Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól és mit ajánlott mozogni szülés után? fórum

Mikortól és mit ajánlott mozogni szülés után? (tudásbázis kérdés)


4. Gavrilo1 (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. febr. 13. 21:03

Hasizom gyakorlatok már közvetlenül a szülés után végezhetőek, fokozatosan egyre intenzívebben.

Eygébként meg mindenki másképp reagál a mozgásra- van akinek már egy kevéskétől csökken a tej mennyisége van akinek semmi hatása sincs a szoptatásra (én szerencsére ebbe a kategóriába tartozom, a gyerekeim 3 hetes korátóláltalában tornáztam) A nagyon ugrálós gyakorlatok valószínűleg kellemetlenek lesznek eleinte (a cicik súlya miatt). Szerintem vegyél elő egy lájtosabb aerobik kazettát esetleg callanetics-et és kezdd el nyugodtan a gyakorlatokat- aztán tapasztalatod alapján folytasd (az esetleges izomláz azért ne térítsen el):-)))

2010. febr. 13. 13:06

[link]


Ez egy jó kis oldal!Remélem segít!!

2010. febr. 13. 13:02
Szülés után 6 héttel lehet elkezdeni tornázni, ha a doki az ellenőrzésen mindent rendben talál.Az étrendre is oda kell figyelni,persze nem fogyókúrázni,mert azt addig nem szabad ameddig a pici szopizik!!Mindent ehetsz de sok legyen benne a zöldség,ill. gyümölcs!!
2010. febr. 13. 12:03

Sziasztok!

Ma kéthetes a csöppségem és érdekelne, hogy a szülés után rajtam maradt 7-8 kilóval mit tudok kezdeni. Mikortól lehet elkezdeni és főleg milyen fajta mozgásokat? Jelenleg szoptatok, tehát nem szeretném ha a mozgás a tej rovására menne.

Főleg itthon végezhető gyakorlatok érdekelnének. Tapasztalatok? Ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook