Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól látható a terhesség uh-n? fórum

Mikortól látható a terhesség uh-n? (beszélgetős fórum)


2019. jún. 20. 16:49
En voltam 4hetesen dokinal,akkor még csak "felritkulast " látott,közölte is,hogy még ne bizzam el magam . Voltam 5+6hetesen,akkor még csak petezsakot láttak. Es voltam tegnap 6+6 on,ott mar látszott minden 💕
2019. jún. 20. 15:30

Még az ég világon semmit nem kell látnia a dokinak. 6-7 héten érdemes menni. Addigra van szívhang is. 4 hetes vagy, semmit nem fognak látni. Jövő héten már lesz petezsák, de még mindig nem fog látszódni benne semmi. 6 héten már látszik és a hét vége felé már lehet szívhang is.

Nem is értem miért paráztat így be a doki, a vérvétel is felesleges, hiszem nincs semmi bajod mellé. Persze szépen nő majd a hcg, de igazából felesleges.

2019. jún. 20. 08:48
5 hrt körül talán petezsakot láthat de nem törvényszerű ilyenkor még nem beszélnek elő terhessegrol. 6-7. Hét körül elég mert akkor már van stivgsng vagy látható pulzalas.te nagyon korán voltál természetes hogy nem látott semmit.
2019. jún. 20. 07:52
Sziasztok. Hétfőn pozitívat teszteltem,kedden volt időpontom amúgy is nőgyógyászhoz kontrollra. A helyzet, hogy még nem látott semmit csak a megvastagodott méhfalat :( azt mondta,hogy vagy nagyon kicsi a terhesség vagy felszívódott. Elküldött vérvételre ahol a hcg szintem ténylegesen megvolt nőve,megkell ismételjem holnap is és hétfőn is. A tesztek azóta is pozitívak (esti pisiből is). Tüneteim azok vannak,de megijesztett a tény,hogy nem lehet látni semmit :( járt még így valaki? Kérlek segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook