Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikortól jár az álláskeresési járadék? fórum

Mikortól jár az álláskeresési járadék? (tudásbázis kérdés)


4. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 16. 16:01
Az utolso napon ki kellett volna adni a papirjaidat. Lebegtesd be nekik, hogy minkaugyi birosaghoz fordulsz, es hirtelen azonnal kuldeni fogjak. 😉
2021. febr. 15. 17:59
Az álláskeresési járadék folyósításának kezdőnapja az állami foglalkoztatási szervnél történő jelentkezésed napja. Legjobb tudomásom szerint a bejelentkezés és a tényleges ügyintézés között eltelő időszakra is folyósítják a támogatást, amennyiben arra jogosult vagy. A kifizetés pedig az álláskeresési ellátást megállapító döntés közlését követően történik meg. Elméletileg a kérelmek elbírálásának határideje 60 nap.
2021. febr. 15. 09:58
Amikortól igényleg és elbírálják, nekik teljesen mindegy, hogy mikor mész igényelni, 90 napig kaphatod, ennyi a lényeg.
2021. febr. 15. 08:36
Sziasztok! Február 6-án volt az utolsó munkanapon, és még nem kaptam meg az elszámoló papírokat, sem a munkabért. Többször telefonáltam, legutóbb ma reggel, és állítólag ma elszámolják, és postázzák. Nem abban a városban élek, és a vírus miatt nem lehet a céghez bemenni. Az lenne a kérdésem, hogy ha ilyen sokára viszem a papírokat, mikortól fog járni az álláskeresési járadék? Munkaügyit is felhívtam, addig nem tudok menni míg nincs papír.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook