Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen ajandéknak örültél a legjobban ? fórum

Milyen ajandéknak örültél a legjobban ? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 5. 11:39
Utazásoknak. Általában azt kérek szülinapomra.
9. globus (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. szept. 1. 20:09
Jaa, bocs, elnéztem a címet. Azt hittem, milyennek örülnék.
2021. szept. 1. 20:07
Pihenés, szabadidő, lógás, tengés-lengés, céltalan ődöngés, olvasás, semmittevés, ragozzam még? :D
2021. szept. 1. 19:35
Én könyveknek. Engem legtöbbször azzal leptek meg és bejött.
2021. aug. 31. 18:56
Emlékszem, gyerekkoromban kaptam a szüleimtől egy kazettát az aktuális kedvenc zenekarom új albumával. Igaz, hogy csak másolt kazetta volt, mert csórók voltunk, de akkor is nagyon örültem neki.
2021. aug. 31. 07:20
A legemlékezetesebbet a fiamtól kaptam. (Igaz, súgtam neki, de nem hittem, hogy elintézi.) Kamaszkorom egyik kedvenc dalát sehol nem tudtam beszerezni, de sikerült kiderítenem a szerző nevét. Fiam felvette vele a kapcsolatot, és megszerezte a dalt. Amikor megláttam a sima, írható CD-t, percekig nem tudtam megmozdulni, megszólalni, csak sírtam. :')
4. Ildi
2021. aug. 31. 01:48
Kb 10 eves lehettem amikor kaptam egy lemezjatszót,lemezekkel.Felébredtem ahogy csempészték be a szobámba. Aznap éjjel nem aludtam:)
2021. aug. 30. 21:45

Szüleimtől sok kedves dolgot kaptam gyerekkoromban, talán a legjobban 10 éves korom körül egy hajasbabának örültem, ő lett az Erzsi baba anyukám után, és 20 éves korom körül egy bundának, amit édesapám vett.

Amióta fiam dolgozik és jól keres,talán legjobban egy szuper laptopnak és egy okos telefonnak örültem, de tulajdonképpen minden családtagtól kapott ajándéknak örültem.

Érdekes, a férjek nem tudták eltalálni, hogy mi az, aminek örülnék, talán még a rendszerváltás előtt egy München - Bécs útnak.

Egyet kiemelni nem tudok.

2021. aug. 30. 21:35

Nagyon ritkán kapok jó ajándékot, de gyerekként imádtam a kék bicajomat, amit egy karácsonyra kaptam, a bohócos pizsinek, a sárga műanyag mackónak, de még ma is bosszant, hogy nem kaptam meg a lábbal hajthatós moszkvicsot, mert lány vagyok:(


Az elmúlt néhány évben örültem a tabletnek, az okosórának, a Balaton tortámnak, az ananász úszógumimnak, a cseresznye és pálmafa fülbevalónak és szinte mindennek:DDD


Remélem sup deszkát is kapok egyszercsak;)

2021. aug. 30. 21:08
Lehettem vagy 10 éves . Kaptam egy kézi diavetítőt . Kék volt kezzel kellett tekerni ,s egy 5mm-es szalag volt benne . S amit én adtam sok - sok éve egy kinagyitott , bekeretezett fénykép volt az unokákrol,anyu nagyon örült neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook