Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen ajándékot lehetne adni egy nagyon jó barátnak esküvője alkalmából? fórum

Milyen ajándékot lehetne adni egy nagyon jó barátnak esküvője alkalmából? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 27. 17:42

Kristály pezsgőspohár, melybe egy kis fémlapot illesztenek, amibe bele lehet gravíroztatni a pár keresztnevét, a talpába meg a dátumot. Szép dobozkába adják és örök emlék. Én a bátyáméknak csináltattam ilyet és rettentően örültek neki. Azóta is kint van a polcon, szem előtt. :) Persze pénzt is kaptam mellé.


De az is jó ötlet, ha pl 20 eFt-ot 100-asokba adsz egy pénzeszsákba. Ez inkább szivatós ajándék, de legalább nevetnek rajta.


Én is szeptemberbe megyek esküvőre, párom unokatestvéréére. Viszünk nekik 200-asokba pénzt, a srácnak legalább 100 db plaboyt, CKM-t, stb... A lánynak meg egy rózsaszín bilincset. :D

Nekünk ez most visszavágó, mert ők is 200-asokba adták nekünk a pénzt. :)

2009. márc. 27. 17:25
pénzt
2009. márc. 27. 17:14
Az eskuvo Szeptemberben lesz, meg varom az otleteket :)
2009. jan. 19. 09:43

a macis is nagyon jo! meg a lottoszelveny! :)

na mostmar nem tudok donteni, melyiket is valasszam. Lehet mindet :D

2009. jan. 19. 09:41
:)) ezek szuper otletek :) koszi, igen hugi egy haztartasban elnek. ez a zsak penz nagyon szuper :D
2009. jan. 16. 12:07
Pár éve voltam olyan esküvőn, ahol rá volt írva a meghívóra, hogy pénz helyett kitöltött lottószelvényekkel lehet táncolni a menyasszonnyal =) Végül nem tudom, mennyi pénz jött be nekik =)))
2009. jan. 16. 12:02

A lottószelvény jó ötlet!

Mi az unokahugoméknak vettünk egy szerelmáspár macit, tarisznyát vartunk, a nyakukba akasztottuk, belehímeztük a nevüket és abba tettük a pénzt!

2009. jan. 16. 11:43

a lottószelvény nem rossz ötlet! Én is elfogadnám, az tuti :)


Minden fajtából 10-20 darab, az már valami

2009. jan. 16. 11:25
Kitöltött lottoszelvények tömkelege?
3. majmocska (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2009. jan. 16. 11:11
Mi egyszer egy esküvőn összefogtunk többen, barátok, összeadtunk ajándékra 50 000 Ft-ot és az összeget a bankban beváltottuk 5-10-20 forintosokra. Vettünk egy szép zsákocskát, belehímeztettük a nevünket, idézetet, jókívánságokat és odacipeltünk ajándékba egy zsák pénzt. Míg rollnizták, biztosan sokat gondolt ránk az ifjú pár!
2009. jan. 16. 11:07
Attól függ!Van háztartása?
2009. jan. 16. 11:06
Van otletetek milyen ajandekot lehetne adni egy nagyon jo baratnak eskuvoje alkalmabol? (persze a penz mellett) frappans otleteket varok,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook