Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó kész bébiétel? fórum

Milyen a jó kész bébiétel? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 11. 09:12
Babahamit sztem is könnyű készíteni, csak éppen a kislányomnak nem ízlik,kevés félét szeret.ha husit is turmixolok bele akkor nekem sem finom!!! pedig teszek hozzá margarint,v.olajat is.így én sokszor bolti bébiételhez keverem a főtt csmellet, mert abba jobban bele lehet rejteni,az íze erőteljesebb.mindig elképedek, hogy a bolti sütőtökben van cukor!az elég édes anélkül is...
2007. okt. 11. 08:35
Szerintem cak arra, hogy ha elutaztok akkor könnyebben lehet etetni, és biztos nem romlik meg a kinyitásig.
13. Mocori
2007. szept. 24. 15:57
Otthon főzök én is neki, de néha, végszükség esetén kap kész bébikonzervet. Mind a kettő ízlik neki.
2007. szept. 24. 09:48
Ja és éjszaka kel fel, hogy bepótolja a nappal kiesett kajamennyiséget-mostanában van, hogy 800 ml tápszert eszik éjszaka.Addig nem hallgat el, amíg meg nem etetem, hiába ringatom.
2007. szept. 24. 09:46
Az én kisfiam elég rossz étvágyú. Az én főztömet utálja,a hideg is kirázza, mikor egy falatot a szájába rakok.A Hipp-es kajákat se ette meg soha,egyedül a Kecskemétit, de abból is csak a teljesen pépeset és csak 4-5 fajtát.A gyümölcsöket is csak bébiétel formájában tudom beletömködni. Akkor se eszi meg, amit nem akar, ha egész nap nem kap mást, viszont olyan dührohamot kap, hogy majd szétveri az etetőszéket.
10. ipi
2007. febr. 27. 19:36
Én minden nap készítettem és készítek a Mackómnak ennivalót, de ha megyünk valahová, mindig beteszek egy üvegeset vagy kekszet. Több márkát is kóstoltam, de a drága nem mindig finomabb....sőt. Kaptam bio X őszibarack pürét, vacak volt, míg az olcsó kategóriás felülmúlhatatlan ízű! (Nekem a pulykahúsosak nagyon büdösek és rossz ízűek, pedig szeretem a pulykahusit.)Szerintem jó, hogy vannak. És jó hogy tudok főzni is neki!
2007. febr. 27. 15:10
Hát én régen próbltam. A kész hamik nemigen izlettek, a manónak, (és megértem), mert nem finomak. A saját készítésűnél szerintem nincs finomabb.
2006. okt. 27. 20:02
én mindig megkóstolom amit a gyereknek adok.A kész babakaják elég édesek,mindegyikbe kerül cukor,egyébként nem rosszak.Az én kisfiam is házi készítésű főzelékeket eszik(babakaját készíteni nagyon könnyű),de néha becsúszik egy-egy bolti is.Pl.utazáskor nagyon praktikus!
2006. szept. 14. 20:51
Az otthon keszitett babakaja jobb,az uzletit megkostoltattok ?
2006. aug. 22. 13:34

Épp tegnap tettem fel egy cikket,a babafőzőcskét.

Szerintem abban is sok okos dolog van a bébi ételek elkészitésével kapcsolatban.

2006. aug. 22. 11:48
Én is az itthon elkészített bébikajákra szavazok, ahogy _kleo_. Nálunk bevállt. Jobban szerette a babánk ezeket, mint a boltit. Bár azt is hamar behabzsolta. :)
2006. aug. 21. 21:08
En is az otthon keszitettre szavazok, szigoruan ellenorzott alapanyagokbol. Pl. nagyszulok kertje, vagy biopiac.
2006. aug. 21. 16:22
Nekem még nincs gyermekem, de keresztlányom az otthon elkészített bébiételeket jobban szereti, mint a boltiakat. Szerintem nem nagy macera az elkészítése és legalább tudod, hogy mit adsz a picinek. Kitapasztalhatod, hogy melyik zöldségfélét illetve gyümölcsöt kedveli jobban, vagy melyek azok, amiket nem eszik meg szívesen.
2006. aug. 19. 23:53
Amit szívesen elfogad a baba! :))
1. Hoxa
2006. aug. 19. 20:16
Milyen a jó kész bébiétel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook