Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikrodermal piercinget nem lehet ajakhoz tenni? fórum

Mikrodermal piercinget nem lehet ajakhoz tenni? (tudásbázis kérdés)


2019. nov. 5. 17:16
Szia! Nekem volt kb 1 évet a mellkasomon microdermal, aztán csúnya lett, próbáltam tisztogatni stb, de ki kellett vetetni. A srác azt mondta beleakadt valamibe azért volt utána csúnya. Én úgy gondolom semmibe nem akadt bele.. Nagyon kényes dolog! :( kivette szépen, majd maradt a helyén egy kis heg ami nekem puklis lett. Mehettem magán bőrgyógyászhoz, h ne kaszaboljanak szét. Ott hagytam 5000-et a szurira és 8000-et egy hegkezelő krémre. A doki azt mondta ez hajlam h ilyen lett a helye, főleg a mellkason jellemző. Szebb lett, de mindig ott lesz a helye már..
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - 54a925307c)
2019. nov. 5. 09:42
Miért nem kérdezel meg egy ezzel foglalkozó szakembert? Akik a tetoválószalonokban dolgoznak, készséggel válaszolnak minden kérdésedre. Nem muszáj rögtön úgy odamenni, hogy csináltatsz is valamit. Értenek hozzá, láttak már mindent, ez a foglalkozásuk. Egyébként a neten is rákereshetsz, főleg angolul, de egész fórumok, weboldalak vannak a testékszereknek és tetoválásoknak, ahol erről lehet eszmét cserélni. Pl. van egy ilyen hogy [link] itt minden IS van, lehet kérdezni, keresni a fórumokban, stb. Sokkal többet tudnak ott, mint a hoxa népe. :) Ezt úgy mondom, hogy nekem is van több piercingem, de attól még nem értek hozzájuk.
2. papája (válaszként erre: 1. - 54a925307c)
2019. nov. 5. 08:33

Vadhús az agyadon fog kialakulni ettől a sok pirszingtől. Mi a csodának csúfítod el magad és miért kérdezel 2 naponta ugyanebben a témában.

Aki pirszingezik, az számoljon vadhússal, fertőzéssel, úgy mint Hepatitis, AIDS és egyéb gennyes képletek. Lehet allergiád is.

Kell ez neked ?

Gondolj bele ki fog megcsókolni egy olyan lányt, akinek gusztustalan a szája a fentiek miatt.

Lehet, hogy fájni fog a csók a fertőzésektől és kinövésektől.

2019. nov. 5. 06:03
Sziasztok! Mikrodermal piercingel kapcsolatos èlmènyetek van e? Tènyleg nem lehet ajakhoz tenni? Attòl is kialakulhat a vadhùs? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook