Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen a Regenon tabletta? fórum

Milyen a Regenon tabletta? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2006. szept. 29. 13:36

Én három napja szedem a regenont, szerintem hatásos. Csak nem csodaszernek kell felfogni, hanem segítőnek. Igen, éhes vagyok, de nem annyira és a felével beérem. Ezen kívül az édességet egyáltalán nem kívánom. Nekem előtte farkasétvágyam és szénhidrát függőségem volt.

Remélem továbbra is hatásos marad!

2006. szept. 11. 17:37

Sziasztok!

Aug. 28-án kezdtem szedni a Regenont (25 mg)most szept.11 van és 7kg lement.Nekem bejön úgy látszik,de nem olcsó.

üdv: Tünde

4. jazmin1 (válaszként erre: 2. - Rózsa74)
2006. szept. 7. 18:59

Szia !


Igen én használtam regenont, a 60 mg-os retardot, és a 25 mg-os sima tablettát is, abból 3 db kell a retardból egy elég. Nem akarlak kiábrándítani de az egy havi adag elég drága, és nekem semmit nem használt sajnos egyik változata sem, csak nem voltam annyira éhes a diéták alkalmával. 6 hónapig szedtem a szünettel együtt, nem javaslom. Ha többet akarsz tudni ezzel a témával kapcsolatban, akkor menj fel a startlap fórumra, vagy hölgyvilág fórumjára a fogyis témák közt keresd, esetleg a maximában is találsz hozzászólásokat. üdv Margó

2006. júl. 8. 12:19
Kb olyan mint az adipex. Csak nem annyira hatásos...
2006. jún. 18. 18:42
Nem,de olvastam már róla,hogy hatásos!És nem káros annyira a szervezetre!De nincs forgalomba nálunk.
2006. jún. 17. 18:52
Használt már valaki Regenon tablettát?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook