Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mikrohullámú sütő javíttatása, érdemes vagy inkább újat vegyek? fórum

Mikrohullámú sütő javíttatása, érdemes vagy inkább újat vegyek? (tudásbázis kérdés)


11. beu79 (válaszként erre: 10. - Tóthné ildi)
2010. ápr. 22. 08:11
Szerintem azt ki tudod cserélni. Én épp tegnap néztem meg az enyém, hát nem tudom az a csillámlemez mekkora szokott lenni, de amit én látok, az csak egy kb. 12x6 cm-es darab. Az lehet?Azt meg is fordítotam. Viszont arra jöttem rá, hogy füstölni ugyan ott füstöl a világításnál, de szikrázni fenn a tetején ahol megy ilyen fűtőszál vagy nem tudom a nevét igazából, és azt tartja egy fehér kis műanyag valami, az modnjuk helyenként fekete, mintha el lenne égve. Ha még van erre valaki aki tudja hogy az mi és hoyg lehet-e javítani, megköszönném ha megírná.
2010. ápr. 22. 01:49
Nekem meg az égő égett ki a mikrómból....mükődik, csak nem világít.
9. ferkó50 (válaszként erre: 8. - Beu79)
2010. ápr. 14. 19:49
szívesen és további szép estét kívánok!
2010. ápr. 14. 19:44
NAgyon szépen köszi, remélem így orvosolni tudjuk a problémát. Közben már én is utánanéztem a dolognak, meg az árnak, modnjuk azt nem tudtam hol szerezzem be,de most már azt is tudom. Köszi!!!
7. ferkó50 (válaszként erre: 4. - Beu79)
2010. ápr. 14. 19:36

Te is megtalálod.A világítás mellett van olyan

ezűst színű lap.lehet,hogy fogja 1-2csavar,de az is lehet,csak be van pattintva.A macska meg fel van mászva a fára,/még mielőtt valaki ideírná/

6. ferkó50 (válaszként erre: 5. - Beu79)
2010. ápr. 14. 19:28

Igen megtudjátok csinálni.Nem tudom lehet-e

tipus szerint kapni ilyet.Én annó vettem egy nagyobb darabot kb.40x50cm.valószínű van kisebb is.1500-3000Ft-ig lehet az ára.Nekem tv-rádió alkatrész szaküzletböl sikerült beszereznem.

A régit kiszed,körbe rajzol,ollóval óvatosan

kivág,újat visszatesz.Ha a probléma tovább jelentkezik a helyzet ettől komolyabb.

Az egyik ismerősöm már 1 hete esö alatt áztatja

/biztos ez a büntetése a mikrónak/majd, elektronikai hulladékgyűjtőben végzi.

5. beu79 (válaszként erre: 3. - Ferkó50)
2010. ápr. 14. 17:08
Ja, és akkor ha jól értelmezem mi is meg tudjuk csinálni magunk, nincs szükség szerelőre ugye?
4. beu79 (válaszként erre: 3. - Ferkó50)
2010. ápr. 14. 17:00

Köszi a választ, bár egy szót sem értek belőle, de majd közvetítem páromnak, hátha ő érti, mint férfi:)

HA jól értettem lehet hogy elég ha megfordítom, de lehet ki kell cserélni. Akkor az mennyibe kerül kb.?

3. ferkó50 (válaszként erre: 2. - Beu79)
2010. ápr. 14. 16:17

Szóval belüről van egy hegesztő ember.

A csillámlemezt kell kicserélni,lehet,hogy az

is elég,ha megfordítod.

2010. ápr. 14. 14:49
Az a kérsem lenne - természetesen majd valaki szervizest is meg fogok kérdezni - , hogy érdemes- e mikrót javíttatni, vagy inkább vegyek egy újat. Igázból ragaszkodnék ahhoz ami van, de a baja a következő: Kb. 3 hete füstölt ott ahol a világítása van, azóta semmi, most hétvégén pedig szikrázott, de azóta megint semmi , bár nagyon használni se mertük. Mennyibe kerülhet ennek a megjavíttatása szerintetek?
2010. ápr. 14. 14:46
Mikrohullámú sütő javíttatása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook