Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a jó nő? fórum

Milyen a jó nő? (beszélgetős fórum)


1 2
44. e92edf4555 (válaszként erre: 1. - Reménytelen?)
2015. máj. 24. 19:09

Aki nem fogja meg a kezem a baratai elott,leszarom,h mit gondol rolam.


Amugy meg valtozo...akinek van kisugarzasa,nem egy riherongy es van esze is. Nem feltetlenul csak a kulso alkot egy jo not. A viselkedese is tehet valakit vonzova.

43. 274c9996b8 (válaszként erre: 41. - Carla)
2009. nov. 1. 18:33
Szerintem eleg az ha , jonak tartod magad es akkor az is leszel :)
42. 6b959121ac (válaszként erre: 11. - Chen)
2009. szept. 30. 17:24
Én imádok polcot összeszerelni, a férjem pedig stresszel tőle. Én utálom a mosogatógépet bepakolni, kiszedni ő szívesen megcsinálja. Akkor én nem nő vagyok?
41. Carla
2009. szept. 28. 22:23
A külsőt nem kérdezem, mert mindenki mást mondana rá. Persze az ápoltság fontos, de a többiben mindenkinek más a jó. Én is tudnék konkrét példát mondani.
40. Carla (válaszként erre: 34. - B859da37f3)
2009. szept. 28. 21:57
Akkor akinek nincs barátja, az nem jó nő?
2009. szept. 25. 21:28
Ez, mintha Csernusimre kérdezné :)
38. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Reménytelen?)
2009. szept. 25. 21:25

Ez, mint mondtam már nem számít! Ez is szubjektív! A férjemnek annak ellenére jó nő vagyok, hogy nem nagyom szeretek főzni, meg annak ellenére, hogy azért már kicsit korosabb is vagyok, mint mikor megismerkedtünk.:) Sosem voltam szép, csak talán helyes, az alakom jó volt és most sem túl rossz, de sok nő formásabb nálam. Tehát semmi extra! Talán néhány dolog miatt nem vagyok átlagos, de ez nem külsőség, de nem is biztos, hogy előnyös:)


Szerintem mindenki jó nő valakinek. Csak meg kell találnunk azt a valakit, akinek mi vagyunk a "jó nő"


Egy nem is tudom micsoda: Nekem a saját lábam nem igazán tetszik, ezt nem is titkolom. Még régen többen azt mondták férfiak, hogy amikor meglátták a lábamat, majd nem elájultak, annyira szép, stb, stb. Én természetesen mondtam, hogy nekem rosszak a lábaim, erre ők azt mondták, hogy 10 férfiból 1-nek nem tetszik talán a lábam:)

A 10 pasiból az az 1 az én férjem:)))

37. reménytelen? (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2009. szept. 24. 22:52

Akkor már csak azt kell megtudnunk, hogy te milyen vagy! :)

Köszi, hogy még a férjedet is bevontad.

2009. szept. 24. 21:40

Megkérdeztem a férjemet, hogy milyen szerinte a jó nő?

Azt mondta, hogy olyan, amilyen én vagyok általában:)

Aztán kicsit később azt mondta amikor undok voltam, hogy most viszont nagyon nem vagyok jó nő:)

35. mmacus
2009. szept. 24. 19:43
Nőies, van kisugárzása. Én sosem hittem/hiszem magam jó nőnek, de egy volt főiskolai tanáromtól kaptam ezt a bókot: Ha Önre nézek, egy kedves, kellemes hölgyet látok, akivel jó beszélgetni. Ne értsétek félre, a diplomaosztó záróbulin mondta, rengeteg ember előtt. De ez nekem olyan jól esett, azóta is erre gondolok, ha cserben hagy az aprócska önbizalmam...
2009. szept. 24. 19:40
Ha a barátod veled van és szeret akkor olyan a jó nő mint te.
2009. szept. 24. 18:57

Attól függ kinek milyen a jó nő!

Aki egyes embereknek tetszik, az nem biztos, hogy másoknak is!

És szerintem nem attól jó nő egy nő, hogy szuperül tud főzni, vagy mos a párjára! Attól max jó "asszony" lehet, ha lehet így fogalmazni!

De csak azt nézzük, hogy általában azt mondják a jó nőre, hogy csinos, nőies, titokzatos, és nem utolsósorban jó az ágyban! Mert valljuk be a párunknak ez is fontos!


Ha meg valakinek a párja nem fogja meg a kezét az utcán, az egyenesen arra utal, hogy nem jó nő?

Érdekes!

Ha valaki jó nőnek tartja magát, akkor az is!!

32. d3c6e89fee (válaszként erre: 20. - Reménytelen?)
2009. szept. 24. 17:14
Egyáltalán nem csak a főzésről van szó. Szerintem leginkább és legelőször a külsőröl, na meg persze legyél magabiztos. Aztán jöhet a belső, meg a főzés, mosás stb:-)
31. cbae83ef4f (válaszként erre: 4. - Reménytelen?)
2009. szept. 24. 16:23

Kedves reménytelen?!

Az a gond a kérdéssel, hogy olyan mintha azt kérdeznéd milyen a finom étel?

Lehet erre komolyan választ várni?

Beszélgetni lehet, mint mindenről, de te úgy kérdezted - nekem azt sugalta -, hogy milyennek kéne lennem, hogy jó nő legyek?(Írod: "Akinek a kedvese a barátjai előtt is meg meri fogni a kezét.")

Ha tőlem, mint férfitől valamilyen véleményt kérsz, azt mondom (sokban hasonlóan az előzőekhez): ha egy fiúval az egyéniségetek úgy egyezik, hogy mindketten jól érzitek magatokat a kapcsolatban, bizalommal vagytok egymás iránt és nem megváltoztatni akarjátok egymást, hanem egymással élni, közösen szívesen éltek meg kellemes és kellemetlen élményeket, egymás szuverenitását meghagyjátok, /és még néhány apróság OK/, akkor: NEKI TE VAGY A JÓ NŐ.

Üdv: F/T

30. Chen
2009. szept. 24. 14:57

Ez a mondás pl. nagyon tetszik, hogy visszatérjünk a nőiségre:) :


"Egy nőnek három dologra kell figyelnie: legyen egyenes, mint a dárda,hajlékony, mint a kígyó és büszke, mint a tigrisliliom!"

Elinor Glyn

29. Chen
2009. szept. 24. 14:53

Hú, a lányos srácoktól engem kiráz a hideg, én nem tudom, miért vonzódik újabban a női nem a szinte saját neméhez és csinál legjobb barátnőt a pasijából, ahogy itt már demoon24 is mondta.

Egyébként én nagyon is úgy látom, hogy igenis harcolnak a nők az egyenjogúságért, de mire jó az? Miben is akarunk mi egyenjogúak lenni? Bár ez elég off topic hozzászólás lett, bocsi :(

2009. szept. 24. 14:42
Az igazi nő nőies!Van benne büszkeség,tartás,igyekszik úgy csinálni hogy a férfi azt hiszi hogy ő irányít,közben....Ilyen az okos nő!Csak hát a mai világban,a fiúk már sokkal lányosabbak és a lányok beszélnek a buszon nagyon mocskosul!
27. e799f80651 (válaszként erre: 26. - 673567bc24)
2009. szept. 24. 14:28
ez a hisztis dolog tényleg igaz sajnos
26. 673567bc24 (válaszként erre: 21. - A0c1361e44)
2009. szept. 24. 14:25

Hmm...ebbe születtél?Rossz válasz!

Azért még nincs egyenjogúság,és nem is lesz!

A mindketten dolgozunk---egyet értek,egyértelmű!:))


Igen,miért vicces?Egyes nők,hisztivel,és durcival harcolnak!Nekik ez a fegyver!


Cosmo lány-teljesen elvárják a párjuktól,hogy ugyan olyan legyen mint a legjobb barátnője!Ebbe minden beletartozik!

2009. szept. 24. 14:19
az én férjem mindig fogja a kezem, ezek szerint én jó nő vok?
2009. szept. 24. 14:17

szerintem nincs olyan hogy legjobb nő, mondig van egy jobb

mint ahogy nincs a legerősebb, mindig akad egy erősebb egy okosabb

23. e799f80651 (válaszként erre: 11. - Chen)
2009. szept. 24. 14:16

ez is tetszik és milyen igaz

én imádom a férjem kényeztetni, és cserébe ő is kényeztet:P

22. e799f80651 (válaszként erre: 9. - Második)
2009. szept. 24. 14:13
jaj de szépen írtad:)
21. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - 673567bc24)
2009. szept. 24. 14:09

Én nem harcoltam az egyenjogúságért:)Én már ebbe születtem. Ha egyenjogúak vagyunk, akkor ugye mindenből egyformán kell kivenni a részünket.

Tehát mind ketten dolgozunk, mind ketten végzünk házimunkát stb.

Harc a hiszti, meg a durci? Ezt elég viccesnek találom:) Nekem hiába hisztizne bárki, vagy durcizna, ezzel nem érne el semmit.


Nem értem a cosmo lányt.

2009. szept. 24. 13:36
Az egész élet a harcokról szól. Lerágott csont lenne az a kérdés? Nem hiszem, mert nem tudunk egymásnak okos dolgokat mondani. Nem CSAK attól leszek jó nő, hogy főzök valami finomat a páromnak. Persze azt mondják, hogy a férfiak szívéhez a gyomrukon át vezet az út. De mi van ha már megvan a szíve? Hogy tartsuk fent a tüzet? Hogy ne laposodjunk el? Egy dolog, hogy minden nap a kedvencét főzöm. Hogy győzzem meg, hogy én vagyok a legjobb nő? Lehet, hogy magamról elhiszem, de őt is meg kell győzni. :)
19. 673567bc24 (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2009. szept. 24. 13:28
Nem harc?Akkor mi?Harcolnak a nők,az egyenjogúságért a párkapcsolatukban!Hisztivel,durcival,színészkedéssel...ki így-ki úgy!Ne máááár!Én nem csinálnék cosmo-lányt a páromból!
18. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Chen)
2009. szept. 24. 13:19

Ez nem harc kérdése.

Én is dolgozom. Reggel 1/2 7-kor elindulok otthonrol és este 6-1/2 7 körül érek haza. Fáradt vagyok én is. Tehát nem hiszem, hogy nekem kellene mindent megcsinálnom otthon. Igen, jó érzés, ha ízlik valakinek a főztöm, az is ha azt mondják milyen szuperül helyt állok mindenben. De pl. egy ledolgozott nap után+az otthon teremtő munkálataim után, egy kis babusgatás nem fogja a fáradtságomat elűzni:)

Természetesen a fizikumunkból adódóan van, amit nem tudunk megtenni, de van, akinek muszály, hiszen nincs férfi a háznál. De ez még nem a szerepek felcserélését jelenti. De pl. szekrény stb. összeszerelést én imádom:)

Tehát a jó nő valóban az, aki annak érzi magát, függetlenül kinézettől!

17. 673567bc24 (válaszként erre: 11. - Chen)
2009. szept. 24. 13:16
Nagyon is igazad van!Igazi Nő,így gondolkodik!ennyi.........
16. reménytelen? (válaszként erre: 15. - Russodebby)
2009. szept. 24. 13:16
Én is erre lennék igazán kiváncsi. De azt hittem, hogy azért mindenkinek vannak tapasztalatai, és megtudjuk osztani egymással.
2009. szept. 24. 13:11
Pasikat kéne erről megkérdezni,h ők "mit várnak el" egy nőtől. Kiváncsi lennék a véleményükre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook