Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ágyat vegyek egy két éves gyereknek? fórum

Milyen ágyat vegyek egy két éves gyereknek? (tudásbázis kérdés)


10. anya4005 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2015. okt. 7. 10:44

A fiainknak körbetámlás ágyuk van,igaz,külön kellett csináltatni,mert ezek a mesefigurás cuccok nem jöttek be (vacak a szivacs,vacak a huzat). Így 70 ezer volt darabja,de nagyon szépek és imádják őket.

A magasított ágyat nem ajánlom,főleg,ha még csak most jön majd az éjszakai szobatisztaság. Mert,ugye,ha menni kell,hát menni kell,és egy ekkora gyereknél nem tartom biztonságosnak,ha félálomban méteres magasságról kell leküzdenie magát.

2015. okt. 6. 09:11

Nekem szerencsém van,a férjem asztalos és csinált neki egy 90x200-as normál felnőtt ágyat.

Kicsit kidekoráltam neki lakkozás előtt,így egyedi is!

Nagyon szereti és fillérekből megvolt.

Nem olyan drága a faanyag,mint amennyit üzletben kérnek érte!!

2015. okt. 6. 08:43
Az én lányomnak körbetámlás ágya van. Nekünk nincs vele semmi problémánk, csak annyi, hogy a lányom így is leesik róla, ezért örülök neki, hogy ez nem magas. Nálunk is járkálás van éjszaka, az esetek többségében a mi ágyunkban köt ki.
2015. okt. 6. 08:24

Nekem mini kanapén alszik a fiam két évesen.

Vastag szivacs az egész, ha le van hajtva, max. 30 centi magas.

Összehajtva kis kanapé.

Kényelmesen elfér rajta, van helye éjszaka pörögni - forogni, ha kell, párommal mi is elférünk, maximum a lábunk lóg le kicsit. :)

2015. okt. 6. 07:59
Kislányom 4 éves és még a rácsosban alszik rács nélkül, én általános iskolában kaptam rendes ágyat, mondjuk nekem nagy volt a rácsos ágyam
2015. okt. 6. 07:57
Szia! Én lánykámnak 2 évesen egy leesésgátlóval ellátott, Helló Kitty ágyat vettem 140x70-es méretben, megbántam. Most 7 éves lesz, ágyat kell vennem újra. Kisfiamnál nem fogok átmeneti gyerekágyat venni, rögtön a legalább 90x200-as méretűt célzom meg.
2015. okt. 6. 07:45
Az enyém gyerek 1 éves kora óta 2személyes ágyon (most per pill. franciaágyon) alszik... nálunk vándorlás van éjjel, és kell akkora, hogy kényelmesen én is melléférjek anélkül, hogy reggelre lerúgná a lépem vagy a vesém.
2015. okt. 6. 07:37

Ja elég vacak! :)


Gyúrj rá valami klassz kis fenyő ágyra, meg a Barátnőm kezdőknek a kókuszbetétes matracra esküszik.


Magasat ne. Úgyse alatta fog játszani.

2015. okt. 6. 07:36

Mi és még pár ismerősöm hosszabítható fenyőágyat vettünk. Első blikkre a google-on Tulipán bútoráruházban találtam, de én pl. Egerben lakom és itt is volt, szóval szerintem gyakori. Ezek az adatai:


Borovifenyő hosszabítható Gyerekágy


Leírás:


A CSOMAG TARTALMA:

-Leesésgátlós ágykeret,mely 3 méretben használható

-Ágyneműtartó fiók,mely jobbrta,vagy balra helyezhető

-3 darab Szivacs,gyerekvászonnal cipzárosan megvarva./a 3 mérethez való/

-Hosszabbítható ágyrács/a 3 mérethez való/


Alapméret:60/90/105=80×100-as fekvőfelület

Középméret:60/90/145=80×140-es fekvőfelület

Nagyméret:60/90/195=80×180-as fekvőfelület

Lapraszerelve érkezik


Szóval mi ilyet vettünk 50e-ért kb. 4 éve, és nekünk nagyon bejött! Az ágyneműtartót pl. még mindig használjuk az emeletes ágy alá, ide pakolják és pakolták a hatmillió játékukat.

Ha gondolod üzenetben küldök linket, hogy a képeket megnézhesd.

2015. okt. 6. 07:22
Sziasztok! 27 hónapos fiamnak szeretnék ágyat venni.Az olcsóbb mesefigura mintás körbetámlás heverőről mi a véleményetek. Elég vékony szivaccsal készül 5-8cm és a leesésgátlós része sincs végig szivaccsal bélelve csak a felső szélek. Elég vacaknak tartom 30000Ft-ért.Nem tudom ez mennyire jó az ő gerincének. Néztem rendes fenyő ágyat hideghab matraccal az 70000Ft lenne. A harmadik választásom az emelt ágy szintén fenyőből.120cm magasan van a fekvőrész. Ez azért tetszik mert kis lakásban lakunk és alatta tudna játszani bepakolni a játékokat. Nem tudom hogy nem e esne le arról éjszaka. Van e értelme a magas ágynak. Nincsen e túl sötét alatta a játékhoz. Akinek óvodás korú gyereke van kérlek segítsen melyiket választanàtok. Kinek milyen van?Hol vettétek? Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook