Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen a Regenon tabletta? fórum

Milyen a Regenon tabletta? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2009. jún. 2. 11:37

Első nap hányat szedtetek?

Gondolkodom, hogy eggyel vagy kettővel kezdjem. Hárommal semmiképp.

95. hencsii (válaszként erre: 94. - Hencsii)
2009. máj. 27. 14:26
ja és heti 2szer spinningelek.nekem vagy 15kg feleslegem van szülés utánról ez maradt.eddig diétáztam és már 10 lement de ez a 15...?
94. hencsii (válaszként erre: 93. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 27. 14:22
ma keztük a barátnőimmel a 25mg-s regenont.hát az első nap olyan mint valami klimaxos 50-60 as nő lennék aki a hő hullámaival küzd,de izgatottan varom az eredményt,hatást....
93. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 92. - Greeneyed)
2009. máj. 20. 15:50

Igen ezt írtam én is hogy kell (legalábbis remélem h ezt írtam)! :)

Én stepperezek, meg hasizmot fejlesztek. Nem mindennap de heti 4x-5x.

2009. máj. 20. 15:41

Értem, de azt írják, enni tápanyagot bevinni azért nem árt, sőt kell is mellette (főleg fehérjét), hogy az anyagcsere-gyorsító hatás érvényesüljön.

Csak azon aggódom, hogy ha főleg a nemevéstől fogy le az ember, akkor az izmai is leépülnek.

91. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 90. - Greeneyed)
2009. máj. 20. 14:40

Nem vagy éhes tőle egyáltalán. Szerintem ha semmit nem ennél úgy is kibírnád! Szomjas az viszont, igen!


Viszont nem szabad nem enni sem. Én pl. szinte csak fehérjét eszem. Fehérje turmix, joghurt, tej, csirke.

2009. máj. 20. 12:51

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik 8-10 vagy több kilót fogytak. Minek tulajdonítjátok ezt a gyors fogyást? Ennyivel kevesebbet ettetek volna (ami szvsz valószínűtlen), vagy az anyagcsere-gyorsító hatás érvényesült?


Sportoltatok mellette?

(Én futnék, mert nem szeretnék löttyedtre fogyni, de vajon nem erőltetné túl a szívet?)

89. Greeneyed (válaszként erre: 88. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 18. 10:26

Köszi.

Koffeinfüggő vagyok, de talán a tabletta helyettesíti :)

88. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 87. - Greeneyed)
2009. máj. 18. 10:12

Szia! :)


Nem ajánlom a kávét mellette, mert nagyon felnyomná a vérnyomásod. Én így hogy 1-et szedek most naponta, így is pörgök.

Régebben a 2től napi 6-7 órát aludtam, pedig én nagy alvó vagyok! :)

2009. máj. 18. 10:03
A tabletta mellett lehet kávét inni? Vagy olyankor nem is szükséges?
2009. máj. 18. 09:53
Sziasztok :)
2009. máj. 12. 11:20

Elkezdtem szedni megint... De csak napi 1 veszek be, de így sem vagyok éhes. És nem érzem a mellékhatásait.

Ráadásul ráálltam a turmixos életmódra.

Napi étrend:

* 1-2 fehérjeturmix (vízzel)

* 2x naponta: banán, 3dl tej 2 szelet jó reggelt müzli összeturmixolva


Kb 1 hete nem ettem szilárd kaját. Ez meg bőven elég. Mások szerint már látszik a hatás.

2009. márc. 12. 14:04

Helló!

Most kezdtem el szedni a regenont,féléve már beszedtem két levéllel két hét alatt és -8kg volt az eredmény. A barátnőm is szedte ő -4kg egy hónap alatt,de alapból sem volt sokmindenből leadnia.

A tapasztalatok:Páromnak vert erősebben a szíve egy-két napig majd abbamaradt.

Én az elején nagyon éheztem. Reggeli és ebéd utánna már nem ettünk csak ittunk sokat.

Most egy hete szedem nem vagyok éhes de reggelizek és kb. 16 órakkor még egyszer eszek,sok folyadék(víz),utánna semmit nem eszem.

Beveszem és pörög tőle az ember,em vagy fáradt.

83. Napocs
2009. márc. 11. 22:37

Sziasztok !

Akik elkezdték szedni, írnának milyen tapasztalataik voltak, vannak ?

2008. dec. 25. 16:24
ja,kaktusz42!:) a mailcímedben az két db nulla,ugye?mert írtam Neked mailt!szia!Brigi
2008. dec. 25. 16:07
szia!írtam Neked priviben!olvasd el!:)üdv!Brigi
2008. nov. 29. 18:45
Nekem nagyon bevált a szer!100kg-ról 3 hónap alatt 75kg-ra fogytam le!:)Szerintem ez önmagáért beszél!!
79. kaktusz42 (válaszként erre: 32. - 2556366d29)
2008. nov. 19. 20:50
Sziasztok! Én most vásároltam regenon nem is tudom mit írjak, mert van aki kapszulának hívja, van aki viszont tablettának. Nem tudjátok véletlenül megmondani, hogy pontosan hogyan néz ki? Ha valaki tudná, hogy hol lehet beszerezni pontosan eredeti ilyen gyógyszert, kérem írja meg. Köszönettel
2008. nov. 18. 21:57
ja igen ,nem fogyni hanem víztelenedni lehet vele,ami visszajön folyadékbevitellel,persze a rosszúlléttől estleg étvágytalanok lesztek,de ha már normális diétával nem megy akkor inkább az adipex:D
2008. nov. 18. 21:54
Ez egy vízhajtó tabletta ,erősen emeli a pulzust ,rosszúllétekkel jár?megéri???
2008. jún. 11. 11:37

Te melyiket szeded? Retaedot?? De azért egyél, mert elkezdi azt a keveset is raktározni a szervezeted és akkor ugyan ott vagy ahol a part szakad.

Amúgy gratula!!

2008. jún. 9. 14:17

Sziasztok.


29 év fiú, 132kg, föleg ülő munka.

6 szemet vettem ge a Regenonból a 6 nap alatt összesen talán 1/2 kg zöldséget ettem és nem is kivánok semmi mást.

Most 125 kg vagyok és némileg kiegyensúlyozottabb is.

Szerintem akinek bármi ellenreakciója van az első 5 napban az felejtse el, mert vagy érzékeny rá vagy nem eredeti szert vett. Ezt is ugyanúgy hamisítják mint mindent. Ha van valami változás, írok.

Daniels

2008. máj. 29. 14:49

Sziasztok!

Muszály beírnom ide! Én azt ajánlom mindenkinek, hogy felejtse el a Regenont szerintem, mert most kezdtem szedni, 5 szemet vettem be eddig, de nagyon rosszul vagyok (hányinger, fejfájás, heves szívverés).Jó, nem mondom, hogy tuti attól, de furcsa, hogy pont most...Bár nem vagyok hozzászokva a gyógyszerekhez alapból, még fájdalomcsill.-t sem szedek, csak ha nagyon nélkülözhetetlen... Szóval nem vagyok egy beteges típus, de most kész...

2008. máj. 15. 10:35
Vigyázz a mályva teával, először csak másnapont próbáld, mert én megjártam vele. :) Ja és ha sokáig áztatod akkor is nagyon necces a dolog.
2008. máj. 13. 13:21

Hááát...nekem hasra kellene gyúrnom!

Egyébként a barátom azt mondta hogy látszik, hogy fogytam...

Viszont azt is hozzáfűzi, hogy tornáztam-e aznap?! :)))


Most akarok venni mályva teát amit írtál...

2008. máj. 11. 11:00

Olvasgasd az Adipex-es fórumot itt. Én szedtem, de semmit nem ért, talán lehet azért mert nincs annyi súyfeleslegem.

Regenon pedg elveszi az étvágyamat, így jó a diétám kiegészítéseként.

Nekem a Leg Magic bevált, mert napi 2x 5 perc is már látszik. Próbáld ki, ha van rá lehetőséged!

2008. máj. 10. 15:16

Csak akkor szedem amikor dolgozom! :)

Hát régebben szűzteával próbálkoztam, ugye tudjuk milyen hatása van... :) De aztán már "az" is elmúlt.... :S

Én nem tudom, de lehet immunis vagyok már mindenre!! :(

Viszont most tudnának szerezni Adipexet 20 db-ot. Viszont olyanokat olvastam róla....pff...nem merem bevállalni!


Mozognom kellene csak az a baj, hogy mostanában nagyon sokat dolgozok és 12 óra meló után már nincs kedvem semmihez. Amikor meg épp szabad vagyok minden egyéb dolgot kell intéznem... Ördögi kör... :S

69. szöszipanna (válaszként erre: 68. - 2cbb6e6a82)
2008. máj. 9. 16:48

Erre is van megoldás. Akkor szed, amikor dolgozol, ha nappal akkor ha este akkor. Amikor pedig nem dolgozol alvás előtt max. 6 órával az utolsót. Tudom milyen a két műszak. :)

Próbáltál valami gyógynövényteát vagy vitamint. Nekem a mályva tea másnaponta és napont multivitamin és a napi 5X kevés kaja bejött.

68. 2cbb6e6a82 (válaszként erre: 67. - Szöszipanna)
2008. máj. 9. 10:04

Szia!


Hát igen tény hogy lassú az anyagcserém...

Meg az is probléma szerintem hogy a 2 műszakban dolgozom nappal és éjszaka. Teljesen felvan borulva mindenem... :(

67. szöszipanna (válaszként erre: 65. - 2cbb6e6a82)
2008. máj. 8. 19:37

Szió!

Nálam is volt ilyen, hogy hetekig semmi. Narancsos diétával nagyon jól ment, mert ettem is eleget, de semmi nasira nem vágytam. Próbáltad már a napi 5X evést kevés mennyiséggel? Lehet nagyon le van lassulva az anyagcseréd, akkor meg nem nagyon fog sem ez sem más hatni.


Lopni sem szabad még is teszik. Ha valaki már mindent kipróbál, de nincs havi 100E arra, hogy zöldésge, gyümölcsön, fittness-en éljen, akkor csak ez és az ehhez hasonlók maradnak. Inkább ez mint a drog, alkohol, anirexia, bulimia.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook