Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó kenguru? fórum

Milyen a jó kenguru? (beszélgetős fórum)


4. diveron (válaszként erre: 1. - Palenkas)
2009. ápr. 18. 13:01

Hát, ha a kendőt nem bírja, akkor sztem a kengurut sem fogja.

Sztem próbálj meg youtube-on nézegetni különféle megkötési mósokat. A kersőbe a baby carrier, wrap kulcsszavakat írd be. Angol nyelvű videok, de a képek magukért beszélnek.

Az én lányom a legjobban a háti hordozást szereti. A kendővel kicsit kísérletezni kell. Én sem tudtam elsőre jól megkötni.

De számos előnye van a kenguruhoz képes: pl kevésbé érzed nehéznek a gyereket, mivel nagyobb felületen oszlik el a súly. Ill nem előreszabott, pont olyan feszesre tudod húzni a gyereken, amekkorára neki szüksége van.

2009. márc. 27. 09:02

szia,

nekem evenflo kengurum volt. Nagyon-nagyon jo. Csak ajanlani tudom. Viszont ha nem szereti a kendöt, miböl gondolod hogy a kengurut szeretni fogja? Nem tudsz valakitöl kölcsönkerni vagy valakinel kiprobalni mielött vennel egyet?

En is ajanlom hogy nezz körül hasznaltak között, rengeteg penzt takarithatsz meg.

En azonban azt ajanlanam hogy porbald ki a mai tei hordozot. a kendö es a kenguru kevereke, es nagoyn jo. Rengeteg lehetöseget ad felkötesre, kenyelmes, es ha van hozza eröd es engergiad akkor sokaig cipelheted abban. A kengurut ugyanis eleg gyorsan kinövik. 9-11 kiloig mennek, es valljuk be, ezt eleg gyorsan elerik. A mai teibe meg akar 3 eves koraig is teheted.

A naplomban van kep rola valamelyik oldalon. es ha megtetszik van egy csaj itt hoxan akinel lehet venni.

2009. márc. 27. 08:54

Szia! Mindenképp olyat vegyél (bár a legtöbb olyan), aminek bővíthető/állítható, mert abban nyáron is + télen is tudod vinni (télen jól beöltöztetve ugye "dagibb" a gyerek és akkor is el kell h férjen benne.) A legtöbb kenguru olyan h a kisebb babát a hasadhoz simulva, háttal, a nagyobbat előre nézve bele tudod tenni.

Nekünk Bébé Confort-unk van, így néz ki :

[link]

Mondjuk mi használtan vettük, elég olcsón.

Szerintem nézz körül mert tényleg nagyon sok fajta van.

2009. márc. 27. 08:47

Sziasztok!


Kengurút szeretnék vásárolni, 2 hónapos a kisfiam, 4,5 kg, de rohamosan növekszik. Sokat sír, ezért szeretnék valami hordozót, a kendőt nem bírja. Kinek milyen kengurú vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook