Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ágymatracot érdemes venni, ha fáj a hátam? Tapasztalatokat várok! fórum

Milyen ágymatracot érdemes venni, ha fáj a hátam? Tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 8. 08:18
Mi memofit matracot vettünk kb. 2 hónapja, mert a vőlegényemnek állandóan fájt a háta. Mióta megvan, azóta kipihenten ébred, fájdalmai nincsenek. :)) Nem egy olcsóság, de szerintem megéri.
2011. ápr. 8. 08:10
Gardro matracot hirdetik a tévében, sajnos nagyon drága, meg a dormeo garniturát, de biztosan van ezen kivül, ami olcsóbb és hatásos. Kasmir Gold inkább azt mondom ennek ellenére jobb kikérni szakember tanácsát és azután dönteni, melyiket is válassza a vásárló. Üdv.Ágnes
3. gabi.k (válaszként erre: 1. - Huanita80)
2011. ápr. 8. 08:02

ez sok mindentől függ. pl fontos az is hogy hány kiló vagy.

nekünk bonell rugós van, bio, kókusz ortopéd zónával, rotex. téli-nyári oldallal, nekem bejött, de sztem ez egyén függő.

2011. ápr. 8. 07:56
Én még előtte állok, engem is érdekelne a téma :) Amióta kisfiam megszültem fáj a hátam....jó lenne valami jó matrac!
2011. ápr. 8. 07:55

Sziasztok.

Fenyőkeretes ágyat veszünk,milyen matrac jó a hátnak?Kinek mi vált be?Nekem tuti hogy a rosz ágytól fáj a hátam/nyakam.:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook