Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól látogathatják kisgyerekek is az újszülöttet? fórum

Mikortól látogathatják kisgyerekek is az újszülöttet? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 11. 12:29
Ember válogatja!Nálam már a 3. nap voltak látogatók.Nem zavartak,de azt kikötöttem hogy ha gyereket is hoznak ne legyen se beteg...
2009. jan. 21. 13:56
Megoszlanak a vélemények. :)
2009. jan. 21. 13:42
Bocs kimaradt egy pár betű:) De tényleg nyugodtan alhatnak nálatok, nem lesz semmi gond!
7. c06c587f53 (válaszként erre: 4. - RitaAnna)
2009. jan. 21. 13:42
Szia! Szerintem bármikor nálatok alhatnak a gyerekek. A férjed gyermekeiről van szó. A saját gyerekidet elküldenéd, hogy aludjanak máshol, mert pici babád van?
2009. jan. 21. 13:41
Nem hiszem hog bármi baa is lenne, ha kisgyerekekkel együtt van egyébként. Csak mondom a kezét, meg a pofiját ne tapperolják:) Nálunk a kutyához jött haza a bébi anno és semmi baja. Nyilván nem aludt együtt a kutyával, és nem engedtük az ebnek, hogy nyalja-falja. De amikor hazahoztuk egyből megmutattuk neki és megnyalhatta a lábát. Nem lesz semmi gond ha ott lesz a másik két gyerek is:)
2009. jan. 21. 13:38

Sziasztok!

Nekem tavaly szült a hugom császárral, és megkért, hogy menjek neki segíteni. 2 hétre átmentem hozzá, az akkor 2 éves kislányommal, és az 5 és 1/2 éves fiammal.

Semmi probléma nem volt. Nem lett beteg a kicsi, és csak akkor voltak bent az enyémek nála, mikor fürdetés volt, meg mikor épp nem aludt, néha bekéreckedtek ennyi.

2009. jan. 21. 13:31
Ez azért nem igazán lehetséges, mert férjemnek van két kisgyereke (7 és 10 évesek) egyik óvodás másik kisiskolás. Szerinted mi az a leghamrabbi időpont amikor már először nálunk alhatnak?
2009. jan. 21. 13:31

Sajna nem tudom, hogy van e erre valami konkrét válasz, de a téma nállunk is most lett aktuális.

Nállunk 5 éves a nagytesó és jövő héttől már lehet, hogy a babával együtt kell oviba vinnem.

2009. jan. 21. 13:29
Hat hetes koráig amúgy sem nagyon illik látogatóba menni (bár ez helyzet, és emberfüggő, de ezt szokták mondani), utána meg már jöhetnek a gyerekek is, csak nem szabad engedni, hogy az arcát, vagy a kezés fogdossák, puszilgassák. Ugyanúgy ahogyan a felnőtteknek sem, akiknek maguktól nincs ennyi eszük!
2009. jan. 21. 13:28

Ha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, kérlek írja le.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook