Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » MILF. Te hogy kezeled az ebből eredő vicces vagy ciki helyzeteket? fórum

MILF. Te hogy kezeled az ebből eredő vicces vagy ciki helyzeteket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. Pimpike68 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 09:35
Nem kell megalapítani a MILF-védő egyesületet. Úgy gondolom, aki ebben benne van, az tud magára vigyázni és meg tudja élni úgy ezeket a helyzeteket, ahogy azt kell.
23. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2013. nov. 2. 09:19
Alapítsuk meg a Milf-védő egyesületet!:DDD
22. gribedli*** (válaszként erre: 21. - 5674644b5d)
2013. nov. 2. 09:17
Abból nem lehet kiöregedni:)
2013. nov. 2. 09:15
Nekem a MILF-ről egy olyan sztorim van, mikor a barátnőmmel elmentünk VOLT fesztiválra mindketten 26 évesek voltunk és hozzánk csapódott a buli hevében egy enyhén ittas, állítása szerint 20 mi inkább 16-17 évesre tippelő fiú. Aki közölte velünk, hogy nagyon jó MILF-ek vagyunk, bármikor megdöntene minket akár egyszerre is. A poén a dologban, hogy fogalmunk se volt róla, hogy mi az a MILF, bóknak vettük. Később persze kiderült, persze a srác se volt eléggé tisztában a MILF jelentésével, ezzel vigasztaltuk magunkat és akkor tájt kezdtünk gondolkodni azon, hogy lehet kezdünk kiöregedni a fesztiválozósdiból :)
20. andi6020 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 09:09
Legalább mi milfek, tartsunk össze ;)
2013. nov. 2. 09:08
Uramisten.. hat, en ehhez meg nagyon almos vagyok...
18. 4740439ec6 (válaszként erre: 11. - Pimpike68)
2013. nov. 2. 09:01
A fiatal fiúk kivel nem szexelnének? :D
17. gribedli*** (válaszként erre: 15. - CrystalPhoenix)
2013. nov. 2. 08:55
Én is milf vagyok, csak meglehetősen korrekt, tudom, hogy tetszem, soha nem éltem vele vissza. Aki viszont átélte, biztos levont következtetéseket. Egyébként szidni sem fogom őket, pont azért, mert kívülről másképp néz ki ez az egész, nekem nincsenek előítéleteim, ha én nem is keveredtem nagyon ilyenekbe, nem ítélem el kapásból, aki meg igen:)
16. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2013. nov. 2. 08:51
:)))))
15. CrystalPhoenix (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 08:51
Jah oké, értem...hát nem mindegy melyik oldalról nézzük a dolgokat... :) Nem mindegy,hogy milf mesél, vagy a milfről mesélnek.... :)
2013. nov. 2. 08:48
Na,eddig én sem hallottam erről a szóról.De valahogy meg is voltam nélküle. :)
13. andi6020 (válaszként erre: 11. - Pimpike68)
2013. nov. 2. 08:48
Ohh, magamra ismertem :DD
12. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Elbb)
2013. nov. 2. 08:48
Ez igaz, de ez egy gyűjtőnév, és szándékosan nem azt az oldalát szeretném a topikban boncolgatni, mert sok minden beletartozik a szexen kívül is. Mondjuk nem kapok agybajt attól sem, ha valakinek volt tényleg ilyen kalandja, az egyik volt barátnőm egy nála 15 évvel fiatalabb férfival lépett le.
2013. nov. 2. 08:46
A MILF szó jelentése: Mother I’d Like to Fuck (szó szerint: Anya, akit megdugnék), vagyis olyan jó karban lévő, szexuálisan is vonzó 30-as évei végén járó, vagy 40-es, netán 50-es (néha 60-as is) nő vagy anya akikkel a fiatal fiúk szeretkeznének.
10. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. nov. 2. 08:44
:DDD
9. elbb (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 08:43
Pontos fordításban azért ez nem annyit takar, hogy tetszenek a fiatal fiúknak.
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 08:43
Köszi. Ma sem keltem fel hiába! :)
2013. nov. 2. 08:42
Bocs "mi jött össze", félreérthető, értitek, hogy gondoltam, nem vadászatról beszélünk tényleg, hanem vicces esetekről:)
6. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. nov. 2. 08:39

Milf=mother i like to fuck.


Vagyis olyan anyukák, akik tetszenek a náluk fiatalabb fiúknak, férfiaknak. Mint az American Pie-bol az anyuka, az a részeges, na ő a tipikus milf, elvirágzott, de még csinos, stb.stb.


Igazából a topikban nem kötelező olyanról beszélni, hogy kinek mi jött össze, inkább csak meg szeretném ismerni, mások hogy kezelik ezt, és van egy fiam, aki nemsokára ugye nagykamasz lesz, mire számítsak?

2013. nov. 2. 08:33
Mijaza MILF?
4. gribedli*** (válaszként erre: 2. - CrystalPhoenix)
2013. nov. 2. 08:26

Nincs mit rajta röhögni? Szerintem vannak ilyen szituációk is. Elmesélem a tegnapi történteket (és mi jót nevettünk ezen):


Családi móka, gyerek sportol, így elkísértük egy meccsre, egy olyan helyen volt, ahol több sportpálya van, és amíg a gyerekek edzettek, addig nézelődtün a férjemmel a másik 2 gyerekkel, kacsák is voltak stb.


Ahol a gyerekem játszott, ott volt a nagyok több csapata is, és tele volt kamaszokkal. Értsd, kamaszok, 15-16 év körüliek, érthető, hogy még egy "kiéhezett" milf sem szokott vadászni ilyenekre.


Mikor a kocsi felé tartottam a legkisebbel, kicsit messzebb 3 srác, akik bent is voltak, egyikük énekelt, a másikuk hadonászott neki, hogy pssszt, kuss, stb.


A rögtönzött "dalocska": tuuudod, hogy csak vicceltem, mikor azt mondtam, tetszik neked a szöööszi (én), naaagyon tetszik...


Pillanatnyi szünet után:

...neeem is, komolyan mondtam, hogy tetszik neked a szöszi, amelyik a kisgyerekkel van...


Én akkor már a gyerekkel takartam a fejem a röhögéstől:DDDD


A férjemnek elmeséltem mikor ő is a kocsihoz ért, és ő is nevetett. Nekem eszembe jutott, hogy anno mi mind szerelmesek voltunk a tesitanárba, de ha valaki így leégetett volna, kitépem a haját...


Ja, ez most nem dicsekvés volt, szerintem ultra gáz, ha valaki dicsekszik ilyennel, úgy értem, kiskorúról van itt szó, de ez pl . egy vicces szitu volt. Ha van bárkinek, akár más jellegű, szívesen elolvasnám. Ennyi.

2013. nov. 2. 08:09
Azt tudom még elképzelni, hogy egy Milf eszeveszetten vadászik egy fiatal fiúcskára,aki viszont nagyon nem akarja a dolgot.... de ehhez a sztorihoz nem feltétlenül kell milfnek lenni.. ez bármiféle nagyobb önbizalmú,önkritikával nem rendelkező nőnél előfordulhat.... na úgy igazán vicces a sztori.. :D
2013. nov. 2. 08:08
én eleve nem értem,hogy milyen vicces sztorikat vársz? :D A Milf, azért Milf, mert meg van hozzá a külseje.. ergó nincs mit rajt kiröhögni.. inkább irigylésre méltó lehet :)
2013. nov. 2. 08:03
Meséljétek el vicces vagy ciki MILF sztorijaitokat, ha történt ilyen! És kíváncsi lennék rá, ki hogyan kezeli a dolgot, hogy ne bántsa meg a másik felet? De ha lett komolyabb következménye és elmesélnéd, szívesen olvasnám:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook