Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a turizmus-menedzsment szak a BGE-n? fórum

Milyen a turizmus-menedzsment szak a BGE-n? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 22. 14:20
Szia köszönöm a válaszodat, jelenleg Ausztriában csinálom az alapképzés és recepción dolgozom mellette, a nyelveim német és angol. Azt jó hallani, hogy szigorúak a tanárok. Na és a lányod már elvégezte? Hasznát vette?
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Bettyka656)
2019. jún. 22. 13:32
Nekem a lányom akkor végzett ott, amikor átminősítették főiskoláról egyetemre. Szigorú egyetem, de komoly tanárok voltak. Milyen nyelven tanulsz? A lányom eleve már hotelba ment gyakorlatra, és ha akar ott maradhatott volna. Sőt, ő a francia diplomát is megkapta, mert egy francia testvér egyetem tanárai itt tanították. Sok sikert neked is!
2019. jún. 22. 11:34
Sziasztok, be lehet jutni ezzel a mesterképzéssel a TUI-ba, vagy valamelyik nívósabb hotelba, ha csupán recepciós tapasztalatom van előtte? Az alapképzésem mar megvan. Jól felkészít ez a mesterszak a későbbi munkavállalásra? Esetleg van itt valaki, aki ott végzett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook