudok külön mindenkinek ajándékot venni.De mivel hálával tartozok a pedagógusoknak,hogy hihetetlen türelemmel csinálták végig a lányom reggeli hisztijeit,így fontosnak tartom,hogy jelét adjam mennyire jók voltak hozzánk.A toll megoldás tetszik.Köszi az ötleteket.

2011. febr. 3. 15:11
Mi egy nagyon szép vázát csináltatunk egy keramikussal és minden gyerek neve bele volt írva.
2011. febr. 3. 15:03
Autó,ház, bankbetét is szóba jöhet.DDD
2009. jún. 3. 19:37
nálunk az óvó nénik különbözőket kaptak, a naplómban elolvashatjátok... (12. bejegyzés)
24. erikpipi (válaszként erre: 23. - Tiea)
2009. jún. 3. 16:20
Az jó, nálunk 4 óvónőre jutott 20 ezer.
23. Tiea
2009. máj. 19. 17:11

Az ajándék lehet akár mien csekély nincs nagy elvárás az ember egy virágot is örömmel fogad.Óvónéni mivoltom mellett Szmk-s is vagyok és a mi kis falunkban nem jutt több 10 ezer forint személyenként,még sincs gond!

Ezt le kellett még írnom!

22. Tiea (válaszként erre: 19. - 3aeb86a367)
2009. máj. 19. 17:08

hanita2 kikérem magamnak az írásod!Én óvónő vagyok és semmit nem várok el senkitől,egyedül azt,hogy gondolja végig mit viszünk véghez a néha igen neveletlen gyermekükkel,amit a szülő már nem viselne el még azon is túllépünk!Nem szeretem az általánosítást és nem is tűröm!

Bocs ha kicsit kemény voltam de amit írtál köztünk szóva pofátlanság az általánosítás miatt!

21. Anita rusz (válaszként erre: 8. - Ea9bff1b44)
2009. márc. 26. 14:37
Ez a legjobb!
20. Anita rusz (válaszként erre: 9. - Dus)
2009. márc. 26. 14:33

Szia! MI is sokat gondolkodtunk, és ajándék utalványt adunk.

Ez lehet könyv így azt válassza amelyiket akarja, ami érdekli vagy egy bevásárló köstbontba is ahol több mindent lehet kapni, így nem fogtok tucat terméket venni

2008. júl. 28. 10:34
Én ezt nagyon hülye ötletnek tartom. Miért kell ilyenekkel "elrontani" az óvónőket. Azért aztán mindenkitől már elvárják. De vannak olyanok akiknek nincs ilyenre pénzük és nem tudnak venni semmit azokat meg lenézi az óvónő. Pl. minket. Én egyik fiamnál sem vettem semmit sem, se az óvódába se az iskolába, még virágot sem. Egyesek meg amúgy sem érdemlik meg, mert ha a gyerek valamiféle problémával segítséget kér a tanárnőjétől finom szólva a tanárnő elküldi a gyereket a melegebb éghajlatra segítségnyújtás helyett.
2008. jún. 26. 13:27

ez a kérdés most minket is érint..


pont most gondolkodom mi legyen a virág mellé

2008. máj. 14. 18:16
Köszönöm mindenkinek az eddigi ötleteket, nagyon jó tippeket adtatok. Valószínű, hogy ezekből fogok választani. De, ha még valakinek van ötlete, írjon!!!
2008. máj. 13. 23:21
Mint óvónő azt gondolom egy szép könyv ( művészeti, vagy történelmi)nagyon szép ajándék.A toll se rossz ötlet, szép cserepes virággal.Mindenesetre én könyvpárti vagyok, mert az egy értékes és használható valami, amit egyébként ritkán engedhet meg az ember magának, hogy egy szép 8-10 ezer forintos könyvet megvegyen.Lehet hozzá készíteni egy szép könyvjelzőt, amire ráírjátok a gyermekek neveit és az évszámot.
2008. máj. 13. 18:25
Szia! Nekem amikor a fiam ballagott az oviból,az egyik anyuka hímezett mind a két óvónéninek és a dadus néninek díszpárnát amire a gyerekek neve mellé a jelüket is rá varrta ,nagyon nagy sikere volt,persze még kaptak virágot mellé. remélem tetszik az ötlet.
2008. máj. 13. 18:18

Szia!


Az én fiam is ballag az oviban, és mi azt találtuk ki, hogy minden gyerek rajzol egy-egy rajzot, rátesszük a jelét és a fényképét és befűzzük mappába. Mellé peig egy DVD lemezt, amin rajta vannak az ovis évek allatt készült felvételek, fotók, egy-egy szép vers, stb. azt hiszem ez eléggé emlékezetes lesz és nem fogják a sarokba dobni.


Remélem tudtam segíteni.

13. 770403
2008. máj. 13. 14:20
Szia az én kisfiam is most ballag az óviból mi olyan padlóvázát vettünk amibe belevan írva a gyerekek neve
2008. máj. 13. 12:42

Mikor óvonő voltam kaptam egy oklevelet a picinyeimtől,benne volt,hogy dícséretes,legjobb óvónéninknek:)Képek rólam és gyerekekről.

Meg egy medált kaptam.

2008. máj. 13. 12:33
Mi szalvétatechnikával készült dobozban adunk az óvónőknek minden kisgyerek részéről ajándékot, (van, aki rajzolt, van, aki egy csokit rakott bele,), és emellé cserepes virágot vettünk, és könyvutalványt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook