Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ajándékot javasoltok újszülöttlátogatónak, ha nagyon nincs eleresztve, de szeretne örömet szerezni? fórum

Milyen ajándékot javasoltok újszülöttlátogatónak, ha nagyon nincs eleresztve, de szeretne örömet szerezni? (beszélgetős fórum)


22. Kantara (válaszként erre: 21. - Syria)
2013. aug. 18. 17:18
igen, köszönöm hogy segítettetek.
21. syria (válaszként erre: 20. - Kantara)
2013. aug. 18. 17:10
Akkor megoldódott a probléma. :)
20. Kantara (válaszként erre: 19. - Syria)
2013. aug. 17. 11:45

valami bébiruhát vett végül,épp leárazások vannak és megérte, meg asszem popsitörlőt.

Pedig az a képeslapos nagyon tetszett nekem, de azt majd én fogom bevetni ráadásnak, ha a mi családunkban lesz ilyesmi :)

19. syria (válaszként erre: 18. - Kantara)
2013. aug. 17. 11:29
Írjad meg, melyik lett a nyerő! :)
2013. aug. 15. 20:09
köszi mindenkinek, továbbítom az ötleteket.
17. r-iett (válaszként erre: 1. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:35

Mi nem kaptuk hanem vettük,de maradandó emlék és nem is drága :))

Nem linkelgetek,de pl ilyenek vannak:

Homok kéz- és láblenyomat készítő készlet (1490ft)

Gipsz kézlenyomat készítő (1995ft)

ilyesmi címszó alatt rátudsz keresni...persze ezek az árak főleg fölfelé mennek.

2013. aug. 15. 19:33

Mi az unokatesónknak vicces, jópofa feliratos bodyt vittünk + pellust, örültek neki :) de szerintem nem ciki ha megkérdezed mie van szükségük és azt veszed ha nem drága, mert annak tuti örülni fog...

Egyébként a levél írás is aranyos dolog, de én CSAK azzal nem állítanék be, mellé vigyél rostost vagy vmit.

15. Tiger (válaszként erre: 14. - Bóbita2003)
2013. aug. 15. 19:32
igen , szerintem is a mintás textil pelus vagy előke jó, megfizethetõ maradandó hasznos
2013. aug. 15. 19:22
Aranyosan mintás textilpelenka a büfiztetéshez. Én azoknak nagyon örültem :)
13. Kantara (válaszként erre: 12. - 9506be6952)
2013. aug. 15. 19:20

ez de megható :)

van, aki az aznapi napilapokat vásárolja össze és 18 éves korban adja ajiba :)

12. 9506be6952 (válaszként erre: 1. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:18

Ha tényleg filléres gondjai vannak,vegyen vafy rajzoljon egy szép lapot,és írja meg a babának címezve.


Vmi ilyesmivel,h Kedves Blabla,nagyon örülök ,h megérkeztél közénk , neked van a legszebb blablabla , amit valaha láttam. Alig várom,h együtt elmehessünk ha majd nagyobb leszel blablablázni. Blablabla...


Ez örökre megmarad, a gyereknek is örök emlék lesz ,és anyuka is el fog alélni a meghatottságtól. Szerintem. Nekem anyu írt egy képeslapot a lányomnak aznap,mikor megszületett,postán adta fel, a vitrinben őrzöm,hogy odaadhassam a lánykámnak,amikor már értékeli majd,és mai napig emlékszem milyen gyönyörű és különleges érzés volt olvasni.

11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:15
bemegy egy tuskoba ott van babasor onnan szerintem bármi jó ajándék
10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:14
akkor illik ha hivnak, szerintem a pici mellett nyüg a rokonáradat, szerintem elég lenne neki üzenni hogy gratu és majd ha nagyobb lesz megnézed, persze ha nagyon közeli rokon az más:D az megy segit ahol tud ki-be jár:D
2013. aug. 15. 19:12
én mindig a pelusnak örültem.az mindig kell..
8. Kantara (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2013. aug. 15. 19:09
Ez tetszik :) lehet benne valami igazság, de hát illik látogatást tenni ha már egyszer családtag. Legfeljebb hamar lelép.
7. Kantara (válaszként erre: 5. - Syria)
2013. aug. 15. 19:08

Nem tudom :) Biztos voltak más gondolkodnivalói. Az idő meg telik. Nem tudok a nevében nyilatkozni csak segíteni szeretnék ha már így alakult, megjérdezett és nekem se jut eszembe semmi csak a szokványos pelenka.

végülis miért is ne lehetne azt vinni... az úgy fogy mintha az egész család pelenkás lenne :)

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:05

szerintem az anyuka ilyenkor annak örül a legjobban ha a látogató hamar lelép vagy nem is megy:D


én egy nagyobb rugdalózót vagy bodyt vinnék, majd belenő.

5. syria (válaszként erre: 1. - Kantara)
2013. aug. 15. 19:04

A barátnőd tudta, hogy jön a baba, miért nem készült előre, miért most kapkod? :(


Ha már így alakult: azt vegye, amit az előttem szólók írtak. (Pl. pelenkatorta.) Plusz maradandónak egy saját kézzel írt (rajzolt) képeslap.

2013. aug. 15. 19:03
hú de gyorsak vagytok, köszönöm. Hát nem tudom, a pelenka neki is eszébe jutott, de azt mondta, az nem jó, mert az szükséglet. Én javasoltam azt a kis leporello könyvecskét ami puha és fürdéskor szoktak vele játszani a már nagyobbacskák, az enyémeknek még régen volt ilyen. Nem tudom, létezik-e még. Mert szeretne valami bigyót is, ami megmarad.
2013. aug. 15. 18:59
Pelenka, popsitorlo, babanaplo, ha esetleg meg nincs neki.
2013. aug. 15. 18:53
Popsitörlő, hintőpor (abból sosem elég)...esetleg friss gyümi a kismamának! :) Nálam ezek mindig bejöttek! :) De szerintem rá is kérdezhet, hogy esetleg mi az az apróság aminek most örülnének...egy kisbabánál nem lehet tudni...
2013. aug. 15. 18:49

Barátnőm családjában baba született, aktuális volna az újszülöttlátogatás. Igen ám, de filléres gondjai vannak, viszont szerezne örömet is szerezni. Mivel nekem semmi nem jutott eszembe, mert fogalmam sincs, egyáltalán mi van a piacon, mik az árak, nem tudtam tanácsolni semmit, viszont itt annyi fórumtéma van és annyi fórumozó, hogy biztos vagyok benne, hogy érkezik valami jó ötlet. Igazából valami olyan lenne jó, ami nem kerül sokba, maradandó, és kifejezi az ajándékozó szeretetét. Tudom, kötögetni, varrogatni kéne, de hétvégéig erre már nem nagyon van idő.

Valakinek valami ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook