Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milán baba születése fórum

Milán baba születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Milán baba születése

2011. máj. 11. 20:29
Köszönöm szépen! Hát igen nekem mondhatjuk, hogy szerencsém volt!!Remélem a következő is ilyen vagy még könnyebb lesz!
2011. máj. 9. 14:27
Szóval neked nem voltak olyan vészesek ezek a bizonyos fájdalmak? :) Hát igen...ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Nagyon ügyes lehettél, bizos elégedett volt veled a dokid, meg a szülésznőd. Gratula! :)
2011. ápr. 8. 13:08
Gratula a kisfiadhoz! Nagyon szép baba!
2011. ápr. 7. 21:41
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!!Nagyon jó érzés, hogy az én történetemet is ennyien elolvasták! @Ivibaba@-nak annyit, hogy nem kell bocsánatot kérned mert szerintem ezek az oldalak azért vannak, hogy segítsünk egymásnak!
2011. ápr. 7. 13:49

Mi kb. fél éve voltunk együtt, amikor már szomorúak voltunk, ha megjött a mensim...

Így beleadtunk apait-anyait, és meglett Lili. :)

Nem számít, mennyi ideje vagytok együtt. Életem legjobb döntése volt.

2011. ápr. 7. 07:57

Gratulálok a kisfiadhoz! Szép gyerek. :)


Szép történet. Amikor én szültem meg a lányomat, nekem is már másnap az volt a gondolatom, hogy jöhet a következő. ... aztán még 12 évet kellett várnom a kisfiam megszületéséig, aki az idén született január 9.-én. Nekem is viszonylag könnyű szülésem volt, mert 2 és fél óra alatt megszületett a kisfiam.


Sok boldogságot kívánok Milánhoz!

2011. ápr. 7. 05:36

Gyönyörű a kisfiad!:)


Szerintem amúgy az hogy két év után született a pici nemgond. Két érett ember között két év elteltével azért már látszik hogy működik e vagy sem, ezt sose szégyelld.

Sok-sok boldogságot, örömöt egészséget kívánok no és türelmet a picúrhoz!:)

2011. ápr. 6. 23:29

De szép történet, gratulálok a babához és a könnyű szüléshez. Már én is gondolkodtam rajta, hogy megírom a szülésem történetét, de nekem nem volt egyszerű menet, majdnem egy napig tartott...

De most már leginkább csak a szépre emlékezem... :)

2011. ápr. 6. 20:51

nekem is van egy Milánom, másfél éves és júliusra várjuk a kishugit :)

gratulálok Milánhoz :)))

2011. ápr. 6. 20:23

Grat a babához :)


Ez a kitisztulás...akkora tévhit, sokan vannak így vele, de ez ahogy abbahagyod kitisztul, hiszen hormont viszel be, napi adagokban, csak a szervezetednek kell átállnia,mert amíg szedi valaki a gyógyit addig műpeteérést produkál a szervezet, de ettől még nincs benned plusz hormon aminek ki kéne tisztulnia.


Bocsi, csak gondoltam megosztom...


Jó babázást!

2011. ápr. 6. 17:09

Gratulálok!:)

Én is november 18-ra voltam kiírva. 18.-án el is kezdtem görcsölni, de csak 19.-én reggel született meg a kislányom.

2011. ápr. 6. 16:29
Nagyon szép kis történet! :)) Gratulálok Milán babához! Sok boldogságot, egészséget nektek, és jó babázást kívánok! :))
2011. ápr. 6. 16:08
Gyors iramban fejlődő kapcsolatunkból 2 év együttlét után született meg a mi kisfiunk. Nagyon szerettük egymást és gyorsan történtek az események a kapcsolatunkban. 9 hónap után költöztünk össze. Sokat voltunk együtt, mert egy helyen dolgoztunk. Októberben abbahagytam a gyógyszert. De én még nem akartam gyereket. Csak szerettem volna ha kitisztul a szervezetem, mert már 6 éve szedtem.

Ugrás a teljes írásra: Milán baba születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook