Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ajándékot szoktak venni negyedikes leköszönő tanárnéniknek? fórum

Milyen ajándékot szoktak venni negyedikes leköszönő tanárnéniknek? (beszélgetős fórum)


14. lindi1
2011. máj. 9. 15:57
Mi most készíttetünk a tanárnéninek egy üvegtálra gravírozva a 23 gyermek nevével ellátott ajándékot +a gyerekek egy egy mondatban leírták , hogy mit szerettek a legjobban és mit nem a tanítónéníben és ezt egy albumba foglaltuk és így mindenkinek lett egy oldala névsór szerint fényképpel ellátva.
13. Kata 1977 (válaszként erre: 12. - Cel)
2011. máj. 9. 15:17
Ez is szép és jó ötlet!
12. cel
2011. máj. 9. 15:11
Nagyon szép fotó albumot vettünk, egy oldalra egy tanuló fényképe került, a szemközti oldalra pedig egy rá jellemző idézet, mondhatni emlékeztető a tanítónak.
2011. máj. 9. 15:08

Mi is így vagyunk most megy 5.be a lányom és aki négy évig tanította annak pont a pénteki anyák napján beszéltük mi legyen az ajándék.

De mivel nálunk van olyan szülő aki odaáll az ajándék mellé de pénzt nem ad bele így aki ad abból veszünk egy szép vastag falú üveg vázát és azok gyerekek nevét bele gravíroztatjuk aki beadták a pénzt.

Ez a nagy fiaméknál is bejött nagyon meghatódott a tanár néni.

10. f-kb (válaszként erre: 8. - Gabima)
2011. máj. 8. 20:51
ez is tök jó!!!
9. f-kb
2011. máj. 8. 20:50

Sziasztok én is pedagógus vagyok. Én tavaly kaptam egy gyönyörű fotóalbumot, és vásárlási utalványt egy lakásdekorációs üzletbe. Nagyon örültem, mert így azt vettem ami nekem tetszik és ha ránézek, mindig ők jutnak eszembe. Minthogy vettek volna vmit, ami nem illik a lakásba, csak rakosgatnám ide-oda.

Akikkel én beszélek, szinte mindenki az utalványnak örül (lakás-, könyv-, kertészeti-utalványnak.)


Szerintem a váza, pohárkészlet, különféle dísztárgy már uncsi.


Gondoltam leírom.

Az utalvány azért is jó, mert ha 5000 Ft akartok akkor annyit adtok, ha 15000Ft akkor meg annyit.

Amennyit az osztály gondol.

2011. máj. 8. 18:04
Nálunk digitális képkeretet kapott (nem a legdrágábbat), és hozzá a négy év alatt összegyűlt fotókat cd-n.
2011. máj. 8. 17:57
Nálunk kap a tanárnéni egy fotóalbumot. Minden gyereknek van benne 2 oldala, az egyiken egy idén készült kép (fényképész készítette a gyerekekről egységesen), a másikon az "első iskolaévem" kép és néhány kézzel írt sor, amit a gyerek a tanár néninek szán. Ezeken kívül lesz benne elsős csoportkép és negyedikes, és hála a szülőknek sikerült összeszedni a fontosabb eseményekről (anyák napi műsor, farsangok, kirándulások, karácsonyi műsor) sok-sok képet, ezekkel lesz feltöltve a 100 képes album. Jó ötlet lett volna a fotókönyv is, de az bonyolultabban kivitelezhető... Ezen kívül vásárlási utalványt kap még.
2011. máj. 8. 17:54

Na, ez engem is érdekelne.

Nálunk a tanító néni nem gyűjti a plüssmacikat.

5. c130f7eb3b (válaszként erre: 2. - C130f7eb3b)
2011. máj. 8. 17:53
Ha készültek videofelvételek az osztállyal, abból is lehet egy jó összevágást csinálni.
2011. máj. 8. 17:52
Mi tudtuk hogy a tanitó néni gyűjti a plüss macikat ezért vettünk egy nagyot amit felöltöztettünk egy póloba amin az osztálykép volt és a gyerekekalá írták:-)
2011. máj. 8. 17:48
Biztosan rengeteg dísztárgya van, szóval én egyedit javaslok (pl. Névre szóló fotóalbum első kép az osztállyal, vagy emlékkönyv a gyerekek bejegyzéseivel vagy vicces póló,) , vagy pl. könyv-vásárlási utalványt.
2. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Georgeandi)
2011. máj. 8. 17:46
Mi egy gyönyörű rézkarcot vettünk. Ennek az ára is elfogadható, és örök emlék.
2011. máj. 8. 17:42
Sürgősen ötleteket kérek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook