Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikrodermabráció után nektek mennyi idő alatt "jött rendbe" az arcotok? fórum

Mikrodermabráció után nektek mennyi idő alatt "jött rendbe" az arcotok? (tudásbázis kérdés)


10. grizus
2014. szept. 1. 17:20
Az én bőrömre az égvilágon semmi hatással nem volt a mikrodermabrázió. Asszem ötször voltam és semmi sem történt. Kidobott pénz.
2014. szept. 1. 16:30
én ma voltam ilyen kezelésen, nem látok semmi különöset rajta, csak azt érzem, hogy ég
8. Szandikkka (válaszként erre: 7. - Pintyőke72)
2010. ápr. 5. 17:34

Én 2hete voltam,tök sima lett a bőröm!

Kisebb hegeket szeretnék ezzel az eljárással eltüntetni!

A héten megyek megint!

Annyi,hogy fényvédővel kell kennem az arcom a kezelés alatt!

Szerintem hatásos!

7. pintyőke72 (válaszként erre: 4. - 133362853e)
2010. márc. 27. 21:14

Nekem volt kb. 10 napja, tök klassz lett a bőröm tőle.

Mondta a kozmetikus: napfényt kerülni, erős fényvédővel kenni pár napig. Természetesen ezt ő is megtette. (Gigivel dolgozik.)

Nekem nem problémás a bőröm,nem volt semmi mellékhatása a kezelésnek. Remélem hamar rendbe jössz.

2010. márc. 27. 21:07
Hát az nehéz lesz, holnap is megyünk hegyre, de hát majd megpróbálok árnyékba húzódni, vagy nemtom....sapkában...
5. babszibobó (válaszként erre: 2. - 133362853e)
2010. márc. 27. 19:23

Szia!

Nem akarok bele szólni, de most lehet többet ártottál, mint használtál az arcodnak, mivel mikrodermabráziót kizárólag csak télen lehet csinálni!

A magas UV sugárzás a meglévő hegeket ilyenkor súlyosbítja!

Ne menj napra ameddig csak tudsz!

2010. márc. 27. 16:59
hát semmit nem kaptam. igazából a bőrpír már lassan lemegy, nem is az, hanem hogy kenjek-e rá vala,mit, kamillaborogatást, körömvirág, vagy ink. csak hagyjam hogy regenerálódjon?
3. albert9876 (válaszként erre: 2. - 133362853e)
2010. márc. 27. 16:37

Szia!


Nem kaptál valami nyugtató hatású krémet otthonra?

Nekem nagyon beváltak az Ilcsis dolgok, mondjuk én kollagén indukciós terápiára járok (egy 200 db tűvel teli hengert tolnak végig az arcomon).

Leírom, hogy miket kaptam otthonra:


Aloé ginkgó szérum + Aloé balzsam keveréke

Bőrerő szérum

Csipke habkrém és zselé


Nekem így másnapra már semmi pirosság nincs az arcomon, nagyon jól nyugtatnak ezek a dolgok.


Biztosan van egy csomó jó anyag még, de én ezeket próbáltam és nagyon szép lett a bőröm.

2010. márc. 27. 16:25

Én ma szombaton voltam kozmetikusnál, mikrodermabráció-t csinált a hegek ellen. Felkent persze egy csomó maszkot meg Ilcsi kencét is (nyomkodás most nem volt!) mégis most hogy belenézek a tükörbe, hát valami katasztrófa ahogy kinézek.


Lefog menni egy hétfőre?


Mondjuk ha kamillás borogatással kezelem ma este és holnap?

2010. márc. 27. 16:25
Mikrodermabráció után nektek mennyi idő alatt "jött rendbe" az arcotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook