Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikortól látható pozitív hatás a Biovannetól? fórum

Mikortól látható pozitív hatás a Biovannetól? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 5. 13:31
Elírtam: AMINEXIL
2009. szept. 5. 13:30

Sziasztok! Pár évvel ezelőtt, amikor az a nagy géniusz fodrászom a derékig érő hajamból 15 cm-t(!) levágott, akkor vásároltam meg a Biovanne-t hajnövesztés céljából, amit 3-4 hónapig szedtem. Semmi sem használt. Akkor kipróbáltam a Revalidot, detto ugyanilyen volt..

Elmentem egy másik fodrászhoz, tanácsot kértem tőle, és azt javasolta, hogy először próbáljuk ki a fejbőrömön a mélytisztító kúrát, ezután megvásároltam a Dercos Ameninexil ampullákat, amihez ajándék volt egy Vichy sampon, ezzel a kezeléssel párhuzamosan szedtem a Hair Clinic kapszulát. Ezek mellett rendszeresen használtam hajmosás előtt az olivaolajat, ami kívülről is erősíti a hajat. Mondanom sem kell, teljesen rendbe jött tőle, 2x annyit nőtt a hajam 1 hónapban, mint korábban. Ezt a kombinációt csak dicsérni tudom!

5. lackó-zsanett (válaszként erre: 3. - Jérce-forma)
2009. szept. 3. 18:30

Revalidot is szedtem már! Attól nagyon erős lett a szőrzetem! A lábamon még semmi, így is úgy is borotválni kell, de az arcomon! ...... Undorító volt! Azonnal abbahagytam! Ezt a Biovanne-nál eddig nem tapasztaltam!

Vállig érő hajam van és igen töredezett, száraz, bár a drágábbnál drágább samponokat, hajspray-ket használom, úgy , hogy nem igazán engedhetném meg magamnak. De mindig is gyönyörű legalább lapockáig érő haj volt az álmom!

4. ylla (válaszként erre: 3. - Jérce-forma)
2009. szept. 3. 17:53

Hát, a revalidtól én csak farkaséhes voltam mindig, más hatást nem tapasztaltam. :(

Amit nem próbáltam, és jónak mondják hajnövesztésre, az a kálcium kovaföld kapszula. Ha szedi itt is valaki, jó lenne egy megerősítés vagy cáfolás. (Ezt elsősorban a fodrászom mondta, saját, és vendégei tapasztalatai alapján.)

2009. szept. 2. 22:05

Szia!


Én két nagy doboz Biovanne-t szedtem be és semmi hatását nem érzékeltem, így leálltam. A Biovanne-ről az ismerőseim sem mondtak semmi pozitívat, várj még, hátha neked hatásos lesz, de ha nem, akkor érdemes lenne kipróbálnod a Revalidot, erről már hallottam jókat, bár én nem próbáltam.

2. ylla (válaszként erre: 1. - Lackó-zsanett)
2009. szept. 2. 18:37
Szia! Nekem a hajhullást 1 hét alatt már láthatóan csökkenti. A többihez szerintem több idő kell, míg jól érzékelhető lesz. Ha hosszú a hajad, és törik, csak ettől nem lesz sokkal jobb a helyzet, ha így értetted az egészségest. Nem azt mondom, hogy nem hatásos, mert az; csak azt, hogy a hajadnak az a része lesz érezhetően jobb, ami mostantól nő.. ezért van, hogy kúraszerűen kell szedni (és mellette lehetőleg egészségesen étkezni).
2009. szept. 2. 18:12

Sziasztok!


Holnap lesz három hete, hogy szedem a Biovanne szépségvitamint! Mikor lesz látható a "változás"? Igazából csak a hajam miatt szedem! Szeretném ha egészségesebb lenne, és gyorsabban nőne! Tapasztalatokat várok! Tudom, hogy minden egyéntől függő, de akkor is érdekelnek a vélemények!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook