Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól lehet tesztelni? fórum

Mikortól lehet tesztelni? (beszélgetős fórum)


10. jimm
2008. dec. 2. 11:34
peteérés után 9 nappal már halvány piros lehet a 2. csík. 20-as érzékenységű teszt bőven jó, ha terhes vagy! (pl Corax, nem is drága)
9. s700
2008. aug. 13. 16:58

Tök mindegy milyen típusú tesztet vesel szerintem, ha terhes vagy, úgyis mutatja.

Én most utrogestant szedek, ami miatt eleve késik a mensi, ráadásul nem is érdemes túl korán kezdenem, mert a tüszőrepesztő szuri miatt egy ideig HCG hormon van a servezetben, ami fals pozitív eredményt okozhat.

Nagyon szeretnék már tesztelni, de türelmes vagyok, mert muszály. Egyébként, ha valaki egészséges, és rendszeres a ciklusa, akkor a mensi elmaradásakor már kell, hogy mutasson eredményt.

Sok sikert mindenkinek!

8. 9854c8384b (válaszként erre: 4. - Aanitaaa)
2008. júl. 7. 20:27
sztem a kozepkategoriasat vedd es akkor nem lehet gond. 800 ft korul van
2008. júl. 7. 20:26
A beágyazódástól számított 3 hét elteltével mutatja ki tutira
6. liaandi (válaszként erre: 5. - 852308703c)
2008. júl. 7. 20:24
Én aznap teszteltem amikor a piri kimaradt!És pozitív lett!Most már 26.-ik héten járok!
2008. júl. 7. 20:23
en ugy tudom a mensi elmaRADasa utan 10 napra lehet tesztelni...akkor lesz ervenyes a teszt...
2008. jún. 4. 18:15

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni tőletek, hogy milyen terhességi tesztet ajánlotok? Nem nagyon vagyok tisztába, hogy melyik fajtát érdemesebb, illetve, hogy melyik megbízhatób és pontosabb??!!

Előre is köszönöm a segítségeteket!

3. j357 (válaszként erre: 1. - Bébi02)
2008. máj. 14. 19:46

Szia

nekem annó a nőgyógyászom azt mondta hogyha nem jön meg utána használjam a tesztet...A beágyazódás után 3 nappal elvileg kimutatja a teszt a terhességet, az ha jól tudom 2-3 hét lehet...

2008. máj. 14. 19:38

Szia!


Én a várható mensi előtt 1 nappal teszteltem, gyönyörűen látszott a két csík! Nagyon kíváncsi voltam, nem bírtam kivárni azt az 1 napot...

De ha nem látnád még akkor, várj pár napot, és hajrá! :-)

Ja, és szerintem nem érdemes sajnálni a jó minőségű tesztre a pénzt...

2008. máj. 13. 14:49

Sziasztok!


Sajnos nem tudok visszakeresni, hogy volt-e hasonló topic.

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor lehet tesztelni, hogy kimutassa a terhességet?

Csak a 28. nap után? Vagy vannak itt, akik előbb teszteltek, és kimutatta a 2 csíkot?

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook